DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Muzyczna propozycja #314
Poylow, Harry Taylor, MAD SNAX - Drop In The Ocean (ft. India Dupriez)
Gatunek: Slap House
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16105431#comment-16105431
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
0
@Piorun masz tę ,,kwadratową" tarczę i jej używasz?
Bo z tego co pamiętam to ona się ładowała jak się ją przytrzymywało
Jak się ten pasek napełni to klikasz dwa razy L1 na padzie i uderzasz tą tarczą we wrogów
Edit: dokładnie chodzi o dwie tarcze: Kamienny Mur (Stone Wall Shield) i Tarcza Strzaskanej Gwiazdy (Shatter Star Shield)
3
@tomek8756 widzę @Luciano99 poszukuje pracowników do warsztatu
2
@Kgorecki2500 to może mniej więcej w tym samym czasie zaczniemy ogrywać Control, bo zamierzam się za tę grę wziąć po zrobieniu wszystkich bossów z Cupheada na S i Run n' guny na P
Trochę to potrwa...
1
@Kgorecki2500 to może podwójne życie (tylko wtedy obrażenia masz zmniejszone o 10%. Przy jednym dodatkowym życiu spada o 5%), albo kawa żeby szybciej bomby dawać
Bo nic innego i tak nie weźmiesz
1
@Kgorecki2500 na S czy zwykły?
Edit: podobno najpierw trzeba od dołu niszczyć robota w pierwszej fazie (brzuch -> klata -> laser)
1
@Kgorecki2500 co mnie tu pan o promocji informujesz jak ja Hilde Berg próbuje zrobić na S :D (strasznie ciężkich chyba sobie wybrałem na początek)
Zresztą i tak gram tylko na konsoli
Jedyne co mnie na kompa interesuje to Autofuszerka, Majster symulator i ten najnowszy ze sprzedażą aut symulator, ale musiałbym sprawdzić czy mi pójdzie
0
@clyde nie wiem czy twórcy o tym wspomnieli czy społeczność, ale podobno z coopem online byłby problem jeśli chodzi o opóźnienie w ruchach itp
1
@fejkenq podobno powstaje część druga, bo twórcy Cuphead szukają pracowników
Mam nadzieję że będzie kolejna część bo pierwsza i DLC mi się bardzo podoba, mimo że to jest w uj trudne :D
5
W końcu te żaby zrobiłem na S
https://i.ytimg.com/vi/lQsHVkXqEvw/maxresdefault.jpg
@Kgorecki2500
1
@DragonxNF
Topka utworów z gatunku DnB na mojej playliście
5
Muzyczna propozycja #313
Wiguez & Josh Levoid - Get Out Here (Ft. MaryQueen)
Gatunek: Dancefloor DnB
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16101041#comment-16101041
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
2
@Sulimo właśnie od pewnego czasu masz profilowe z Control
Niedawno kupiłem na wyprzedaży za jakieś 16 zł na PS store
Polecasz?
@Kgorecki2500 ja że swojej strony też polecam Ragnaroka ograć. Gameplay satysfakcjonujący, a historia bardzo dobra i momentami wzruszająca
1
@blakkudium jak dzieciaki za samochodem z lodami
Edit: widzę podobieństwo XD
https://www.meme-arsenal.com/memes/361e022e8f35c6ddaf25d357d5292be2.jpg
8
Leao biegnący z piłką a za nim piłkarze Napoli XD
3
Ależ to komicznie wyglądało
Chyba 8 piłkarzy Napoli goni jednego Leao
8
@Luciano99 no i takich ekspertów Eleven potrzebuje
0
A jeśli Tomaszewski miał rację? O_o
1
No Lewy upiekło ci się
22
Umar Sadik
No szkoda chłopa
10
Cała larambla po strzale Lewego w poprzeczkę:
0
Umar na boisku wygląda jakby umarł
0
A tutaj to się nawet nie zastanawiał XD
4
Sędzia chyba przelew z Madrytu dostał
2
Miles Morales wchodzi i już asysta do Lewego
Pięknie
2
O Miles Morales już na rozgrzewce
1
@DragonxNF
I tu niemałe zaskoczenie. Znany bardziej z melodyjnych utworów JJD stworzył taki energetyczny banger. Wspaniała muzyka Hardcore
5
Muzyczna propozycja #312
JJD - Can't Say No
Gatunek: Hands Up/UK Hardcore
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16096479#comment-16096479
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
1
@July_6_BcN no niestety :(
Może podeszło pod spamowanie i przez to reszta też zaczęła to robić
1
@Kgorecki2500 wiesz ja ogólnie lubię takie klimaty psychologiczne (thrillery, książki, filmy) a motyw Sentrego i siostry Czarnej Wdowy był fajnie wpleciony i to mi się podobało