0

@Starrk może i tak, ale to już jest jawna ingerencja w rozgrywanie spotkań. Albo dają takich sędziów jakich chcemy i sędziują jak chcemy, albo nie gramy. Tak to wygląda

0

@KmN nie dali się przekupić

0

@Starrk szczerze? Jeśli ich wymienią to nie zdziwiłbym się gdyby Barcelona, Atletico, Celta i inne Hiszpańskie kluby by się zbuntowały.

1

Poziom hipokryzji jest tak wysoki że aż skalę w...bało

3

@Hshdhrhdh przynajmniej dobrze to o tobie świadczy jeśli nie podoba Ci się ten cyrk

1

Większy cyrk niż to co robi real jest chyba tylko w polskim sejmie

0

To ma być ten wspaniały i wielki klub?
Ten sam który, już pal licho w jaki sposób, wygrał 15 razy LM i ten sam który nie che rozegrać finału bo sędzia im się nie podoba? I też przez to że się rozpłakał po tym jak ten sam wielki klub go atakował za pomocą swojej propagandowej telewizji?
Żałosne

5

Patrząc na to co się dzisiaj odwala jestem niesamowicie szczęśliwy że jestem kibicem FC Barcelony
Real osiągnął szczyt hipokryzji

5

Człowiek czasem myśli że już bardziej nie da się nienawidzić realu. Tymczasem oni udowadniają że jednak wszystko jest możliwe.
Parafrazując cytat z Rancza: ,,Ty to real tak głupi jesteś, że teraz to już tylko zmądrzeć możesz"

0

Nie wiem jak wy, ale dla mnie jest lepszy niż ,,The Ghost"

5

Muzyczna propozycja #156

NIVIRO - The Return
Gatunek: Big Room House


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15558941#comment-15558941

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys

1

@DragonxNF,,I'll be your inspiration" :D
Unknown Brain umie robić utwory z fajnymi tekstami. I za to ich lubię.

4

Muzyczna propozycja #155

Unknown Brain - Inspiration (feat. Aviella)
Gatunek: Chill Trap/Future Bass


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15556262#comment-15556262

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys

6

W spotkaniach między realem, a getafe żałuję tylko jednego - że obydwie drużyny nie mogą przegrać jednocześnie

1

@Cule1234 czyli pokażą rewanż Barcy z Interem

6

Muzyczna propozycja #154

NIVIRO - You
Gatunek: Future House


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15551407#comment-15551407

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys

4

Ten bramkarz Majorki jest niemożliwy dzisiaj

12

Pedri znów okradziony z asysty
Dzięki Yamal

1

Pedri ty magiku

1

Karny dla realu

0

Nie było źle
Jest nadzieja i perspektywy na przyszłość
Dobry mecz Fatiego

1

Jednak Olmo jak jest zdrowy to bardzo dużo daje w ataku

0

Nie no sprzedać póki coś ten Fati wart ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@DragonxNF
Wg mnie najbardziej niedoceniany utwór od Elektronomi

6

Muzyczna propozycja #153

Elektronomia - The Other Side
Gatunek: House


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15548936#comment-15548936

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys

1

@Romario87 żaden film o takim tytule mi nie wyskakuje. Możesz dać linka do Filmweb czy coś?

1

@jacobFCB jeszcze żaden film nie wywołał u mnie płaczu czy nawet szklistych oczu.
Avengers Engame - nie (mimo że jestem fanem Marvela)
Gladiator - nie
Nawet Król lew (nie przypominam sobie żebym płakał na tej słynnej scenie)
Nie mówię że mnie one nie wzruszyły, ale nigdy nie uroniłem łzy na żadnym filmie. Ciężko u mnie wywołać tak silne emocje jeśli chodzi o kinematografię.

3

Drogi @NeroTFP1 napisałem recenzję, tak jak prosiłeś, na lubimyczytać.pl ;)

1

@DragonxNF
Romantyczny i zarazem piękny. I jeszcze jak brzmi :)

5

Muzyczna propozycja #152

Prismo - Hold On
Gatunek: Future Bass/House


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15545457#comment-15545457

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?