DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Czy są jeszcze jacyś sensowni lewoskrzydłowi poza Rashfordem i Lookmanem, których Barcelona mogłaby kupić za te +-60 milionów (albo nawet mniej zważywszy na to że po wiasku z Nico jest szansa na przeznaczenie tych pieniędzy na lewego obrońcę na przykład)?
0
@fc20barca jakbyś chciał to jest taka strona z samymi dobrymi wiadomościami
https://dobrewiadomosci.net.pl/
6
Muzyczna propozycja #228
Clarx & Harddope - Castle
Gatunek: Slap House
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15835539#comment-15835539
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys
2
@Cyzix proszę
https://x.com/i/status/1941558863653933275
4
@Aragorn33 Lamina wykąpał Messi
A małego to chyba Alemany kąpał
1
Ja się pochwaliłem, a czy jeszcze jest tu ktoś kto lubi rysować i chce się pochwalić pracami? :)
4
Po kilku długich latach wróciłem do rysowania.
Natchnęło mnie do tego po obejrzeniu aktorskiej wersji ,,Jak wytresować smoka". W dzieciństwie dużo tych smoków rysowałem i postanowiłem do tego wrócić.
Wiem że mój rysunek nie wygląda jak u profesjonalistów, które można zobaczyć na YouTube czy Instagramie. Jestem samoukiem amatorem więc proszę o wyrozumiałość :)
Tu zdjęcie na którym się wzorowałem
https://zapodaj.net/images/0917c0fdac407.jpg
A tutaj mój rysunek
https://zapodaj.net/images/2aa414673010a.jpg
1
@DragonxNF
Mocny drop, ale to jak brzmi buid-up w połączeniu z wokalem Neoni to jest jakiś kosmos (i ten charakterystyczny dźwięk ,,hush" jakby zapożyczony z "Cradles" ale zrobiony w stylu Unknown Brain)
6
Muzyczna propozycja #227
Besomorph & Arcando & Neoni - Army
Gatunek: Trap
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15830522#comment-15830522
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys
1
Niemki wygrały z Polkami 2-0
Tusk w euforii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
Można to jeszcze inaczej podsumować
,,Miałeś, chamie, złoty róg,
miałeś, chamie, czapkę z piór"
Stanisław Wyspiański ,,Wesele"
@NeroTFP1
2
Jak sobie zniszczyć karierę level hard:
Przychodzi do ciebie najlepszy klub na świecie (DWA RAZY) i mówi że jest tobą zainteresowany. Za pierwszym razem odrzucasz ofertę bo obiecałeś bratu, że zagracie razem w europejskich pucharach (jeszcze to w jakiś sposób da się wytłumaczyć). Za rok znowu to samo. Masz szansę grać z najlepszymi piłkarzami, z najlepszym kolegą z reprezentacji, walczyć o wszystkie najważniejsze trofea i masz okazję zapisać się w historii tego najlepszego klubu.
Co robisz?
Ponownie odrzucasz ofertę...
I grasz co najwyżej o zwycięstwo w Pucharze Króla...
Brak słów
0
Co wam powiem to wam powiem, ale wam powiem
Ja od początku wolałem Rashforda czy Diaza niż tego Nico
( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
No i w piz... I wylądował
I cały misterny plan też w piz...
3
Pewnie zastanawiacie się po co nas tu @RoberDzik sprowadził...... ja też się zastanawiam
1
@DragonxNF
Trochę ostatnio dużo ROY KNOX'a nieprawdaż? No ale co ja poradzę? Lubię jego muzykę (mam nadzieję że wy też)
6
Muzyczna propozycja #226
Jim Yosef x ROY KNOX - Sun Goes Down
Gatunek: Melodic Dubstep/Brostep
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15827792#comment-15827792
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys
1
@clyde @marcin62 dzień w którym EA upadnie będzie jednym z lepszych w historii gamingu
A tak BTW czym się ten Stop Killing Games zajmuje bo już to kiedyś widziałem ale nie zainteresowałem się bliżej
1
@Walpiano dlatego tym bardziej nie rozumiem tych ludzi.
Normalne robienie mięśni jest spoko i wygląda imponująco. Do tego trzeba w to włożyć dużo pracy.
Tego typu zabiegi są nie dość że w ch*j niezdrowe to jeszcze źle wygląda
1
@Walpiano fuj (znaki)
6
@macio_944 0 zł miesięcznie?
Jak za darmo to uczciwa cena
0
@TR3YWAY nie jestem pewien czy zależy mi na jej głosie :D
1
@TR3YWAY no to ja też chcę żeby żyło się lepiej. To co? Mogę już kandydować?
0
@barcelonaLM dlaczego?
1
@DragonxNF
Ach, pamiętam jak to był najmocniejszy dubstep na mojej playliście (słowo klucz: ,,był"). Teraz jest taki...średnio mocny.
BTW ktoś zauważył zmianę w logo NCS? ;)
5
Muzyczna propozycja #225
Razihel - Power Up
Gatunek: Brostep/Briddim
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15825305#comment-15825305
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys
1
@esem91 kurde zapomniałem ciebie oznaczyć sorry :D (a przecież na profilowym masz wyraźnie DnB)
Fajny kawałek, szkoda że coraz rzadziej można spotkać 5-6 minutowe utwory.
0
Jaki jest wasz ulubiony subgenre gatunku DnB?
U mnie to jest: dancefloor dnb, jump up i neurofunk.
@macio_944
2
@Kapitan hawk @ornung no właśnie. Jutro mają być jeszcze wyższe temperatury to bardziej jutro by się przydało :D
6
Muzyczna propozycja #224
Diviners - Stockholm Lights
Gatunek: Tropical House
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15822770#comment-15822770
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys