DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Oviedo nic nie gra, ale bramka z dupy daje im prowadzenie niestety
3
Garcia się skończył
Stegen wróć
0
@betonito nie wiem
Albo żadna mu się nie spodobała, albo nikt go nie chce, albo sam zrobił sobie przerwę
3
@betonito aktualnie jest po prostu bez klubu
1
@Lola120 trzymaj się, jesteśmy z tobą
Nie poddawaj się
Życzę zdrowia i powodzenia :)
1
@DragonxNF
Taka ciekawość mnie naszła - jaka muzyka najbardziej wam się podoba z moich propozycji? Jaki gatunek i/lub nastrój, a może jacyś konkretni wykonawcy? Bardziej spokojna czy może energetyczna?
4
Muzyczna propozycja #309
Arcando - When I'm With You (NCKD Remix)
Gatunek: Clorour Bass/Melodic Dubstep
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16088270#comment-16088270
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
4
@tomek8756 nie mam doświadczenia w tej materii żeby się wiarygodnie wypowiadać, ale sądzę że tak
Niezadowolenie finansowe - oczywiste skutki (brak kasy na przyjemności, lepsze życie itp.)
Za to zła atmosfera może negatywnie wpłynąć na psychikę - szybsze wypalenie, codzienna niechęć do pracy i zmęczenie psychiczne, które często jest gorsze od tego fizycznego. Być może nawet prowadziłoby to do depresji
Więc krok ryzykowny i zrozumiały jest strach, ale ogólnie warto, bo a nóż się trafi bardzo fajne miejsce
0
@RoberDzik Espanyol, Getafe
Reszta co najwyżej neutralna
1
@macio_944 Kounde coś kiedyś mówił, że piłkarze są o krok od wszczęcia strajku przez zbyt dużą liczbę spotkań w sezonie.
Czekam z niecierpliwością, bo to jest chore
1
@DragonxNF
Dzisiaj trochę smutniejsza ciekawostka
Było ryzyko, że to mógł być ostatni utwór od Tobu na NCS, ponieważ parę miesięcy później (dokładnie 7 marca 2023 roku) wszystkie utwory od Tobu wydane na NCS od 2013 do 2015 włącznie zostały z tej wytwórni usunięte. Dlaczego? Wszystko przez niedogadanie się w sprawie przedłużenia kontraktu z wytwórnią. Na szczęście później się dogadali i Tobu wrócił do wytwórni, ale o tym kiedy indziej ;)
Tutaj zdjęcie z wyjaśnieniami od Tobu udostępnione na jego kanale YouTube:
https://yt3.ggpht.com/H92QNs0Ub0X-p9z7x_caIxvL4jM5Pv_VQKoiXQdK1uNtbzbfvleNLoMy9Z3jkHM57inlWltT0DPf03g=s1158-rw-nd-v1
6
Muzyczna propozycja #308
Tobu - Back To You
Gatunek: House
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16085398#comment-16085398
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
1
@blakkudium temperament pasujący do Getafe
2
@DragonxNF
Trzeba przyznać że te skrzypce naszego Polaka (Maestro Chives) w połączeniu z muzyką elektroniczną dają wyjątkowy vibe
6
Muzyczna propozycja #307
Wiguez, Vizzen, Maestro Chives - Running Wild
Gatunek: Dancefloor DnB
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16080538#comment-16080538
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
0
@aspr1me tak (znaki)
4
A to kłamczuszek
5
Yamal jest młody i jeszcze nie jedną złotą piłkę może zdobyć
Ale szkoda Raphinhi, taki dobry sezon a tylko 5 miejsce
6
Największe zwycięstwo dzisiaj to powrót labamby po ogłoszeniu zwycięscy Złotej piłki XD
8
Ale to źle wygląda
Dembele i złota piłka
Zasłużenie ale jednak...
1
Człowiek chciał tu reklamy obejrzeć to ci jakąś galę dają
1
No ciekawie się złożyło XD
0
@Ghandi jaki klub takie legendy
1
Wystąpił błąd. Odśwież stronę i spróbuj ponownie - komentarz dnia
No w końcu dało mi komentarz napisać
5
Coś na rozluźnienie atmosfery
Cristiano najlepszy XD
0
@Cules69 tylko 1 milion różnicy przy liczbach typu (dla przykładu daję) 32-31 milionów to praktycznie żadna różnica
Ale ok z tym PR mogłem się pomylić (jak ze wszystkim) więc uznajmy że PR tu nie grał roli
0
@partymaker no w porównaniu z takim Yamalem?
Plus to o czym wspomniałem - pozycja na boisku
Bardziej ludzie zwracają uwagę na napastników/skrzydłowych bo robią liczby. Siłą rzeczy
0
@Encore przyjechał po zasłużoną złotą piłkę
2
Jest w sumie wyjaśnienie tak niskiego miejsca dla Pedriego
Powód iście realowy ale jednak
Brak liczb (bramki, asysty) i słaby jak na tego piłkarza PR oraz pozycja na której gra.
Tyle i aż tyle, co nie zmienia faktu że powinien być w top 5 minimum
1
@Laminedependencia wielu z mojego rocznika widzę ;)