DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
A tam eurowizja, nic ciekawego
Jakby to cudeńko tam wjechało to nie byłoby czego zbierać :D
0
@heniusss wtyczki nie mam, a chodziło mi o aplikację na której nie mam żadnych adblocków, choć wczoraj też zauważyłem że na przeglądarce mi przycina
0
Wy też dzisiaj macie problem z YouTube?
Co jakiś czas wideo się przycina jakby miał 1000 ping.
Z dźwiękiem nie ma problemu, tylko ten obraz tnie
1
@DragonxNF
Tak jak mówiłem bardzo dobry film, ale urzekł mnie jeszcze psychologicznym aspektem Sentry'ego. To jak ukazali jego wewnętrzną walkę ze swoim mrocznym alter-ego było czymś co polubiły nie jeden fan psychologicznych książek czy filmów (w tym ja). Oczywiście motyw pustki i zagubienia (może nawet depresji) u Yeleny też zrobił swoje. Nie wiem jak wy, ale ja zauważyłem pewne podobieństwo Voida do Spota z filmu Spiderman poprzez multiwersum
Zastanawia mnie jednak kwestia Taskmastera. Do końca filmu myślałem że jednak przeżyje i będzie członkiem New Avengers. Jednak twórcy, ku mojemu zaskoczeniu, zdecydowali uśmiercić tę postać po 10 (?) minutach filmu. Oczywiście jestem wśród tych osób którym nie spodobało się co zrobiono z tą postacią, ale nie sądziłem że tak bez uczuciowo się jej pozbędą. Moim zdaniem Taskmaster wróci tylko z innego uniwersum (bo wiadomo multiwersum).
Z takich głupotek: w napisach końcowych twórcy niejako zdradzili scenę po napisach. W sekcji, jeśli można to tak nazwać, z muzyką widniał utwór ,,Fantastic Four Theme" czy coś takiego. I wtedy przyszło mi do głowy że pewnie scena po napisach będzie wiązać się z F4. No i nie myliłem się.
Druga sprawa: w scenie po napisach dostajemy informacje że minęło 14 miesięcy. I teraz pytanie: dlaczego U.S Agent nadal miał wygiętą tarczę? Naprawdę przez ponad rok chodził na misję z zepsutą tarczą i nikt mu nie dał nowej, albo chociaż nie naprawił starej :D?
1
Recenzja filmu Thunderbolts *ZE SPOJLERAMI*
W komentarzu poniżej
@HypeR @Kgorecki2500 @xvcWinterSoldier @Sulimo @Szreko
2
Recenzja filmu Thunderbolts bez spojlerów.
Bardzo dobry film. Można powiedzieć że zrobiony w starym, dobrym, marvelowskim stylu. Żarty trafione, akcji co nie miara, a Sentry stał się jednym z moich ulubionych bohaterów (więcej w recenzji że spojlerami). Jedyny minus to długość filmu. Był za krótki, ale zauważyłem że to częsty problem w takich filmach. Może przesadzam, ale ciekawe czy 3 godzinne filmy niedługo nie będą normą, bo widać że 2 a już szczególnie 1,5 godziny nie wystarcza w niektórych projektach, ale to tylko moje subiektywne odczucie :)
Polecam obejrzeć jeśli ktoś jeszcze tego nie zrobił.
@HypeR @Kgorecki2500 @xvcWinterSoldier @Sulimo @Szreko
4
Muzyczna propozycja #174
Marin Hoxha & Chris Linton - With You
Gatunek: Future Bass
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15648523#comment-15648523
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys
1
@DragonxNF
Na szczęście skończyło się na pouczeniu (If you know what i mean :D)
Alan Walker vibe ;)
IMO Top 3 od Elektronomii
5
Muzyczna propozycja #173
Elektronomia - Summersong 2018
Gatunek: House/Melodic Dubstep
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15638018#comment-15638018
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys
1
@BorzyKrzys no kibice Napoli też nie mogą narzekać na nudę :D
0
Czyżby znowu Napoli Napoli kupon ci spier...?
0
@BezglutenowyPedri @tbas to faktycznie niedużo
Ale weźmy pod uwagę to że jest piłkarzem Espanyolu i nie będzie raczej chętny do odejścia do Barcelony
0
@clyde nie no nie o to mi chodziło XD
Po prostu myślałem że jest młodszy, upływ czasu zniekształcił mi to jak postrzegałem jego wiek.
27 to oczywiście młody
Przepraszam jeśli uraziłem, nie chciałem :)
1
@clyde już 27 o_O
No to poza mistrzostwem świata to trochę skromnie wygląda ta jego kariera patrząc na umiejętności.
Swoją drogą to myślałem że ma jakieś 23/24 lata a tu już taki ,,stary" :D
1
Jaka jest szansa że Barcelona kupi Chevaliera lub Joana Garcię?
Z pierwszym z nich to wiadomo, ale drugi jest bramkarzem Espanyolu co moim zdaniem jest trochę niewykonalne. A często jest brany pod uwagę jako pierwszy bramkarz na przyszłość w Barcelonie
1
Jak dla mnie za wysoko
0
@tristan87 żałosny typ
6
It's the same picture
4
Zapomnijmy na chwilę o okropnym sędziowaniu i pomówmy o de Jongu.
Gość grał dzisiaj kapitalnie. Odbierał piłki, dobrze ją rozprowadzał i blokował strzały. Takiego de Jonga kupiliśmy z Ajaxu i takiego chcemy widzieć. Dzięki Flick za to że go odbudowałeś.
0
@kulek22 Ferminowi też bo bramkę mu zabrali
3
Notatnik upada po raz ostatni
5
Na szczęście footbol i sprawiedliwość wygrała mimo okropnego sędziowania
0
Nienawidzę tych żółtych baranów z gwizdkiem
1
Mam nadzieję że Laporta napiszę jakąś skargę na 500 stron na sędziowanie w tym meczu, a piłkarze i trener nie będą się gryźć w język na konferencji
7
Jak można uznać że ręka Tchouameniego która uniemożliwia strzelenie bramki nie jest ręką, a w sytuacji z Ferminem gdzie piłka się przypadkowo odbiła odgwizdać zagranie ręką?!?!
Trzeba być amebą umysłową
Mam dość tych sędziów
4
Sędzia był żałosny
2
CYRK tylko tyle
1
FERMIN TY JESTEŚ NIE NIENORMALNY KOVLCHAM TEN KLUB
1
Liga Negreiry kurw niech się już ten żałosny real nie kompromituje
1
Żeby tak sędziowiać to trzeba albo być przekupionym, albo głupim, albo nie znać przepisów piłki nożnej