DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To jest ten mental Napoli
1
@Kgorecki2500 no jak to jak?
Fantastycznie
Badum tsss
A tak serio to fajnie się przy tej grze bawiłem
Dwa razy ją na 100% robiłem
5
Aha...do widzenia
Tyle to sobie możecie proponować za Gerarda Martina
3
Dobra zajmijmy się poważnymi sprawami
Najlepszy utwór DnB?
Wg mnie V O E - Giants
@macio_944 @esem91
5
Muzyczna propozycja #283
WIBERG & WBN - Complicated
Gatunek: Glitch Hop
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16003274#comment-16003274
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
0
@Zip no nie wiem.....Mam wątpliwości
...Chyba jednak prawdziwe
4
@NeroTFP1 może pierwszy raz byłbym na meczu ligii mistrzów :p
7
Muzyczna propozycja #282
NIVIRO - The Edge (feat. Harley Bird)
Gatunek: House
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15998658#comment-15998658
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
2
Dobry przelew poszedł od Lapcia XD
Już wiadomo dlaczego w 1:1 nie jesteśmy
5
Muzyczna propozycja #281
Neoni - Haunted House
Gatunek: Dancepop/G-House
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15995280#comment-15995280
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
1
@DragonxNF
Pierwszy utwór na NCS z tekstem w języku hindi.
7
Muzyczna propozycja #280
RYVN - Avatar
Gatunek: Trap/Midtempo
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15992290#comment-15992290
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
2
@DragonxNF
W czasie pandemii każdy dzień zaczynałem od tego utworu :)
5
Muzyczna propozycja #279
Chris Later & Dany Yeager - There's Nobody Else
Gatunek: Future Bounce
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15989246#comment-15989246
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
2
@michal26 o kurczę, ale dałeś temat rzekę.
Jak może zauważyłeś udostępniam różnego rodzaju utwory z gatunku EDM, które lubię, więc osoba trzecia miałaby pewnie problem z oceną moich upodobań.
W każdym razie cenię sobie melodyjną harmonię, a czasem też energię w muzyce House czy Melodic Dubstep albo Future Bass (wokal też mile widziany)
DnB to zaś gatunek, który moim zdaniem powinien być bardzo energiczny (nie jestem fanem spokojnego Liquid DnB)
Dubstep i Drumstep natomiast to gatunki, w których cenię energię i moc w dropie, zwłaszcza jeśli ma mocne rytmiczne ,,uderzenia". To gatunki, które u mnie muszą być mocne. I'm bardziej tym lepiej ;)
Trap to albo chillowy jak od Unknown Brain z uczuciowym wokalem, albo mocny głęboki bass.
Future House czy Hardstyle bądź Happy Hardcore powinny mieć imprezowy charakter. Taki żeby aż się chciało przy tym poskakać :Do
Mógłbym tak jeszcze wymieniać, ale nie chcę przedłużać. Jak widać co gatunek to inne wymagania.
Natomiast zawsze jak ktoś się mnie pyta czego słucham to zawsze odpowiadam, że EDM/muzyka elektroniczna i dodaję, że mam tak rozbieżny gust w tej muzyce, że mam utwory od spokojnych, melodyjnych, nawet romantycznych; przez skoczne, energiczne, wręcz imprezowe; aż po zwykłą ,,nawalankę" :D
4
@Faro bo my jesteśmy normalni :)
1
@DragonxNF
Fajne te efekty na wizualizerze nieprawdaż?
Który waszym zdaniem lepszy - oryginał czy VIP? Ja chyba jednak wybrałbym oryginał
6
Muzyczna propozycja #278
if found - Dead of Night (VIP)
Gatunek: Drumstep/Midtempo/DnB
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15985910#comment-15985910
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
0
@Hawajczyk ale dwie najnowsze odsłony GoW mają fabuły. I to bardzo dobre. To już nie jest to samo co było kiedyś
0
Jeszcze tego tylko brakowało
0
@Szczygiel06 Spiderman (1 i 2 oraz Miles Morales)
The last of us (1 i 2)
Horizon zero dawn
Horizon Forbidden west
God of War
God of War Ragnarok
Uncharted (wszystkie 4 części)
0
@VamoSBarca88 nie no
Najpierw to ja muszę książkę przeczytać
1
No cóż z taką grą Oviedo i tak nie miał dużych szans
8
Ale ta zmiana z Carlo na Xabiego zmieniła tę drużynę
Aż wcale
4
No ale przecież najpierw w piłkę było
1
Ale drukarnia jprdl
1
@Messi1000000 w meczu realu?
Zawsze
0
,,Jak naprawić sytuację na boisku?"
Zmienić sędziego
1
No dobra panowie skoro tak to wygląda to po każdym odbiorze piłki możecie wywalić gonga w łeb przeciwnikowi, bo to co po odbiorze się nie liczy
0
@tbas aLE NaJPieRw w pIŁkĘ ByŁo