2

A tam eurowizja, nic ciekawego

Jakby to cudeńko tam wjechało to nie byłoby czego zbierać :D


0

@heniusss wtyczki nie mam, a chodziło mi o aplikację na której nie mam żadnych adblocków, choć wczoraj też zauważyłem że na przeglądarce mi przycina

0

Wy też dzisiaj macie problem z YouTube?
Co jakiś czas wideo się przycina jakby miał 1000 ping.
Z dźwiękiem nie ma problemu, tylko ten obraz tnie

1

@DragonxNF
Tak jak mówiłem bardzo dobry film, ale urzekł mnie jeszcze psychologicznym aspektem Sentry'ego. To jak ukazali jego wewnętrzną walkę ze swoim mrocznym alter-ego było czymś co polubiły nie jeden fan psychologicznych książek czy filmów (w tym ja). Oczywiście motyw pustki i zagubienia (może nawet depresji) u Yeleny też zrobił swoje. Nie wiem jak wy, ale ja zauważyłem pewne podobieństwo Voida do Spota z filmu Spiderman poprzez multiwersum
Zastanawia mnie jednak kwestia Taskmastera. Do końca filmu myślałem że jednak przeżyje i będzie członkiem New Avengers. Jednak twórcy, ku mojemu zaskoczeniu, zdecydowali uśmiercić tę postać po 10 (?) minutach filmu. Oczywiście jestem wśród tych osób którym nie spodobało się co zrobiono z tą postacią, ale nie sądziłem że tak bez uczuciowo się jej pozbędą. Moim zdaniem Taskmaster wróci tylko z innego uniwersum (bo wiadomo multiwersum).
Z takich głupotek: w napisach końcowych twórcy niejako zdradzili scenę po napisach. W sekcji, jeśli można to tak nazwać, z muzyką widniał utwór ,,Fantastic Four Theme" czy coś takiego. I wtedy przyszło mi do głowy że pewnie scena po napisach będzie wiązać się z F4. No i nie myliłem się.
Druga sprawa: w scenie po napisach dostajemy informacje że minęło 14 miesięcy. I teraz pytanie: dlaczego U.S Agent nadal miał wygiętą tarczę? Naprawdę przez ponad rok chodził na misję z zepsutą tarczą i nikt mu nie dał nowej, albo chociaż nie naprawił starej :D?

1

Recenzja filmu Thunderbolts *ZE SPOJLERAMI*
W komentarzu poniżej
@HypeR @Kgorecki2500 @xvcWinterSoldier @Sulimo @Szreko

2

Recenzja filmu Thunderbolts bez spojlerów.

Bardzo dobry film. Można powiedzieć że zrobiony w starym, dobrym, marvelowskim stylu. Żarty trafione, akcji co nie miara, a Sentry stał się jednym z moich ulubionych bohaterów (więcej w recenzji że spojlerami). Jedyny minus to długość filmu. Był za krótki, ale zauważyłem że to częsty problem w takich filmach. Może przesadzam, ale ciekawe czy 3 godzinne filmy niedługo nie będą normą, bo widać że 2 a już szczególnie 1,5 godziny nie wystarcza w niektórych projektach, ale to tylko moje subiektywne odczucie :)
Polecam obejrzeć jeśli ktoś jeszcze tego nie zrobił.

@HypeR @Kgorecki2500 @xvcWinterSoldier @Sulimo @Szreko

4

Muzyczna propozycja #174

Marin Hoxha & Chris Linton - With You
Gatunek: Future Bass


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15648523#comment-15648523

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys

1

@DragonxNF
Na szczęście skończyło się na pouczeniu (If you know what i mean :D)

Alan Walker vibe ;)

IMO Top 3 od Elektronomii

5

Muzyczna propozycja #173

Elektronomia - Summersong 2018
Gatunek: House/Melodic Dubstep


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15638018#comment-15638018

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys

1

@BorzyKrzys no kibice Napoli też nie mogą narzekać na nudę :D

0

Czyżby znowu Napoli Napoli kupon ci spier...?

0

@BezglutenowyPedri @tbas to faktycznie niedużo
Ale weźmy pod uwagę to że jest piłkarzem Espanyolu i nie będzie raczej chętny do odejścia do Barcelony

0

@clyde nie no nie o to mi chodziło XD
Po prostu myślałem że jest młodszy, upływ czasu zniekształcił mi to jak postrzegałem jego wiek.
27 to oczywiście młody
Przepraszam jeśli uraziłem, nie chciałem :)

1

@clyde już 27 o_O
No to poza mistrzostwem świata to trochę skromnie wygląda ta jego kariera patrząc na umiejętności.
Swoją drogą to myślałem że ma jakieś 23/24 lata a tu już taki ,,stary" :D

1

Jaka jest szansa że Barcelona kupi Chevaliera lub Joana Garcię?
Z pierwszym z nich to wiadomo, ale drugi jest bramkarzem Espanyolu co moim zdaniem jest trochę niewykonalne. A często jest brany pod uwagę jako pierwszy bramkarz na przyszłość w Barcelonie

1

Jak dla mnie za wysoko

0

@tristan87 żałosny typ

6

It's the same picture


4

Zapomnijmy na chwilę o okropnym sędziowaniu i pomówmy o de Jongu.

Gość grał dzisiaj kapitalnie. Odbierał piłki, dobrze ją rozprowadzał i blokował strzały. Takiego de Jonga kupiliśmy z Ajaxu i takiego chcemy widzieć. Dzięki Flick za to że go odbudowałeś.

0

@kulek22 Ferminowi też bo bramkę mu zabrali

3

Notatnik upada po raz ostatni

5

Na szczęście footbol i sprawiedliwość wygrała mimo okropnego sędziowania

0

Nienawidzę tych żółtych baranów z gwizdkiem

1

Mam nadzieję że Laporta napiszę jakąś skargę na 500 stron na sędziowanie w tym meczu, a piłkarze i trener nie będą się gryźć w język na konferencji

7

Jak można uznać że ręka Tchouameniego która uniemożliwia strzelenie bramki nie jest ręką, a w sytuacji z Ferminem gdzie piłka się przypadkowo odbiła odgwizdać zagranie ręką?!?!
Trzeba być amebą umysłową
Mam dość tych sędziów

4

Sędzia był żałosny

2

CYRK tylko tyle

1

FERMIN TY JESTEŚ NIE NIENORMALNY KOVLCHAM TEN KLUB

1

Liga Negreiry kurw niech się już ten żałosny real nie kompromituje

1

Żeby tak sędziowiać to trzeba albo być przekupionym, albo głupim, albo nie znać przepisów piłki nożnej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?