DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DragonxNF
Trap to gatunek bardzo różnorodny, ale jednak mocny, melodyjny wręcz filmowy drop, taki jak tutaj, to jest to co bardzo lubię.
4
Muzyczna propozycja #260
LBLVNC & Godmode - Power !
Gatunek: Trap
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15922178#comment-15922178
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @Batys @kuczyniak
6
Muzyczna propozycja #259
Facading - Freefalling
Gatunek: Midtempo
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15919164#comment-15919164
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @Batys @kuczyniak
19
@Laminedependencia
@Luciano99 o 4:56 w drodze do Żabki
4
Muzyczna propozycja #258
Elektronomia & RUD - Memory
Gatunek: House
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15916411#comment-15916411
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @Batys @kuczyniak
0
@DragonxNF
Dzięki temu kawałkowi pokochałem gatunek Hardcore. Aż chce się przy tym skakać jak na imprezie :D
4
Muzyczna propozycja #257
QUB3, Quickdrop & B0UNC3 - Stay Or Be Alone
Gatunek: UK Hardcore
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15914015#comment-15914015
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @Batys @kuczyniak
3
Muzyczna propozycja #256
Jim Yosef & EMM - Shudder
Gatunek: Post-Rock
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15911317#comment-15911317
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @Batys @kuczyniak
1
@DragonxNF
Mówisz NCS myślisz - Blank, Sky High, On & on... To jest natomiast najświeższy banger NCS'a który mogą kojarzyć nawet młodsze pokolenia, ze względu na niemalejacą, a może i wciąż rosnącą, popularność w internecie. Ponad 87 milionów wyświetleń co czyni go najpopularniejszym utworem 2021 roku. Trzeci najczęściej grany utwór z NCS na Spotify (ponad 300 milionów odtworzeń). Jedni już mają go dość i nie rozumieją fenomenu, inni go lubią do dziś (to ja). Różnie, ale nie uwierzę że się nie natkneliście na to orkiestralne cudo czy to na YouTube czy na Tiktoku. Nie uwierzę.
4
Muzyczna propozycja #255
Egzod & Maestro Chives - Royalty (ft. Neoni)
Gatunek: Orchestral Trap
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15910377#comment-15910381
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
0
@kuczyniak bardzo mnie cieszy że się podoba. Mam nadzieję że reszta z listy też przypada do gustu ;)
4
@DragonxNF
Muzyczna propozycja #254
SVRRIC & RUINDKID - Fall To My Grave ft. Silent Child
Gatunek: Alternative Rock
Bardzo Was przepraszam za to że nie było wczoraj propozycji, a dzisiaj jest tak późno, no ale, jak może zauważyliście, miałem odsiadkę (warto było). Cóż, za głupotę się płaci, ale Wy nie powinniście, dlatego w ramach zadośćuczynienia udostępniam zaległą propozycje, dzisiejszą oraz bonusy, których nigdy nie udostępniłem i bym nie udostępnił z różnych względów. Mam nadzieję że wybaczycie ;)
Podobno ten utwór Skrillexa odstrasza komary ;)
Tu jeszcze moje komentarze dotyczące muzycznych propozycji:
Freaky: Proszę, powiedzcie że są wśród was osoby, którym się ten utwór podoba, bo często widzę jak jest hejtowany/nielubiany. Dla mnie oryginalny i mocny trap.
Fall To My Grave: O matko co to jest za utwór. Jak go usłyszałem to się zastanawiałem dlaczego go nie mam na swojej playliście. Też był przez pewien czas grany codziennie. Mocny drop i tekst mimo że nie jest to typowy EDM. Dla mnie bomba.
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
3
Muzyczna propozycja #253
Hush - Freaky
Gatunek: Trap
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15903140#comment-15903140
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
2
@NeroTFP1 nawet nie wiesz jak bardzo Unknown Brain jest ważnym zespołem.
Właśnie od tego duetu i jego utworu ,,Control" zaczęła się moja miłość do EDM. Poza tym jest wiele kawałków, od nich i nie tylko, które są bliskie mojemu sercu.
Mam świadomość że ta muzyka którą codziennie udostępniam nie jest dla wszystkich i nie jest często przystępna. Rozumiem to i szanuję. Jednak nie potrafiłbym już bez niej żyć. Dziwnie to może zabrzmi, ale kocham ją.
A co do piosenkarki z Faded to nie wiem, nie widziałem jej :D. Za to głos ma piękny
2
@NeroTFP1 ale się wstrzeliliśmy z tematem XD
Nie będę ukrywał, że wybiorę tych których słucham, bo są niewątpliwie bardziej znani niż ci których wybiorę, ale gdybym ich wskazał to mam wrażenie że wyszedłbym na hipokrytę.
Polski - Diviners (to akurat duet więc nie wiem czy się liczy)
Zagraniczny - Alan Walker lub Unknown Brain (tu też duet, ale strasznie ciężko wybrać tylko jednego z zagranicy)
0
@PeterMaro hmmm
Wiesz, możesz mieć rację jeśli chodzi o mainstream. Jednak patrząc też na tych mniej znanych twórców i kanały z taką muzyką, to nie można powiedzieć że ciągle jest to samo, a jakość spadła.
Po prostu bardziej teraz przebijają się te prostsze i bardziej przystępne. Zresztą tak jest chyba z każdym gatunkiem muzycznym
1
Kto według was jest aktualnie największą gwiazdą muzyki EDM/elektronicznej?
Moim zdaniem Alan Walker.
Dosyć oczywista odpowiedź, ale sądzę, że nie ma innego twórcy, który może mu dorównać patrząc na to że Alan od 10 lat jest na topie, jego muzyka jest ciągle grana, a nowe piosenki też cieszą się dużym zainteresowaniem
1
@macio_944 nie jestem fanem jungle ale tego akurat się przyjemnie słucha
1
@kuczyniak hmm nie wiem czy można będzie ją tak nazwać, ale sądzę że jutrzejsza propozycja będzie trochę mocniejsza w pewien sposób :)
Spokojnie, mocnych utworów mam jeszcze dużo na propozycje. Tak samo jak chillowych, imprezowych i innych więc będzie ciekawie :D
6
Muzyczna propozycja #252
Electro-Light & Shiah Maisel - Letter
Gatunek: House
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15901001#comment-15901001
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
2
@JohnKennedy o kurde żeby tylko jedna
Aktualnie chyba Wonder (Bri Tolani)
Wait a while (m els)
Royalty (Neoni)
Champions (Donna Tella)
Dreams pt II (Sara Skinner)
Linked (Anna Yvette)
Renegate (Valentina Franco)
You & I (Alexis Donn)
Where we started (Jex)
Faded (Iselin Solheim)
Diamond Heart (Sophia Somajo)
I można by było jeszcze długo wymieniać :D
5
Muzyczna propozycja #251
Andreas Stone With Denniz Jamm - Black Sunrise
Gatunek: Dancefloor DnB
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15899038#comment-15899038
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
1
@DragonxNF
Pierwszy utwór 2021 roku. Ulubieniec społeczności NCS. Ja natomiast nie mogę się zdecydować, czy pierwsza czy druga część, mi się bardziej podoba. Jedno jest pewne - dubstepowy drop jest magiczny.
4
Muzyczna propozycja #250
Elektronomia - Sky High pt. II
Gatunek: House/Melodic Dubstep
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15895888#comment-15895888
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
0
Kogo byście jeszcze kupili do Barcelony zakładając że macie nieograniczony budżet, brak problemów z rejestracją, a sami zawodnicy są chętni do przyjścia?
1
Joan Garcia zagrał i straciliśmy bramkę
Sprzedać póki coś jeszcze wart
1
@DragonxNF
Druga część cenionego, lubianego i nostalgicznego ,,Firefly" Jima Yosefa. Moim zdaniem lepsza od oryginału. Ostatni utwór z 2020 roku.
5
Muzyczna propozycja #249
Jim Yosef - Firefly pt. II (ft. STARLYTE)
Gatunek: House/Orchestral/Melodic Dubstep
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15892920#comment-15892920
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
1
@ShawnC taki mainstreamowe techno też jest według mnie płytkie więc tu się zgadzam
0
@Transu96 to tak około 15k trzeba liczyć