0

Uciszył stadion

0

Nie chcę wyjść na zbyt dużego optymistę ale wydaję mi się że Mallorca tego meczu nie wygra

0

Czy zaliczylibyście bramkę na 2:0 jako kontrowersja sędziowska na korzyść Barcelony czy nie przy założeniu prowadzenia statystyki z kontrowersjami sędziowskimi?

7

@Criss18Barca nadal uważam że to błąd sędziego. To od niego zależy czy gra jest przerwana czy nie

0

No tutaj z czerwonej by się sędzia wybronił
Rapha ma szczęście

4

Ja na miejscu tego sędziego już bym nigdy do Mallorki nie przyjechał

5

Bliżej jest chyba walkoweru niż manity w tym meczu

2

Co za idiota
To jest czerwona

1

Ja bym dał czerwoną

1

Nie no ja chciałem emocji w pierwszym meczu, ale to to się wyprawia to głowa mała XD

13

Powiedzmy szczerze: to tylko i wyłącznie wina sędziego bo to on powinien przerwać grę jak zobaczył że piłkarz Mallorki leży. Tak to bramka padła prawidło i po niej był gwizdek

0

@panczo no ale w sumie nie mają takiego obowiązku. To sędzia jak coś powinien grę przerwać

2

I cyk materiał dla RMTV na kolejny miesiąc :D

0

Sedzia powinien wcześniej gwizdnąć jak coś, ale jeśli nie przerwał gry to bramka prawidło zaliczona

1

Więc piłka nie wyszła - brak kontrowersji

1

A kogo to Flick tak pobił w szatni że aż bandaż na ręku ma?

0

Stegen by nie wyszedł

0

To już wiadomo dla kogo złota piłka

2

0

@Lanosss oh no...anyway

1

@DragonxNF
Tak, to jest utwór z największą liczbą gatunków jak dotąd na NCS. Oczywiście idealny na halloween. Moja ulubiona część to ta z metalem (mimo że nie lubię tego gatunku :p)
To ostatni utwór jaki mi został z albumu NCS10. Niżej macie wszystkie kawałki z tego albumu. Polecam:
https://youtube.com/playlist?list=PLovXPIke73iEwf3ntoX52zX1sDqfqcdql&si=bkk5XbmdlU6FAw8Z

6

Muzyczna propozycja #269

Tokyo Machine - SLASH
Gatunek: Darksynth/Complextro/Jersey Club/Trap/Metalcore


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15953683#comment-15953683

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

0

@kuz ja szczerze aż tak ich nie odczuwam, ale mimo to jest ich więcej niż chociażby rok temu.
Możesz muzyczkę wypróbować i powiedzieć czy działa XD

0

Jakby ktoś miał problem z komarami to podobno ten utwór Skrillexa je odstrasza. Niczego nie gwarantuje, ale spróbować można :p


1

@Kgorecki2500 to zdjęcia z folderu z pracą domową Donalda Trumpa. Wszystko to zdjęcia putina

1

Kisscam na stadionie Villarealu :D

0

@BorzyKrzys nie no taki temat dajesz i nawet nie polałeś?

4

Muzyczna propozycja #268

ROY KNOX x Derpcat - Only You (feat. imallryt)
Gatunek: Melodic Dubstep/Brostep


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15950134#comment-15950134

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

1

@AxelF dlatego jestem za tym żeby nadal mówić o tych lekturach, tylko żeby nie kazać ich po prostu czytać

3

@norbi77 tylko w Twoim wariancie może wystąpić ten sam problem co jest teraz. Większość grupy wybierze jakąś pozycję i będzie zadowolona, a parę osób będzie zmuszonych do czytania czegoś co im się nie podoba/nie che tego czytać.
Nie jest to zły pomysł, ale ryzyko jednak jest

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?