DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ręka może być Lautaro
Edit: nie ma. Jest 1-1
1
@Kai0 spokojnie nie zamierzam nawet próbować :D
4
Nie ma za co
Jak nie oglądałem to był karny dla Arsenalu. Włączyłem mecz i Saka nie strzelił. Jak wyłączyłem przy varze to nie ma karnego dla realu :D
2
Czemu miałem takie przeczucie że nie strzeli..
2
@BorzyKrzys takie trochę Paranormal Activity te ujęcia
0
@NeroTFP1 możliwe
Zwłaszcza jeśli w tym nie ,,siedzisz".
Trap ma dużo podgatunków i wersji. Może być agresywny, chillowy, a nawet romantyczny ;)
Ten jest z tych bardziej emocjonalnych jeśli chodzi o wokal.
Teraz jedynie jaki mi przychodzi do głowy trap z tych bardziej przystępnych to od Unknown Brain. Jednak często ich utwory są oznaczane jako Future Bass (ja też często to robię), ale można to trochę podciągnąć pod chill trap ;)
2
@DragonxNF
Pamiętam jak pierwszy raz usłyszałem ten utwór. Było to przed świętami Bożego Narodzenia, chyba 2022 roku, kiedy słuchałem radia NCS. Akurat wtedy leciał i się zastanawiałem dlaczego ja tego nie mam na swojej playliście :D. Bardzo dobry trap (zwłaszcza drugi drop)
3
Muzyczna propozycja #147
Axol & The Tech Thieves - Bleed
Gatunek: Trap
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15521755#comment-15521755
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys
17
Michael Jackson naszych czasów
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
18
Paradoksalnie to dobrze że taki mecz przytrafił się dzisiaj.
Przegraliśmy pierwszy mecz z Wojtkiem co, bądźmy szczerzy, musiało kiedyś nastąpić. I dobrze że stało się to gdy mieliśmy dużą zaliczkę z poprzedniego spotkania, bo i tak awansowaliśmy dalej i nie boli to aż tak bardzo.
I dodatkowo piłkarze dostali porządny kubeł zimnej wody.
1
Przegraliśmy ale wygraliśmy
5
Flick już ma przygotowany kij bejsbolowy do rozmowy w szatni
1
@DragonxNF
To najpopularniejszy teledysk na kanale (ponad 36 milionów wyświetleń). Co ciekawe jest też jednym z tych utworów, którym najszybciej przybywa wyświetleń. Nie wiem z czego to wynika, no ale tak jest :)
5
Muzyczna propozycja #146
NIVIRO - The Ghost
Gatunek: Big Room House
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15517353#comment-15517353
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys
4
Muzyczna propozycja #145
RetroVision - Over Again (feat. Micah Martin)
Gatunek: Future Bounce
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15513305#comment-15513305
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys
4
Muzyczna propozycja #144
Kontinuum - Lost (feat. Savoi) (JJD Remix)
Gatunek: Glitch Hop
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15509423#comment-15509423
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys
3
@NeroTFP1 właśnie przed chwilą odebrałem. Jak najszybciej kończę obecną książkę i biorę się za Twoją ;)
8
Iñigo tą interwencją na koniec zasłużył na MVP
34
Takimi meczami przyprawia się kibiców realu o ból dupy
2
Brawo Flick (znaki)
0
No tym strzałem postraszył gołębie na stadionie
4
Brawo uchaty za ten odbiór.
Co prawda po twojej stracie ale jednak
1
@LambiPL ja też tak miałem przez długi czas, więc rozumiem.
Trwało to do momentu kiedy poznałem muzykę elektroniczną z NCS i teraz słucham już tylko tego
1
@LambiPL no i dobrze
Każdy ma inny gust muzyczny i może słuchać czego chce ;)
1
@LambiPL też muzyka elektroniczna (znaczy chyba bo ja nie jestem jakimś ekspertem, ale tak brzmi :D)
0
@LambiPL może akurat tak trafiło, są inne które mogłyby Ci się spodobać ;)
Ale rozumiem że taka muzyka nie dla wszystkich jest fajna i przystępna, mimo że to jeden z tych bardziej przystępnych kawałków z mojej playlisty :D
6
Muzyczna propozycja #143
Elektronomia - Limitless
Gatunek: House
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15504206#comment-15504206
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys
2
@Kgorecki2500 trzymam za słowo
Ale ja bym jeszcze ci kazał pisać cyrylicą
0
To kto wypadł lepiej?
Nawrocki czy Batyr?