DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bolton oj tak ja też Flapjacka uwielbiałem. To jak oni wprowadzili te niektóre sceny to chyba było na granicy ,,przyzwoitości" w bajkach. Dzisiaj już by ona nie przeszła niestety, bo ,,DzIEciAki SIeM BendOM BaĆ i tO NIeOdpoWIEdNiE"
0
@BorzyKrzys Chojrak to był prawdziwy horror a nie to co teraz - tanie CGI i głupie przewidywalne jumpscarey
7
Masz Rudi przyda się
https://a.allegroimg.com/original/113575/e7b9bad5424aabc212ad5b73901b/MASC-NA-BOL-DUPY-CUDOWNY-LEK-NA-PROBLEMY-LUDZI
1
@DragonxNF
@blakkudium witamy po odsiadce :D
6
Muzyczna propozycja #263
Guy Arthur & Clarx - For Good (ft. Veronica Bravo)
Gatunek: Future Bounce
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15933928#comment-15933928
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
3
@Hshdhrhdh introwertykiem
Tak jak już wielu tu napisało, oczywiście lubię spędzać czas z ludźmi których lubię i często jestem w śród nich duszą towarzystwa i może nawet najbardziej ,,ekstrawertyczny". Wystarczy jednak by dołączyła jakaś osoba za którą nie przepadam, albo jestem w gronie takich ludzi i automatycznie mogę się nie odezwać słowem przez wiele godzin.
Oczywiście też nawet po takich spotkaniach (czy z ludźmi których lubię bądź nie) muszę trochę pobyć sam. To normalne i intro. Nie wstydzę się tego i dobrze mi z tym :)
3
Muzyczna propozycja #262
Diviners & Azertion - Feelings
Gatunek: Progressive House
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15930675#comment-15930675
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @Batys @kuczyniak
1
@macio_944 trzeba przyznać że wokal robi tutaj super robotę
1
@Safrani no widzę że w końcu ktoś tu się zna na muzyce XDD
https://zapodaj.net/images/48d3b427bfbe4.jpg
1
@DragonxNF
No i od mniej więcej tego momentu (19 czerwca 2021) zacząłem słuchać regularnie wszystkich nowych utworów z NCS, co trwa do dzisiaj.
Wiem #nikogo
5
Muzyczna propozycja #261
Cartoon x Jéja x nublu x Gameboy Tetris - Biology
Gatunek: Dancefloor DnB
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15926278#comment-15926278
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @Batys @kuczyniak
0
@July_6_BcN na pasku było napisane że Miłoszewski
A to jakiego prezydenta przedstawiał to już inna sprawa pewnie :p
0
W końcu się dowiedziałem jakie nazwisko ma prezydent z debaty z ,,Rancza" - Miłoszewski
Nie ma za co ;)
1
Christensen ufam tobie
I Flickowi że zrobi tak by Duńczyk się nie łamał
0
@DragonxNF
Trap to gatunek bardzo różnorodny, ale jednak mocny, melodyjny wręcz filmowy drop, taki jak tutaj, to jest to co bardzo lubię.
4
Muzyczna propozycja #260
LBLVNC & Godmode - Power !
Gatunek: Trap
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15922178#comment-15922178
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @Batys @kuczyniak
6
Muzyczna propozycja #259
Facading - Freefalling
Gatunek: Midtempo
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15919164#comment-15919164
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @Batys @kuczyniak
19
@Laminedependencia
@Luciano99 o 4:56 w drodze do Żabki
4
Muzyczna propozycja #258
Elektronomia & RUD - Memory
Gatunek: House
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15916411#comment-15916411
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @Batys @kuczyniak
0
@DragonxNF
Dzięki temu kawałkowi pokochałem gatunek Hardcore. Aż chce się przy tym skakać jak na imprezie :D
4
Muzyczna propozycja #257
QUB3, Quickdrop & B0UNC3 - Stay Or Be Alone
Gatunek: UK Hardcore
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15914015#comment-15914015
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @Batys @kuczyniak
3
Muzyczna propozycja #256
Jim Yosef & EMM - Shudder
Gatunek: Post-Rock
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15911317#comment-15911317
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @Batys @kuczyniak
1
@DragonxNF
Mówisz NCS myślisz - Blank, Sky High, On & on... To jest natomiast najświeższy banger NCS'a który mogą kojarzyć nawet młodsze pokolenia, ze względu na niemalejacą, a może i wciąż rosnącą, popularność w internecie. Ponad 87 milionów wyświetleń co czyni go najpopularniejszym utworem 2021 roku. Trzeci najczęściej grany utwór z NCS na Spotify (ponad 300 milionów odtworzeń). Jedni już mają go dość i nie rozumieją fenomenu, inni go lubią do dziś (to ja). Różnie, ale nie uwierzę że się nie natkneliście na to orkiestralne cudo czy to na YouTube czy na Tiktoku. Nie uwierzę.
4
Muzyczna propozycja #255
Egzod & Maestro Chives - Royalty (ft. Neoni)
Gatunek: Orchestral Trap
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15910377#comment-15910381
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
0
@kuczyniak bardzo mnie cieszy że się podoba. Mam nadzieję że reszta z listy też przypada do gustu ;)
4
@DragonxNF
Muzyczna propozycja #254
SVRRIC & RUINDKID - Fall To My Grave ft. Silent Child
Gatunek: Alternative Rock
Bardzo Was przepraszam za to że nie było wczoraj propozycji, a dzisiaj jest tak późno, no ale, jak może zauważyliście, miałem odsiadkę (warto było). Cóż, za głupotę się płaci, ale Wy nie powinniście, dlatego w ramach zadośćuczynienia udostępniam zaległą propozycje, dzisiejszą oraz bonusy, których nigdy nie udostępniłem i bym nie udostępnił z różnych względów. Mam nadzieję że wybaczycie ;)
Podobno ten utwór Skrillexa odstrasza komary ;)
Tu jeszcze moje komentarze dotyczące muzycznych propozycji:
Freaky: Proszę, powiedzcie że są wśród was osoby, którym się ten utwór podoba, bo często widzę jak jest hejtowany/nielubiany. Dla mnie oryginalny i mocny trap.
Fall To My Grave: O matko co to jest za utwór. Jak go usłyszałem to się zastanawiałem dlaczego go nie mam na swojej playliście. Też był przez pewien czas grany codziennie. Mocny drop i tekst mimo że nie jest to typowy EDM. Dla mnie bomba.
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
3
Muzyczna propozycja #253
Hush - Freaky
Gatunek: Trap
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15903140#comment-15903140
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
2
@NeroTFP1 nawet nie wiesz jak bardzo Unknown Brain jest ważnym zespołem.
Właśnie od tego duetu i jego utworu ,,Control" zaczęła się moja miłość do EDM. Poza tym jest wiele kawałków, od nich i nie tylko, które są bliskie mojemu sercu.
Mam świadomość że ta muzyka którą codziennie udostępniam nie jest dla wszystkich i nie jest często przystępna. Rozumiem to i szanuję. Jednak nie potrafiłbym już bez niej żyć. Dziwnie to może zabrzmi, ale kocham ją.
A co do piosenkarki z Faded to nie wiem, nie widziałem jej :D. Za to głos ma piękny
2
@NeroTFP1 ale się wstrzeliliśmy z tematem XD
Nie będę ukrywał, że wybiorę tych których słucham, bo są niewątpliwie bardziej znani niż ci których wybiorę, ale gdybym ich wskazał to mam wrażenie że wyszedłbym na hipokrytę.
Polski - Diviners (to akurat duet więc nie wiem czy się liczy)
Zagraniczny - Alan Walker lub Unknown Brain (tu też duet, ale strasznie ciężko wybrać tylko jednego z zagranicy)
0
@PeterMaro hmmm
Wiesz, możesz mieć rację jeśli chodzi o mainstream. Jednak patrząc też na tych mniej znanych twórców i kanały z taką muzyką, to nie można powiedzieć że ciągle jest to samo, a jakość spadła.
Po prostu bardziej teraz przebijają się te prostsze i bardziej przystępne. Zresztą tak jest chyba z każdym gatunkiem muzycznym