1

Czy są jeszcze jacyś sensowni lewoskrzydłowi poza Rashfordem i Lookmanem, których Barcelona mogłaby kupić za te +-60 milionów (albo nawet mniej zważywszy na to że po wiasku z Nico jest szansa na przeznaczenie tych pieniędzy na lewego obrońcę na przykład)?

0

@fc20barca jakbyś chciał to jest taka strona z samymi dobrymi wiadomościami
https://dobrewiadomosci.net.pl/

6

Muzyczna propozycja #228

Clarx & Harddope - Castle
Gatunek: Slap House


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15835539#comment-15835539

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys

4

@Aragorn33 Lamina wykąpał Messi
A małego to chyba Alemany kąpał

1

Ja się pochwaliłem, a czy jeszcze jest tu ktoś kto lubi rysować i chce się pochwalić pracami? :)

4

Po kilku długich latach wróciłem do rysowania.

Natchnęło mnie do tego po obejrzeniu aktorskiej wersji ,,Jak wytresować smoka". W dzieciństwie dużo tych smoków rysowałem i postanowiłem do tego wrócić.
Wiem że mój rysunek nie wygląda jak u profesjonalistów, które można zobaczyć na YouTube czy Instagramie. Jestem samoukiem amatorem więc proszę o wyrozumiałość :)
Tu zdjęcie na którym się wzorowałem
https://zapodaj.net/images/0917c0fdac407.jpg
A tutaj mój rysunek
https://zapodaj.net/images/2aa414673010a.jpg

1

@DragonxNF
Mocny drop, ale to jak brzmi buid-up w połączeniu z wokalem Neoni to jest jakiś kosmos (i ten charakterystyczny dźwięk ,,hush" jakby zapożyczony z "Cradles" ale zrobiony w stylu Unknown Brain)

6

Muzyczna propozycja #227

Besomorph & Arcando & Neoni - Army
Gatunek: Trap


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15830522#comment-15830522

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys

1

Niemki wygrały z Polkami 2-0
Tusk w euforii ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

Można to jeszcze inaczej podsumować

,,Miałeś, chamie, złoty róg,
miałeś, chamie, czapkę z piór"

Stanisław Wyspiański ,,Wesele"
@NeroTFP1

2

Jak sobie zniszczyć karierę level hard:
Przychodzi do ciebie najlepszy klub na świecie (DWA RAZY) i mówi że jest tobą zainteresowany. Za pierwszym razem odrzucasz ofertę bo obiecałeś bratu, że zagracie razem w europejskich pucharach (jeszcze to w jakiś sposób da się wytłumaczyć). Za rok znowu to samo. Masz szansę grać z najlepszymi piłkarzami, z najlepszym kolegą z reprezentacji, walczyć o wszystkie najważniejsze trofea i masz okazję zapisać się w historii tego najlepszego klubu.
Co robisz?
Ponownie odrzucasz ofertę...
I grasz co najwyżej o zwycięstwo w Pucharze Króla...
Brak słów

0

Co wam powiem to wam powiem, ale wam powiem
Ja od początku wolałem Rashforda czy Diaza niż tego Nico
( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

No i w piz... I wylądował
I cały misterny plan też w piz...

3

Pewnie zastanawiacie się po co nas tu @RoberDzik sprowadził...... ja też się zastanawiam

1

@DragonxNF
Trochę ostatnio dużo ROY KNOX'a nieprawdaż? No ale co ja poradzę? Lubię jego muzykę (mam nadzieję że wy też)

6

Muzyczna propozycja #226

Jim Yosef x ROY KNOX - Sun Goes Down
Gatunek: Melodic Dubstep/Brostep


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15827792#comment-15827792

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys

1

@clyde @marcin62 dzień w którym EA upadnie będzie jednym z lepszych w historii gamingu
A tak BTW czym się ten Stop Killing Games zajmuje bo już to kiedyś widziałem ale nie zainteresowałem się bliżej

1

@Walpiano dlatego tym bardziej nie rozumiem tych ludzi.
Normalne robienie mięśni jest spoko i wygląda imponująco. Do tego trzeba w to włożyć dużo pracy.
Tego typu zabiegi są nie dość że w ch*j niezdrowe to jeszcze źle wygląda

1

@Walpiano fuj (znaki)

6

@macio_944 0 zł miesięcznie?
Jak za darmo to uczciwa cena

0

@TR3YWAY nie jestem pewien czy zależy mi na jej głosie :D

1

@TR3YWAY no to ja też chcę żeby żyło się lepiej. To co? Mogę już kandydować?

0

@barcelonaLM dlaczego?

1

@DragonxNF
Ach, pamiętam jak to był najmocniejszy dubstep na mojej playliście (słowo klucz: ,,był"). Teraz jest taki...średnio mocny.
BTW ktoś zauważył zmianę w logo NCS? ;)

5

Muzyczna propozycja #225

Razihel - Power Up
Gatunek: Brostep/Briddim


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15825305#comment-15825305

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys

1

@esem91 kurde zapomniałem ciebie oznaczyć sorry :D (a przecież na profilowym masz wyraźnie DnB)
Fajny kawałek, szkoda że coraz rzadziej można spotkać 5-6 minutowe utwory.

0

Jaki jest wasz ulubiony subgenre gatunku DnB?

U mnie to jest: dancefloor dnb, jump up i neurofunk.

@macio_944

2

@Kapitan hawk @ornung no właśnie. Jutro mają być jeszcze wyższe temperatury to bardziej jutro by się przydało :D

6

Muzyczna propozycja #224

Diviners - Stockholm Lights
Gatunek: Tropical House


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15822770#comment-15822770

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?