1

To jest ten mental Napoli

1

@Kgorecki2500 no jak to jak?
Fantastycznie
Badum tsss

A tak serio to fajnie się przy tej grze bawiłem
Dwa razy ją na 100% robiłem

5

Aha...do widzenia
Tyle to sobie możecie proponować za Gerarda Martina

3

Dobra zajmijmy się poważnymi sprawami
Najlepszy utwór DnB?

Wg mnie V O E - Giants


@macio_944 @esem91

5

Muzyczna propozycja #283

WIBERG & WBN - Complicated
Gatunek: Glitch Hop


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16003274#comment-16003274

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

0

@Zip no nie wiem.....Mam wątpliwości
...Chyba jednak prawdziwe

4

@NeroTFP1 może pierwszy raz byłbym na meczu ligii mistrzów :p

7

Muzyczna propozycja #282

NIVIRO - The Edge (feat. Harley Bird)
Gatunek: House


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15998658#comment-15998658

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

2

Dobry przelew poszedł od Lapcia XD
Już wiadomo dlaczego w 1:1 nie jesteśmy

5

Muzyczna propozycja #281

Neoni - Haunted House
Gatunek: Dancepop/G-House


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15995280#comment-15995280

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

1

@DragonxNF
Pierwszy utwór na NCS z tekstem w języku hindi.

7

Muzyczna propozycja #280

RYVN - Avatar
Gatunek: Trap/Midtempo


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15992290#comment-15992290

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

2

@DragonxNF
W czasie pandemii każdy dzień zaczynałem od tego utworu :)

5

Muzyczna propozycja #279

Chris Later & Dany Yeager - There's Nobody Else
Gatunek: Future Bounce


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15989246#comment-15989246

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

2

@michal26 o kurczę, ale dałeś temat rzekę.
Jak może zauważyłeś udostępniam różnego rodzaju utwory z gatunku EDM, które lubię, więc osoba trzecia miałaby pewnie problem z oceną moich upodobań.
W każdym razie cenię sobie melodyjną harmonię, a czasem też energię w muzyce House czy Melodic Dubstep albo Future Bass (wokal też mile widziany)
DnB to zaś gatunek, który moim zdaniem powinien być bardzo energiczny (nie jestem fanem spokojnego Liquid DnB)
Dubstep i Drumstep natomiast to gatunki, w których cenię energię i moc w dropie, zwłaszcza jeśli ma mocne rytmiczne ,,uderzenia". To gatunki, które u mnie muszą być mocne. I'm bardziej tym lepiej ;)
Trap to albo chillowy jak od Unknown Brain z uczuciowym wokalem, albo mocny głęboki bass.
Future House czy Hardstyle bądź Happy Hardcore powinny mieć imprezowy charakter. Taki żeby aż się chciało przy tym poskakać :Do
Mógłbym tak jeszcze wymieniać, ale nie chcę przedłużać. Jak widać co gatunek to inne wymagania.
Natomiast zawsze jak ktoś się mnie pyta czego słucham to zawsze odpowiadam, że EDM/muzyka elektroniczna i dodaję, że mam tak rozbieżny gust w tej muzyce, że mam utwory od spokojnych, melodyjnych, nawet romantycznych; przez skoczne, energiczne, wręcz imprezowe; aż po zwykłą ,,nawalankę" :D

4

@Faro bo my jesteśmy normalni :)

1

@DragonxNF
Fajne te efekty na wizualizerze nieprawdaż?
Który waszym zdaniem lepszy - oryginał czy VIP? Ja chyba jednak wybrałbym oryginał

6

Muzyczna propozycja #278

if found - Dead of Night (VIP)
Gatunek: Drumstep/Midtempo/DnB


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15985910#comment-15985910

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

0

@Hawajczyk ale dwie najnowsze odsłony GoW mają fabuły. I to bardzo dobre. To już nie jest to samo co było kiedyś

0

Jeszcze tego tylko brakowało

0

@Szczygiel06 Spiderman (1 i 2 oraz Miles Morales)
The last of us (1 i 2)
Horizon zero dawn
Horizon Forbidden west
God of War
God of War Ragnarok
Uncharted (wszystkie 4 części)

0

@VamoSBarca88 nie no
Najpierw to ja muszę książkę przeczytać

1

No cóż z taką grą Oviedo i tak nie miał dużych szans

8

Ale ta zmiana z Carlo na Xabiego zmieniła tę drużynę
Aż wcale

4

No ale przecież najpierw w piłkę było

1

Ale drukarnia jprdl

1

@Messi1000000 w meczu realu?
Zawsze

0

,,Jak naprawić sytuację na boisku?"
Zmienić sędziego

1

No dobra panowie skoro tak to wygląda to po każdym odbiorze piłki możecie wywalić gonga w łeb przeciwnikowi, bo to co po odbiorze się nie liczy

0

@tbas aLE NaJPieRw w pIŁkĘ ByŁo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?