DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jaka była wasza najwyższa wygrana w zdrapce?
3
@Culer9002 transfer kwestią godzin
0
@4drian0 identyczna sytuacja jak w serialu ,,Dojrzewanie"
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRGOYq0UH7HP6PuEizynwiuEBGCPNL-TcZsxg&s
2
@misterio czyli tajemnicę Twojego profilowego już znamy :D
2
@Konradowskyy prawda
Ja się w takie rzeczy nie bawię
Nie znam się, nie jestem ekspertem to się nie wypowiem
2
@DragonxNF
Coś na rozluźnienie atmosfery :)
6
Muzyczna propozycja #294
JJD & Division One - Somebody Like Me (feat. Halvorsen)
Gatunek: Future Bass
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16038872#comment-16038872
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
1
@Kgorecki2500 ,,tak ubezpieczenie słucham.... że co pierdo...ęło w pana dom?!"
2
@Kgorecki2500 widziałem ten filmik
To jedna z gier, w której Polski dubbing jest o niebo lepszy niż oryginał (tylko Kratos brzmi w miarę w oryginalnej wersji)
Pan Artur Dziurman zrobił genialną robotę
1
@Encore brakuje jeszcze tylko środkowego palca na koniec dla Sterlinga
0
@Walker wiem że zarzuce tutaj ,,swoim podwórkiem" ale jak napisałeś część tekstu to aż mi się przypomniał ten utwór, który ma w tekście ,,some will win and some will lose, nothing much else to say..."
Ciekawe czy Cadmium i Chris Ponton się tym zainspirowali? :)
1
@spiderman1899 spokojnie
Za to nic się nie stanie. Tylko komentarz będziesz miał z 4 znakami zapytania w miejsce emotki
1
@Ku84fcb takie udogodnienie ma tylko @Danny Gaucho
0
@Ku84fcb udowodnij
0
@spiderman1899 i to jakiego muzycznego :D
0
@Damiain niestety
9
@gumaz jeden błąd. Jeden jedyny błąd w karierze i wszystko się posypało. Decyzja o przejściu do PSG to było najgorsze dla niego i poniekąd dla Barcelony
1
@spiderman1899 o kurde labamba ma swojego Spidermana
Witam pająka :D
0
@July_6_BcN teraz to pewnie nauczycielek wypatruje :D
6
Muzyczna propozycja #293
More Plastic - Old School
Gatunek: Brostep/Jump Up
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16036948#comment-16036948
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
5
Christensena na szpicę w Barcy
1
@Luciano99 aż tyle? To i tak myślałem że mniej
Musisz się poprawić
0
@CPuyol w teorii tak, ale nie zdziwiłbym się gdyby pewnego dnia te oceny były 100 i wyżej u zawodników tylko po to by wcisnąć jeszcze więcej kart u zawodników już i tak z wysoką oceną
13
Lizanie dooopy realowi przez renifery z Kanady ciąg dalszy
1
@MirusAmisz nie martw się jak będzie trzeba to ea da oceny nawet 99
I nie licz na logiczne myślenie od tych reniferów z Kanady
1
@Konradowskyy to cieszę się
Ogólnie wydaje mi się że RAZIHELL to jeden z popularniejszych producentów muzyki Phonk więc nie dziwi jego jakość.
Tak jak napisałem nie mam tego gatunku dużo, ale uważam że dodałem te z ,,lepszych" a jak wyjdzie to zobaczymy :o
I tak myślałem że Wasza reakcja będzie gorsza XD
3
@DragonxNF
I nadszedł ten dzień. Dokładnie 1 lipca 2022 roku NCS udostępnił pierwszy utwór z gatunku Phonk i jednocześnie pierwszy ciemnozielony kolor okręgu. I wiem że teraz możecie podchodzić do tego sceptycznie, może nawet z niechęcią. Dlatego od razu wyjaśniam. Po pierwsze - u mnie na playliście nie ma dużej liczby tego gatunku więc nie będziecie nim przytłoczeni. Po drugie - przez długi czas NCS nie udostępniał kolejnych utworów z tego gatunku. Dopiero później to się rozkręciło ku niezadowoleniu wielu fanów. Na początku wielu było nowym gatunkiem podekscytowanych. Jednak z perspektywy czasu podejrzewam, że jeśli byłaby taka możliwość, to nie dopuściliby do pojawienia się tego gatunku o czym wspomnę w przyszłości (dlatego radzę to zapamiętać). Mimo wszystko NCS po prostu zaczął udostępniać gatunek, który był (i w pewnym sensie nadal jest, ale szczegóły kiedy indziej) popularny.
W sumie możecie napisać co o tym sądzicie i o samym gatunku oczywiście też. Chętnie poczytam Wasze opinie ;)
7
Muzyczna propozycja #292
RAIZHELL - Faster
Gatunek: Phonk
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16033519#comment-16033519
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak
0
@Kengo tematyka jaką tu napisałeś ciekawa i z ogromnym potencjałem, jednak jest pewien problem, przez który już na starcie przekreśla dla mnie tę produkcję.
To jest anime.
Przepraszam wszystkich fanów tego gatunku i tej produkcji, no ale nie trawię tego stylu kompletnie. Za dzieciaka jeszcze się oglądało (Bakugan, Inazuma Eleven), ale jak lat przybywało tym niechęć do takich animacji rosła
5
Muzyczna propozycja #291
More Plastic & VinDon - Patience
Gatunek: Dancefloor Drum & Bass
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16031092#comment-16031092
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak