DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Muzyczna propozycja #169
Rival x Cadmium - Seasons (feat. Harley Bird)
Gatunek: Future Bass
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15623390#comment-15623390
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys
1
No co za idiota mi okno piłką wybił?
0
Dobra jednak tego Flicka to pożyczamy na remontade
0
No to teraz można już pytać.
Kogo wolicie jako zwycięzcę - PSG czy jednak Inter?
0
Kiwior - Araujo vibe
1
A może pożyczymy Arsenalowi Flicka na ten mecz?
On umie odrabiać 2-0
Edit: dobra, nieważne
0
Pogba penalty like
0
Bye bye Arsenal
1
@Kgorecki2500 opony palo!1!1!
2
@PatrychoO LaRambla jest największym forum nie tylko pod takim względem :)
I to jest fajne
1
@Deviler szansa zawsze jakaś jest
0
Jak ktoś chce się dokształcić z ekonomii to polecam ten kanał. W prosty i przystępny sposób wyjaśnia pewne aspekty :)
1
@DragonxNF Kolejny utwór w stylu Alana Walkera
Mam parę newsów, a jako że oznaczyłem wszystkich zainteresowanych to napiszę tutaj:
W lecie na NCS dostaniemy nowy gatunek, którego nie było do tej pory na kanale. Plus ten gatunek dostanie nowy kolor.
Monstercat (inna wytwórnia muzyczna, też muzyki elektronicznej) został sprzedany Create Music Group. Co to oznacza? Nie mam pojęcia :p. Wiem że nie jest to związane z NCS, ale moim zdaniem warto o nich wspomnieć bo Monstercat jest aktualnie największym konkurentem dla NCS.
7
Muzyczna propozycja #168
Defqwop - Awakening
Gatunek: House
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15609823#comment-15609823
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys
2
Jest mi po ludzku przykro...
Graliśmy kapitalnie w tym sezonie i naprawdę myślałem że ten finał damy radę zrobić
Inter moim zdaniem nie zasłużył na to tak bardzo jak my
Niestety, ale odbiło się nam brak dobrych zamienników. Araujo i Martin nie dają rady. W lato trzeba będzie się wzmocnić.
Ale jestem też szczęśliwy bo widać w końcu drużynę i perspektywy na sukcesy w przyszłości. Mamy bardzo dobrą kadrę i fenomenalnego trenera.
Następny sezon zapowiada się obiecująco.
Piłkarzom dzisiaj dziękuję za walkę do końca, nadzieję i radość jaką mi dali.
Visca el Barça
14
Tyle... Dziękuję piłkarzom za walkę do końca
0
Brawo kur.. jedziemy dalej
0
Weź temu przygłupowi daj czerwoną
0
@PizzerMan pozytywne odczucia. Nic trudnego w sumie
0
@PizzerMan Wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka przede wszystkim :)
Pamiętaj 30 to nie jest wcale tak dużo :D
A ja teraz odpoczywam po kolosie słuchając muzyki
4
Muzyczna propozycja #167
Andromedik - Let Me In
Gatunek: DnB/Melodic Drumstep
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15607050#comment-15607050
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys
4
Wreszcie ktoś się zgadza, że przy straconej bramce ter Stegen nie mógł nic zrobić.
1
Jak powstał dubstep XDDD
https://streamable.com/7kw148
1
@DragonxNF
Podobno to ulubiony utwór (z NCS) Alana Walkera
3
Muzyczna propozycja #166
NIVIRO - Flares
Gatunek: House
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15603013#comment-15603013
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys
1
@BulaKG hmm
Kurde, wspieram konkurencję :/
11
@pt9 ,,piękny obraz pogotowia" jak i całej służby zdrowia w Polsce :/
Dużo zdrowia dla teścia
4
Muzyczna propozycja #165
Unknown Brain & Spce CadeX - Holding You (feat. Max Landry)
Gatunek: Future Bass
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15597473#comment-15597473
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys
14
A co jeśli już ze Stegenem w bramce nie przegramy żadnego meczu?
5
@Kapitan hawk od razu remis. Ja bym wolał wygraną Celty