0

Nie wiem co to było ale śmieszne XD

1

No i takiego rekina to ja chcę
Pięknie

0

Wygrać ten mecz na złość białym i sędziemu

0

Jazda z to remontadooooo

0

No to jak tam była ręka to tu też

3

Przecież przepisy są proste
Każda ręka piłkarza realu to nie karny
Każda ręka piłkarza Barcelony to karny
Czego nie rozumiecie?

1

Dobra Flick bier kastet i wyjaśnij tam naszych piłkarzy żeby w drugiej połowie lepiej grali

2

Dobra, ale po pierwszej połowie mam takie przemyślenie:
Ten debil który wpadł na idiotyczny pomysł sprzedaży Casado jest jakiś nienormalny

1

@esem91 owszem, ale tej niekonsekwencji sędzięgo nie da się pominąć
Bardziej ewidentna ręka w klasyku nieodgwizdana bo przecież to zawodnik realu był

1

Technologia aj ej

7

Bardzo konsekwentny ten sędzia
Ręka Tchouameniego w klasyku wyciągnięta i nie ma karnego
Balde troszkę wystająca i karny
Oczywiście w obu przypadkach to jest karny ale chodzi o samą niekonsekwencję sędziego

0

No to będzie karny jak już idzie :/

0

Araujo kretynie kiedy ty się oduczysz podnoszenia łapy kiedy akcja jeszcze trwa

0

To nie jest dzień Cubrasiego

1

Stary rekin się odezwał
Po co na siłę walił

0

Dawać Casado na obronę

1

Trochę mokro na tym boisku

1

@Kgorecki2500 tak istnieje i to był właśnie motyw przewodni w powstawaniu tej gry. Ten grzyb atakuje mrówki i robi z nich to samo co w tej grze z ludźmi. Naukowcy jednak mówią że taka apokalipsa i ten wirus nie są w stanie mieć miejsca w naszym realnym świecie więc chill :)

0

@PioteK nie to nie to. Praktycznie ta sama sytuacja. Nie wiem czy przypadkiem stegen nie podał do Busquetsa czy Araujo. Jakoś tak mi się kojarzy

0

@Encore chyba w którymś meczu Barcelony była podobna sytuacja. Tylko nie pamiętam w jakim

0

Macie jakieś swoje ,,domowe" ksywy dla piłkarzy Barcelony? Takie które nie występują zwykle w mediach czy tutaj na forum

2

@Kgorecki2500 kurde że ci się chce to platynować to szanuję
Mi się nie chce nad takimi pierdołami pochylać w grach, chyba że coś z tego mam (tak jak na przykład w God of War)

6

Muzyczna propozycja #276

Elektronomia - Collide
Gatunek: House


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15977441#comment-15977441

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

1

@Kgorecki2500 no bo to tacy oryginalni kucharze :D

1

@Kgorecki2500 jacy tam rabusie. Po prostu kucharze

5

@kubix05 ,,Czego stoisz na torach?"

6

Muzyczna propozycja #275

Johnning - WHAT THE HELL
Gatunek: Future Bass


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15974175#comment-15974175

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

2

A nie wolicie Otiola Romeu? Młody, perspektywiczny, bardzo dobry :D

1

@Kgorecki2500 a masz dodatek Left behind? Bo w niego też warto zagrać.
Ponawiam prośbę o oznaczenie, bo nie wiem czy zdarzyłeś przeczytać :p

1

@Kgorecki2500 to ty dopiero teraz to mówisz? Ja miałem takie przemyślenia po pierwszych 30 minutach (nie chce spojlerować ale to chyba najbardziej znana przygnębiająca scena z gier)
Edit: druga część, mimo że hejtowana (z czym się zgadzam), jest jeszcze mocniejsza
Edit2: jak możesz to mógłbyś mnie też oznaczać przy swoich gamingowych staraniach ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?