DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Uciszył stadion
0
Nie chcę wyjść na zbyt dużego optymistę ale wydaję mi się że Mallorca tego meczu nie wygra
0
Czy zaliczylibyście bramkę na 2:0 jako kontrowersja sędziowska na korzyść Barcelony czy nie przy założeniu prowadzenia statystyki z kontrowersjami sędziowskimi?
7
@Criss18Barca nadal uważam że to błąd sędziego. To od niego zależy czy gra jest przerwana czy nie
0
No tutaj z czerwonej by się sędzia wybronił
Rapha ma szczęście
4
Ja na miejscu tego sędziego już bym nigdy do Mallorki nie przyjechał
5
Bliżej jest chyba walkoweru niż manity w tym meczu
2
Co za idiota
To jest czerwona
1
Ja bym dał czerwoną
1
Nie no ja chciałem emocji w pierwszym meczu, ale to to się wyprawia to głowa mała XD
13
Powiedzmy szczerze: to tylko i wyłącznie wina sędziego bo to on powinien przerwać grę jak zobaczył że piłkarz Mallorki leży. Tak to bramka padła prawidło i po niej był gwizdek
0
@panczo no ale w sumie nie mają takiego obowiązku. To sędzia jak coś powinien grę przerwać
2
I cyk materiał dla RMTV na kolejny miesiąc :D
0
Sedzia powinien wcześniej gwizdnąć jak coś, ale jeśli nie przerwał gry to bramka prawidło zaliczona
1
Więc piłka nie wyszła - brak kontrowersji
1
A kogo to Flick tak pobił w szatni że aż bandaż na ręku ma?
0
Stegen by nie wyszedł
0
To już wiadomo dla kogo złota piłka
2
Kolejny smok skończony - Gronkiel
Zdjęcie
https://zapodaj.net/images/b4331d74f84e8.jpg
Rysunek
https://zapodaj.net/images/e2e6d62f7b6fb.jpg
0
@Lanosss oh no...anyway
1
@DragonxNF
Tak, to jest utwór z największą liczbą gatunków jak dotąd na NCS. Oczywiście idealny na halloween. Moja ulubiona część to ta z metalem (mimo że nie lubię tego gatunku :p)
To ostatni utwór jaki mi został z albumu NCS10. Niżej macie wszystkie kawałki z tego albumu. Polecam:
https://youtube.com/playlist?list=PLovXPIke73iEwf3ntoX52zX1sDqfqcdql&si=bkk5XbmdlU6FAw8Z
6
Muzyczna propozycja #269
Tokyo Machine - SLASH
Gatunek: Darksynth/Complextro/Jersey Club/Trap/Metalcore
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15953683#comment-15953683
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
0
@kuz ja szczerze aż tak ich nie odczuwam, ale mimo to jest ich więcej niż chociażby rok temu.
Możesz muzyczkę wypróbować i powiedzieć czy działa XD
0
Jakby ktoś miał problem z komarami to podobno ten utwór Skrillexa je odstrasza. Niczego nie gwarantuje, ale spróbować można :p
1
@Kgorecki2500 to zdjęcia z folderu z pracą domową Donalda Trumpa. Wszystko to zdjęcia putina
1
Kisscam na stadionie Villarealu :D
0
@BorzyKrzys nie no taki temat dajesz i nawet nie polałeś?
4
Muzyczna propozycja #268
ROY KNOX x Derpcat - Only You (feat. imallryt)
Gatunek: Melodic Dubstep/Brostep
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15950134#comment-15950134
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
1
@AxelF dlatego jestem za tym żeby nadal mówić o tych lekturach, tylko żeby nie kazać ich po prostu czytać
3
@norbi77 tylko w Twoim wariancie może wystąpić ten sam problem co jest teraz. Większość grupy wybierze jakąś pozycję i będzie zadowolona, a parę osób będzie zmuszonych do czytania czegoś co im się nie podoba/nie che tego czytać.
Nie jest to zły pomysł, ale ryzyko jednak jest