DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@spiderman1899 to życzę miłej zabawy bo 2 najlepsza gameplayowo
A co do DLC to poniekąd jest szansa, ale nie spojleruje. Jak skończysz fabułę to możesz dać znać i wtedy powiem jeśli będziesz chciał ;)
1
@Kgorecki2500 nie rób tego. Nie przechodź na ciemną stronę mocy
1
@spiderman1899 pierwsza czy druga część?
0
@Konradowskyy na pewno Ferran strzelił i później się przyznał że inaczej chciał strzelać
1
@DragonxNF
Drugi drop to jeden z najmocniejszych jakie mam. Nie jest może agresywny jak inne, ale to jaką moc czuć w tych rytmicznych uderzeniach to jest po prostu bajka. Polecam sobie podgłosić :D. Czasami, aż muszę trzymać słuchawki, żeby mi nie spadły jak się za bardzo wczuję w headbanging :D
Tak dla zobrazowania o czym mówię: https://i.imgflip.com/2w0wjf.gif
7
Muzyczna propozycja #303
if found x nøll - die 4 u (feat. damnboy!)
Gatunek: Alternative Rock/Melodic Dubstep/Brostep/Punk Rock
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16067060#comment-16067060
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
5
Muzyczna propozycja #302
VAANCE & Deerock - Electric (feat. Robbie Rosen) (jeonghyeon Remix)
Gatunek: Future Bounce
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16064294#comment-16064294
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
2
@Laminedependencia Orłowski lubi to
3
Mądrze prawi, polać mu
1
@DragonxNF
Kolejny Polak w rodzince NCS - Mblue (Maciej Mulawa)
7
Muzyczna propozycja #301
Mblue - Follow Me
Gatunek: Future Bass
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16060911#comment-16060911
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
1
@Kgorecki2500 oj tak, pamiętam, że on był jednym z trudniejszych w tej grze, a ostatni etap to jakieś nieporozumienie.
Ale gra sama w sobie bardzo fajna. Polecam też DLC
Nie wiem czy wiesz, ale cała ta gra, wszystkie poziomy, postacie itp. zostały narysowane ręcznie. Tak jak kiedyś stare kreskówki
1
@Kgorecki2500 a weź
Ja teraz też mam problem, bo nie mam w co grać, ale to na PS5 i teraz szukam jakiś fajnych tytułów do ogrania
0
@adamek20151 Rooney to podobny trochę do Zenka Martyniuka na drugim zdjęciu XD
6
@blakkudium matematyk płakał jak oglądał
2
@DragonxNF
Trochę pomanipulowałem kolejnością (bo Circle był wydany wcześniej niż Freedom), ale nadażyła się okazja do celebracji okrągłej 300 propozycji.
Oto przedstawiam pierwszy i najpopularniejszy utwór (swoją drogą bardzo podobny do Phoenix od tych samych autorów) wydany przez drugą wytwórnię należącą do NCS - NCS Arcade. Oficjalnie kanał, jako wytwórnia, zaczął działać 31 sierpnia 2022 roku i działa (jako tako) do dzisiaj. Ta wytwórnia została założona specjalnie dla małych, dopiero zaczynających twórców muzyki elektronicznej. Przez długi czas tak to wyglądało. Z tego co pamiętam to udostępniali po dwa utwory na tydzień (w środy i piątki). Niestety z jakiegoś powodu ta mini wytwórnia została zaniedbana i od połowy 2024 roku pojawiają się tam tylko remixy utworów wydanych na oficjalnym kanale. Trochę szkoda, ale może w przyszłości powróci do łask
7
Muzyczna propozycja #300
Netrum & Halvorsen - Circle
Gatunek: Outrun
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16058579#comment-16058579
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
1
@esem91 polecam, tak jak ja, dodawać karty na przeglądarce do specjalnie zrobionej zakładki ;)
29
Dziękuję ci Samu za te parę, zdecydowanie za krótkich, lat frajdy w Barcelonie. Niestety los potoczył się jak potoczył, ale zapamiętam cię jako skałę nie do przejścia.
Dziękuję
0
No i po co psuć dzień takimi wiadomościami :D
1
@Konradowskyy oj tam nie przesadzaj. Zobacz co u mnie się czasem wpisuje :D
A bardziej nam jednak chodziło o taką typową muzykę klasyczną
Edit: choć trochę się pomyliłem, bo bardziej mi siada muzyka filmowa, a jak się dowiedziałem to nie jest to samo
7
Muzyczna propozycja #299
32Stitches & CHENDA, Harley Bird - Freedom
Gatunek: Trap/Dancefloor DnB
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16053111#comment-16053111
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
2
@blakkudium fakt. Miał wszystko by być topowym skrzydłowym, ale głowa i zdrowie nie dojechały. Choć w PSG pokazuje że ze zdrowiem mógł sobie poradzić
2
@blakkudium poprawka - połowę czasu to przeleżał w szpitalu na L4
Jak grał to wiadomo z jakim miernym skutkiem. Owszem miał okres kiedy wyglądał naprawdę dobrze, ale w ogólnym rozrachunku to ten transfer był pomyłką
8
@blakkudium patrząc na dorobek to ten Dembele to nieporozumienie w tym zestawieniu
0
@JanuszKorwinMikke tak. Zamykam
2
@misterio zgadzam się. Gdybym miał słuchać innej muzyki niż elektroniczna to byłaby to właśnie muzyka klasyczna.
@Konradowskyy robotę mam dla ciebie XD
4
Muzyka adekwatna do nastroju jaki ma wg niektórych panować po dzisiejszym meczu
3
@Konradowskyy prawda. Flick powinien odejść i dłużej się nie kompromitować
1
Droga Chelsea 40 milionów to wy możecie zapłacić najwyżej za wypożyczenie na pół sezonu za Fermina