DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Starrk może i tak, ale to już jest jawna ingerencja w rozgrywanie spotkań. Albo dają takich sędziów jakich chcemy i sędziują jak chcemy, albo nie gramy. Tak to wygląda
0
@KmN nie dali się przekupić
0
@Starrk szczerze? Jeśli ich wymienią to nie zdziwiłbym się gdyby Barcelona, Atletico, Celta i inne Hiszpańskie kluby by się zbuntowały.
1
Poziom hipokryzji jest tak wysoki że aż skalę w...bało
3
@Hshdhrhdh przynajmniej dobrze to o tobie świadczy jeśli nie podoba Ci się ten cyrk
1
Większy cyrk niż to co robi real jest chyba tylko w polskim sejmie
0
To ma być ten wspaniały i wielki klub?
Ten sam który, już pal licho w jaki sposób, wygrał 15 razy LM i ten sam który nie che rozegrać finału bo sędzia im się nie podoba? I też przez to że się rozpłakał po tym jak ten sam wielki klub go atakował za pomocą swojej propagandowej telewizji?
Żałosne
5
Patrząc na to co się dzisiaj odwala jestem niesamowicie szczęśliwy że jestem kibicem FC Barcelony
Real osiągnął szczyt hipokryzji
5
Człowiek czasem myśli że już bardziej nie da się nienawidzić realu. Tymczasem oni udowadniają że jednak wszystko jest możliwe.
Parafrazując cytat z Rancza: ,,Ty to real tak głupi jesteś, że teraz to już tylko zmądrzeć możesz"
0
Nie wiem jak wy, ale dla mnie jest lepszy niż ,,The Ghost"
5
Muzyczna propozycja #156
NIVIRO - The Return
Gatunek: Big Room House
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15558941#comment-15558941
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys
1
@DragonxNF,,I'll be your inspiration" :D
Unknown Brain umie robić utwory z fajnymi tekstami. I za to ich lubię.
4
Muzyczna propozycja #155
Unknown Brain - Inspiration (feat. Aviella)
Gatunek: Chill Trap/Future Bass
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15556262#comment-15556262
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys
6
W spotkaniach między realem, a getafe żałuję tylko jednego - że obydwie drużyny nie mogą przegrać jednocześnie
1
@Cule1234 czyli pokażą rewanż Barcy z Interem
6
Muzyczna propozycja #154
NIVIRO - You
Gatunek: Future House
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15551407#comment-15551407
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys
4
Ten bramkarz Majorki jest niemożliwy dzisiaj
12
Pedri znów okradziony z asysty
Dzięki Yamal
1
Pedri ty magiku
1
Karny dla realu
0
Nie było źle
Jest nadzieja i perspektywy na przyszłość
Dobry mecz Fatiego
1
Jednak Olmo jak jest zdrowy to bardzo dużo daje w ataku
0
Nie no sprzedać póki coś ten Fati wart ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@DragonxNF
Wg mnie najbardziej niedoceniany utwór od Elektronomi
6
Muzyczna propozycja #153
Elektronomia - The Other Side
Gatunek: House
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15548936#comment-15548936
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys
1
@Romario87 żaden film o takim tytule mi nie wyskakuje. Możesz dać linka do Filmweb czy coś?
1
@jacobFCB jeszcze żaden film nie wywołał u mnie płaczu czy nawet szklistych oczu.
Avengers Engame - nie (mimo że jestem fanem Marvela)
Gladiator - nie
Nawet Król lew (nie przypominam sobie żebym płakał na tej słynnej scenie)
Nie mówię że mnie one nie wzruszyły, ale nigdy nie uroniłem łzy na żadnym filmie. Ciężko u mnie wywołać tak silne emocje jeśli chodzi o kinematografię.
3
Drogi @NeroTFP1 napisałem recenzję, tak jak prosiłeś, na lubimyczytać.pl ;)
1
@DragonxNF
Romantyczny i zarazem piękny. I jeszcze jak brzmi :)
5
Muzyczna propozycja #152
Prismo - Hold On
Gatunek: Future Bass/House
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15545457#comment-15545457
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys