4

Muzyczna propozycja #135

Unknown Brain - Superhero (feat. Chris Linton)
Gatunek: Future Bass/Pop



Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15477154#comment-15477154

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium

1

@NeroTFP1 a tak w sumie to jeszcze się zapytam jak jest okazja.
Jak się zapatrujesz na oceny i opinie? Pewnie jak każdy masz nadzieję że się spodoba, ale czy boisz się negatywnego odzewu? Nie mówię o typowym hejcie w stylu ,,nie podobało mi się bo jest głupia" tylko chodzi mi bardziej o konstruktywną krytykę.
Wiadomo każdy lubi jak się go chwali, a nie lubi kiedy krytykuje. Ludzka rzecz.
Ja osobiście postaram się o konstruktywną krytykę, jeśli takowa się pojawi. Oczywiście, jeśli można to tak nazwać, ,,profesjonalnie", bo nie jestem jakimś krytykiem tylko zwykłym czytelnikiem. Mimo to zawsze staram się oceniać jak najbardziej rzeczowo jak potrafię.

3

@NeroTFP1 to trzeba szybko dokończyć książkę którą czytam i biorę się za twoją :)
Postaram się napisać recenzję. Raczej na stronie lubimy czytać, bo widzę że już się pojawiła.
Wiem że nie jest to najważniejsze, ale jak na pierwszą książkę to okładka naprawdę dobrze wygląda. Wiem, wiem nie ocenia się po okładce, ale ja jestem jednak zdania że dobra okładka siłą rzeczy przyciąga uwagę i daje tym samym większą szansę na zainteresowanie potencjalnego czytelnika. Ot taka moja dygresja.

5

Muzyczna propozycja #134

Different Heaven - Nekozilla (LFZ Remix)
Gatunek: House/Glitch Hop



Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15472063#comment-15472063

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium

2

Potrzebuje wizyty u kardiologa po tym meczu

0

@agaFCB wstawaj, już się zaczyna

5

Ci w tym studiu TVP mają widzę duże zaufanie do tego stołu. On się tak wygina że ja bym się na nim nie opierał

4

Fati jak ty już i tak nic na tej ławce nie robisz to weź temu Sorlotowi złam nogę

0

A w studiu TVP: a cO TEn feRRaN ToRrEss tAm RoBI?

1

@DragonxNF
Ciekawostka: ten utwór powstał we współpracy NCS z inną wytwórnią ,,Future House Music".

2

Muzyczna propozycja #133

IZECOLD - Close (feat. Molly Ann) (Brooks Remix)
Gatunek: Future Bounce



Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15467730#comment-15467730

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium

1

Cały ten mecz to jeden wielki prima aprilis

0

Co tu się odwala

1

Alaba idzie po hattricka

3

Łunin dwa razy między nogami jak kiedyś Kurtła

1

Ale porobieni :D

1

Ej no kto mi okno wybił?

1

Sędzia widać się cieszy z wyniku swojej drużyny

1

Real Madryt nie przegrywa 0-1

1

@macio_944 mi nie siedzi liquid DnB lub jungle.
Ogólnie nie mam aż tak dużo u siebie na playliście DnB, ale jak już to jest on bardziej ,,energetyczny" i agresywniejszy jak pewnie zauważyłeś ;)
To jest jeden z tych gatunków, o których lubię mówić że powinnien być bardziej agresywny aniżeli łagodny (czyli neurofunk>>>liquid DnB). Przepraszam wszystkich których uraziłem, no ale taka jest moja opinia :)

2

Muzyczna propozycja #132

Levianth & Axol - Remember (feat. The Tech Thieves)
Gatunek: Future Bass



Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15465276#comment-15465276

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium

3

Muzyczna propozycja #131

ÉWN & Whogaux - Start That Fire
Gatunek: Trap



Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15460659#comment-15460659

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium

1

Fajnie to ,,Levels" Avicii-ego po bramkach Napoli gra.
U nas mogłoby być ,,The Spectre" Alana Walkera :D

2

@norbi77 to po prostu wypuszczeni pacjenci z Choroszczy jako beznadziejny przypadek

13

Niby Mbappe taki szybki piłkarz, a 36-letniego Lewandowskiego dogonić nie potrafi

1

Niech ta wygrana nie odwiedzie was od faktu że sędziowie w Hiszpanii pomagają realowi, a Barcelonie utrudniają życie.

12

Sędzia robił co mógł, ale maszyny Flicka nie da rady powstrzymać

2

Nie chce siać defetyzmu wśród kibiców Realu ale chyba tego już nie przegramy tego meczu

1

Rekin forma mutant

0

Ja mam pytanie: czy temu sędziemu tak dużo zapłacili czy on jest po prostu głupi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?