1

@spiderman1899 to życzę miłej zabawy bo 2 najlepsza gameplayowo
A co do DLC to poniekąd jest szansa, ale nie spojleruje. Jak skończysz fabułę to możesz dać znać i wtedy powiem jeśli będziesz chciał ;)

1

@Kgorecki2500 nie rób tego. Nie przechodź na ciemną stronę mocy

1

@spiderman1899 pierwsza czy druga część?

0

@Konradowskyy na pewno Ferran strzelił i później się przyznał że inaczej chciał strzelać

1

@DragonxNF
Drugi drop to jeden z najmocniejszych jakie mam. Nie jest może agresywny jak inne, ale to jaką moc czuć w tych rytmicznych uderzeniach to jest po prostu bajka. Polecam sobie podgłosić :D. Czasami, aż muszę trzymać słuchawki, żeby mi nie spadły jak się za bardzo wczuję w headbanging :D
Tak dla zobrazowania o czym mówię: https://i.imgflip.com/2w0wjf.gif

7

Muzyczna propozycja #303

if found x nøll - die 4 u (feat. damnboy!)
Gatunek: Alternative Rock/Melodic Dubstep/Brostep/Punk Rock


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16067060#comment-16067060

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

5

Muzyczna propozycja #302

VAANCE & Deerock - Electric (feat. Robbie Rosen) (jeonghyeon Remix)
Gatunek: Future Bounce


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16064294#comment-16064294

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

2

@Laminedependencia Orłowski lubi to

3

Mądrze prawi, polać mu


1

@DragonxNF
Kolejny Polak w rodzince NCS - Mblue (Maciej Mulawa)

7

Muzyczna propozycja #301

Mblue - Follow Me
Gatunek: Future Bass


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16060911#comment-16060911

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

1

@Kgorecki2500 oj tak, pamiętam, że on był jednym z trudniejszych w tej grze, a ostatni etap to jakieś nieporozumienie.
Ale gra sama w sobie bardzo fajna. Polecam też DLC
Nie wiem czy wiesz, ale cała ta gra, wszystkie poziomy, postacie itp. zostały narysowane ręcznie. Tak jak kiedyś stare kreskówki

1

@Kgorecki2500 a weź
Ja teraz też mam problem, bo nie mam w co grać, ale to na PS5 i teraz szukam jakiś fajnych tytułów do ogrania

0

@adamek20151 Rooney to podobny trochę do Zenka Martyniuka na drugim zdjęciu XD

6

@blakkudium matematyk płakał jak oglądał

2

@DragonxNF
Trochę pomanipulowałem kolejnością (bo Circle był wydany wcześniej niż Freedom), ale nadażyła się okazja do celebracji okrągłej 300 propozycji.
Oto przedstawiam pierwszy i najpopularniejszy utwór (swoją drogą bardzo podobny do Phoenix od tych samych autorów) wydany przez drugą wytwórnię należącą do NCS - NCS Arcade. Oficjalnie kanał, jako wytwórnia, zaczął działać 31 sierpnia 2022 roku i działa (jako tako) do dzisiaj. Ta wytwórnia została założona specjalnie dla małych, dopiero zaczynających twórców muzyki elektronicznej. Przez długi czas tak to wyglądało. Z tego co pamiętam to udostępniali po dwa utwory na tydzień (w środy i piątki). Niestety z jakiegoś powodu ta mini wytwórnia została zaniedbana i od połowy 2024 roku pojawiają się tam tylko remixy utworów wydanych na oficjalnym kanale. Trochę szkoda, ale może w przyszłości powróci do łask

7

Muzyczna propozycja #300

Netrum & Halvorsen - Circle
Gatunek: Outrun


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16058579#comment-16058579

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

1

@esem91 polecam, tak jak ja, dodawać karty na przeglądarce do specjalnie zrobionej zakładki ;)

29

Dziękuję ci Samu za te parę, zdecydowanie za krótkich, lat frajdy w Barcelonie. Niestety los potoczył się jak potoczył, ale zapamiętam cię jako skałę nie do przejścia.
Dziękuję

0

No i po co psuć dzień takimi wiadomościami :D

1

@Konradowskyy oj tam nie przesadzaj. Zobacz co u mnie się czasem wpisuje :D
A bardziej nam jednak chodziło o taką typową muzykę klasyczną
Edit: choć trochę się pomyliłem, bo bardziej mi siada muzyka filmowa, a jak się dowiedziałem to nie jest to samo

7

Muzyczna propozycja #299

32Stitches & CHENDA, Harley Bird - Freedom
Gatunek: Trap/Dancefloor DnB


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16053111#comment-16053111

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

2

@blakkudium fakt. Miał wszystko by być topowym skrzydłowym, ale głowa i zdrowie nie dojechały. Choć w PSG pokazuje że ze zdrowiem mógł sobie poradzić

2

@blakkudium poprawka - połowę czasu to przeleżał w szpitalu na L4
Jak grał to wiadomo z jakim miernym skutkiem. Owszem miał okres kiedy wyglądał naprawdę dobrze, ale w ogólnym rozrachunku to ten transfer był pomyłką

8

@blakkudium patrząc na dorobek to ten Dembele to nieporozumienie w tym zestawieniu

0

@JanuszKorwinMikke tak. Zamykam

2

@misterio zgadzam się. Gdybym miał słuchać innej muzyki niż elektroniczna to byłaby to właśnie muzyka klasyczna.
@Konradowskyy robotę mam dla ciebie XD

4

Muzyka adekwatna do nastroju jaki ma wg niektórych panować po dzisiejszym meczu


3

@Konradowskyy prawda. Flick powinien odejść i dłużej się nie kompromitować

1

Droga Chelsea 40 milionów to wy możecie zapłacić najwyżej za wypożyczenie na pół sezonu za Fermina

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?