1

Jaka była wasza najwyższa wygrana w zdrapce?

3

@Culer9002 transfer kwestią godzin

0

2

@misterio czyli tajemnicę Twojego profilowego już znamy :D

2

@Konradowskyy prawda
Ja się w takie rzeczy nie bawię
Nie znam się, nie jestem ekspertem to się nie wypowiem

2

@DragonxNF
Coś na rozluźnienie atmosfery :)

6

Muzyczna propozycja #294

JJD & Division One - Somebody Like Me (feat. Halvorsen)
Gatunek: Future Bass


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16038872#comment-16038872

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

1

@Kgorecki2500 ,,tak ubezpieczenie słucham.... że co pierdo...ęło w pana dom?!"

2

@Kgorecki2500 widziałem ten filmik
To jedna z gier, w której Polski dubbing jest o niebo lepszy niż oryginał (tylko Kratos brzmi w miarę w oryginalnej wersji)
Pan Artur Dziurman zrobił genialną robotę

1

@Encore brakuje jeszcze tylko środkowego palca na koniec dla Sterlinga

0

@Walker wiem że zarzuce tutaj ,,swoim podwórkiem" ale jak napisałeś część tekstu to aż mi się przypomniał ten utwór, który ma w tekście ,,some will win and some will lose, nothing much else to say..."
Ciekawe czy Cadmium i Chris Ponton się tym zainspirowali? :)


1

@spiderman1899 spokojnie
Za to nic się nie stanie. Tylko komentarz będziesz miał z 4 znakami zapytania w miejsce emotki

1

@Ku84fcb takie udogodnienie ma tylko @Danny Gaucho

0

@Ku84fcb udowodnij

0

@spiderman1899 i to jakiego muzycznego :D

0

@Damiain niestety

9

@gumaz jeden błąd. Jeden jedyny błąd w karierze i wszystko się posypało. Decyzja o przejściu do PSG to było najgorsze dla niego i poniekąd dla Barcelony

1

@spiderman1899 o kurde labamba ma swojego Spidermana
Witam pająka :D

0

@July_6_BcN teraz to pewnie nauczycielek wypatruje :D

6

Muzyczna propozycja #293

More Plastic - Old School
Gatunek: Brostep/Jump Up


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16036948#comment-16036948

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

5

Christensena na szpicę w Barcy

1

@Luciano99 aż tyle? To i tak myślałem że mniej
Musisz się poprawić

0

@CPuyol w teorii tak, ale nie zdziwiłbym się gdyby pewnego dnia te oceny były 100 i wyżej u zawodników tylko po to by wcisnąć jeszcze więcej kart u zawodników już i tak z wysoką oceną

13

Lizanie dooopy realowi przez renifery z Kanady ciąg dalszy

1

@MirusAmisz nie martw się jak będzie trzeba to ea da oceny nawet 99
I nie licz na logiczne myślenie od tych reniferów z Kanady

1

@Konradowskyy to cieszę się
Ogólnie wydaje mi się że RAZIHELL to jeden z popularniejszych producentów muzyki Phonk więc nie dziwi jego jakość.
Tak jak napisałem nie mam tego gatunku dużo, ale uważam że dodałem te z ,,lepszych" a jak wyjdzie to zobaczymy :o
I tak myślałem że Wasza reakcja będzie gorsza XD

3

@DragonxNF
I nadszedł ten dzień. Dokładnie 1 lipca 2022 roku NCS udostępnił pierwszy utwór z gatunku Phonk i jednocześnie pierwszy ciemnozielony kolor okręgu. I wiem że teraz możecie podchodzić do tego sceptycznie, może nawet z niechęcią. Dlatego od razu wyjaśniam. Po pierwsze - u mnie na playliście nie ma dużej liczby tego gatunku więc nie będziecie nim przytłoczeni. Po drugie - przez długi czas NCS nie udostępniał kolejnych utworów z tego gatunku. Dopiero później to się rozkręciło ku niezadowoleniu wielu fanów. Na początku wielu było nowym gatunkiem podekscytowanych. Jednak z perspektywy czasu podejrzewam, że jeśli byłaby taka możliwość, to nie dopuściliby do pojawienia się tego gatunku o czym wspomnę w przyszłości (dlatego radzę to zapamiętać). Mimo wszystko NCS po prostu zaczął udostępniać gatunek, który był (i w pewnym sensie nadal jest, ale szczegóły kiedy indziej) popularny.
W sumie możecie napisać co o tym sądzicie i o samym gatunku oczywiście też. Chętnie poczytam Wasze opinie ;)

7

Muzyczna propozycja #292

RAIZHELL - Faster
Gatunek: Phonk


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16033519#comment-16033519

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

0

@Kengo tematyka jaką tu napisałeś ciekawa i z ogromnym potencjałem, jednak jest pewien problem, przez który już na starcie przekreśla dla mnie tę produkcję.
To jest anime.
Przepraszam wszystkich fanów tego gatunku i tej produkcji, no ale nie trawię tego stylu kompletnie. Za dzieciaka jeszcze się oglądało (Bakugan, Inazuma Eleven), ale jak lat przybywało tym niechęć do takich animacji rosła

5

Muzyczna propozycja #291

More Plastic & VinDon - Patience
Gatunek: Dancefloor Drum & Bass


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16031092#comment-16031092

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?