4

Oviedo nic nie gra, ale bramka z dupy daje im prowadzenie niestety

3

Garcia się skończył
Stegen wróć

0

@betonito nie wiem
Albo żadna mu się nie spodobała, albo nikt go nie chce, albo sam zrobił sobie przerwę

3

@betonito aktualnie jest po prostu bez klubu

1

@Lola120 trzymaj się, jesteśmy z tobą
Nie poddawaj się
Życzę zdrowia i powodzenia :)

1

@DragonxNF
Taka ciekawość mnie naszła - jaka muzyka najbardziej wam się podoba z moich propozycji? Jaki gatunek i/lub nastrój, a może jacyś konkretni wykonawcy? Bardziej spokojna czy może energetyczna?

4

Muzyczna propozycja #309

Arcando - When I'm With You (NCKD Remix)
Gatunek: Clorour Bass/Melodic Dubstep


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16088270#comment-16088270

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

4

@tomek8756 nie mam doświadczenia w tej materii żeby się wiarygodnie wypowiadać, ale sądzę że tak
Niezadowolenie finansowe - oczywiste skutki (brak kasy na przyjemności, lepsze życie itp.)
Za to zła atmosfera może negatywnie wpłynąć na psychikę - szybsze wypalenie, codzienna niechęć do pracy i zmęczenie psychiczne, które często jest gorsze od tego fizycznego. Być może nawet prowadziłoby to do depresji
Więc krok ryzykowny i zrozumiały jest strach, ale ogólnie warto, bo a nóż się trafi bardzo fajne miejsce

0

@RoberDzik Espanyol, Getafe
Reszta co najwyżej neutralna

1

@macio_944 Kounde coś kiedyś mówił, że piłkarze są o krok od wszczęcia strajku przez zbyt dużą liczbę spotkań w sezonie.
Czekam z niecierpliwością, bo to jest chore

1

@DragonxNF
Dzisiaj trochę smutniejsza ciekawostka
Było ryzyko, że to mógł być ostatni utwór od Tobu na NCS, ponieważ parę miesięcy później (dokładnie 7 marca 2023 roku) wszystkie utwory od Tobu wydane na NCS od 2013 do 2015 włącznie zostały z tej wytwórni usunięte. Dlaczego? Wszystko przez niedogadanie się w sprawie przedłużenia kontraktu z wytwórnią. Na szczęście później się dogadali i Tobu wrócił do wytwórni, ale o tym kiedy indziej ;)
Tutaj zdjęcie z wyjaśnieniami od Tobu udostępnione na jego kanale YouTube:
https://yt3.ggpht.com/H92QNs0Ub0X-p9z7x_caIxvL4jM5Pv_VQKoiXQdK1uNtbzbfvleNLoMy9Z3jkHM57inlWltT0DPf03g=s1158-rw-nd-v1

6

Muzyczna propozycja #308

Tobu - Back To You
Gatunek: House


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16085398#comment-16085398

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

1

@blakkudium temperament pasujący do Getafe

2

@DragonxNF
Trzeba przyznać że te skrzypce naszego Polaka (Maestro Chives) w połączeniu z muzyką elektroniczną dają wyjątkowy vibe

6

Muzyczna propozycja #307

Wiguez, Vizzen, Maestro Chives - Running Wild
Gatunek: Dancefloor DnB


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16080538#comment-16080538

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

0

@aspr1me tak (znaki)

4

A to kłamczuszek


5

Yamal jest młody i jeszcze nie jedną złotą piłkę może zdobyć
Ale szkoda Raphinhi, taki dobry sezon a tylko 5 miejsce

6

Największe zwycięstwo dzisiaj to powrót labamby po ogłoszeniu zwycięscy Złotej piłki XD

8

Ale to źle wygląda
Dembele i złota piłka
Zasłużenie ale jednak...

1

Człowiek chciał tu reklamy obejrzeć to ci jakąś galę dają

1

No ciekawie się złożyło XD


0

@Ghandi jaki klub takie legendy

1

Wystąpił błąd. Odśwież stronę i spróbuj ponownie - komentarz dnia

No w końcu dało mi komentarz napisać

5

Coś na rozluźnienie atmosfery
Cristiano najlepszy XD


0

@Cules69 tylko 1 milion różnicy przy liczbach typu (dla przykładu daję) 32-31 milionów to praktycznie żadna różnica
Ale ok z tym PR mogłem się pomylić (jak ze wszystkim) więc uznajmy że PR tu nie grał roli

0

@partymaker no w porównaniu z takim Yamalem?
Plus to o czym wspomniałem - pozycja na boisku
Bardziej ludzie zwracają uwagę na napastników/skrzydłowych bo robią liczby. Siłą rzeczy

0

@Encore przyjechał po zasłużoną złotą piłkę

2

Jest w sumie wyjaśnienie tak niskiego miejsca dla Pedriego
Powód iście realowy ale jednak
Brak liczb (bramki, asysty) i słaby jak na tego piłkarza PR oraz pozycja na której gra.
Tyle i aż tyle, co nie zmienia faktu że powinien być w top 5 minimum

1

@Laminedependencia wielu z mojego rocznika widzę ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?