0

Ręka może być Lautaro
Edit: nie ma. Jest 1-1

1

@Kai0 spokojnie nie zamierzam nawet próbować :D

4

Nie ma za co
Jak nie oglądałem to był karny dla Arsenalu. Włączyłem mecz i Saka nie strzelił. Jak wyłączyłem przy varze to nie ma karnego dla realu :D

2

Czemu miałem takie przeczucie że nie strzeli..

2

@BorzyKrzys takie trochę Paranormal Activity te ujęcia

0

@NeroTFP1 możliwe
Zwłaszcza jeśli w tym nie ,,siedzisz".
Trap ma dużo podgatunków i wersji. Może być agresywny, chillowy, a nawet romantyczny ;)
Ten jest z tych bardziej emocjonalnych jeśli chodzi o wokal.
Teraz jedynie jaki mi przychodzi do głowy trap z tych bardziej przystępnych to od Unknown Brain. Jednak często ich utwory są oznaczane jako Future Bass (ja też często to robię), ale można to trochę podciągnąć pod chill trap ;)

2

@DragonxNF
Pamiętam jak pierwszy raz usłyszałem ten utwór. Było to przed świętami Bożego Narodzenia, chyba 2022 roku, kiedy słuchałem radia NCS. Akurat wtedy leciał i się zastanawiałem dlaczego ja tego nie mam na swojej playliście :D. Bardzo dobry trap (zwłaszcza drugi drop)

3

Muzyczna propozycja #147

Axol & The Tech Thieves - Bleed
Gatunek: Trap


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15521755#comment-15521755

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys

17

Michael Jackson naszych czasów


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

18

Paradoksalnie to dobrze że taki mecz przytrafił się dzisiaj.

Przegraliśmy pierwszy mecz z Wojtkiem co, bądźmy szczerzy, musiało kiedyś nastąpić. I dobrze że stało się to gdy mieliśmy dużą zaliczkę z poprzedniego spotkania, bo i tak awansowaliśmy dalej i nie boli to aż tak bardzo.

I dodatkowo piłkarze dostali porządny kubeł zimnej wody.

1

Przegraliśmy ale wygraliśmy

5

Flick już ma przygotowany kij bejsbolowy do rozmowy w szatni

1

@DragonxNF
To najpopularniejszy teledysk na kanale (ponad 36 milionów wyświetleń). Co ciekawe jest też jednym z tych utworów, którym najszybciej przybywa wyświetleń. Nie wiem z czego to wynika, no ale tak jest :)

5

Muzyczna propozycja #146

NIVIRO - The Ghost
Gatunek: Big Room House


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15517353#comment-15517353

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys

4

Muzyczna propozycja #145

RetroVision - Over Again (feat. Micah Martin)
Gatunek: Future Bounce


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15513305#comment-15513305

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys

4

Muzyczna propozycja #144

Kontinuum - Lost (feat. Savoi) (JJD Remix)
Gatunek: Glitch Hop


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15509423#comment-15509423

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys

3

@NeroTFP1 właśnie przed chwilą odebrałem. Jak najszybciej kończę obecną książkę i biorę się za Twoją ;)

8

Iñigo tą interwencją na koniec zasłużył na MVP

34

Takimi meczami przyprawia się kibiców realu o ból dupy

2

Brawo Flick (znaki)

0

No tym strzałem postraszył gołębie na stadionie

4

Brawo uchaty za ten odbiór.
Co prawda po twojej stracie ale jednak

1

@LambiPL ja też tak miałem przez długi czas, więc rozumiem.
Trwało to do momentu kiedy poznałem muzykę elektroniczną z NCS i teraz słucham już tylko tego

1

@LambiPL no i dobrze
Każdy ma inny gust muzyczny i może słuchać czego chce ;)

1

@LambiPL też muzyka elektroniczna (znaczy chyba bo ja nie jestem jakimś ekspertem, ale tak brzmi :D)

0

@LambiPL może akurat tak trafiło, są inne które mogłyby Ci się spodobać ;)
Ale rozumiem że taka muzyka nie dla wszystkich jest fajna i przystępna, mimo że to jeden z tych bardziej przystępnych kawałków z mojej playlisty :D

6

Muzyczna propozycja #143

Elektronomia - Limitless
Gatunek: House


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15504206#comment-15504206

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys

2

@Kgorecki2500 trzymam za słowo
Ale ja bym jeszcze ci kazał pisać cyrylicą

0

To kto wypadł lepiej?
Nawrocki czy Batyr?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?