DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie wiem co to było ale śmieszne XD
1
No i takiego rekina to ja chcę
Pięknie
0
Wygrać ten mecz na złość białym i sędziemu
0
Jazda z to remontadooooo
0
No to jak tam była ręka to tu też
3
Przecież przepisy są proste
Każda ręka piłkarza realu to nie karny
Każda ręka piłkarza Barcelony to karny
Czego nie rozumiecie?
1
Dobra Flick bier kastet i wyjaśnij tam naszych piłkarzy żeby w drugiej połowie lepiej grali
2
Dobra, ale po pierwszej połowie mam takie przemyślenie:
Ten debil który wpadł na idiotyczny pomysł sprzedaży Casado jest jakiś nienormalny
1
@esem91 owszem, ale tej niekonsekwencji sędzięgo nie da się pominąć
Bardziej ewidentna ręka w klasyku nieodgwizdana bo przecież to zawodnik realu był
1
Technologia aj ej
7
Bardzo konsekwentny ten sędzia
Ręka Tchouameniego w klasyku wyciągnięta i nie ma karnego
Balde troszkę wystająca i karny
Oczywiście w obu przypadkach to jest karny ale chodzi o samą niekonsekwencję sędziego
0
No to będzie karny jak już idzie :/
0
Araujo kretynie kiedy ty się oduczysz podnoszenia łapy kiedy akcja jeszcze trwa
0
To nie jest dzień Cubrasiego
1
Stary rekin się odezwał
Po co na siłę walił
0
Dawać Casado na obronę
1
Trochę mokro na tym boisku
1
@Kgorecki2500 tak istnieje i to był właśnie motyw przewodni w powstawaniu tej gry. Ten grzyb atakuje mrówki i robi z nich to samo co w tej grze z ludźmi. Naukowcy jednak mówią że taka apokalipsa i ten wirus nie są w stanie mieć miejsca w naszym realnym świecie więc chill :)
0
@PioteK nie to nie to. Praktycznie ta sama sytuacja. Nie wiem czy przypadkiem stegen nie podał do Busquetsa czy Araujo. Jakoś tak mi się kojarzy
0
@Encore chyba w którymś meczu Barcelony była podobna sytuacja. Tylko nie pamiętam w jakim
0
Macie jakieś swoje ,,domowe" ksywy dla piłkarzy Barcelony? Takie które nie występują zwykle w mediach czy tutaj na forum
2
@Kgorecki2500 kurde że ci się chce to platynować to szanuję
Mi się nie chce nad takimi pierdołami pochylać w grach, chyba że coś z tego mam (tak jak na przykład w God of War)
6
Muzyczna propozycja #276
Elektronomia - Collide
Gatunek: House
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15977441#comment-15977441
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
1
@Kgorecki2500 no bo to tacy oryginalni kucharze :D
1
@Kgorecki2500 jacy tam rabusie. Po prostu kucharze
5
@kubix05 ,,Czego stoisz na torach?"
6
Muzyczna propozycja #275
Johnning - WHAT THE HELL
Gatunek: Future Bass
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15974175#comment-15974175
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
2
A nie wolicie Otiola Romeu? Młody, perspektywiczny, bardzo dobry :D
1
@Kgorecki2500 a masz dodatek Left behind? Bo w niego też warto zagrać.
Ponawiam prośbę o oznaczenie, bo nie wiem czy zdarzyłeś przeczytać :p
1
@Kgorecki2500 to ty dopiero teraz to mówisz? Ja miałem takie przemyślenia po pierwszych 30 minutach (nie chce spojlerować ale to chyba najbardziej znana przygnębiająca scena z gier)
Edit: druga część, mimo że hejtowana (z czym się zgadzam), jest jeszcze mocniejsza
Edit2: jak możesz to mógłbyś mnie też oznaczać przy swoich gamingowych staraniach ;)