DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Bramka powinna być anulowana bo była ręka
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Flick, ściągaj kurtkę
1
Ten Lino to wygląda jakby botoks sobie wstrzyknął
1
Juve flashbacki z Atalantą
0
@PizzerMan pogoda ładna to i humor lepszy. Nie żeby był niedobory :D
Czekam na mecz i obyśmy się odegrali za te dwa ostatnie spotkania.
0
@DragonxNF
Ciekawostka: to najpopularniejszy utwór polskiego zespołu Diviners (ponad 71 milionów wyświetleń)
2
Muzyczna propozycja #116
Diviners - Savannah (feat. Philly K)
Gatunek: Tropical House
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15417361#comment-15417361
@Konradowskyy @esem91 @macio_944
0
Zapomniałem wspomnieć.
Kanał NoCopyrightSounds (NCS) ma już 34 miliony subskrypcji
http://youtube.com/post/UgkxckozdbDYZC7I9gRxZ0Tw6C9oZTEkh7cJ?si=Qt2aAfoLObiGi2vv
0
@DragonxNF
Oryginał jest przycięty na końcu. Tutaj cała wersja:
4
Muzyczna propozycja #115
Sex Whales & Roee Yeger - Where Was I (feat. Ashley Apollodor)
Gatunek: Melodic Dubstep/Brostep
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15415157#comment-15415157
@Konradowskyy @esem91 @macio_944
1
@lithotripter to stworzenie słowa opinia po angielsku.
Cebula to po angielsku ,,onion"
A jeśli wstawisz liczbę pi, którą czyta się tak samo jak po polsku, wyjdzie ,,opinion" czyli opinia po angielsku.
Na samej górze jest napisane ,,nie potrzebuję twojej..."
Mam nadzieję że w miarę sensownie to wyjaśniłem :P
2
@misterio no ta ja z tej okazji daję mema
https://zapodaj.net/plik-SAVulMTxBl
0
@DragonxNF
Utwór z gatunku: ,,tester bassu w słuchawkach/głośnikach" :D
3
Muzyczna propozycja #114
JPB - Defeat The Night (feat. Ashley Apollodor)
Gatunek: Trap
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15412293#comment-15412293
@Konradowskyy @esem91 @macio_944
0
@DragonxNF
Ciekawostka: pierwsze litery ,,Neko" znaczy ,,kot" po japońsku.
3
Muzyczna propozycja #113
Different Heaven - Nekozilla
Gatunek: Electro House
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15407402#comment-15407402
@Konradowskyy @esem91 @macio_944
0
@Pawlak1992 na nikogo, bo to najlepszy kandydat.
A tak serio to jeszcze nie wiem
13
Że co?
https://zapodaj.net/plik-Q6Z54MefLX
3
A real jak zwykle na farcie
Nic się nie zmieniło
11
Ej kto mi okno wybił?
3
Marciniak oficjalnie rasista
16
@Cvzx AlE BelLIngHaM StRZelIł wIęCEj GoLi
0
Karny dla realu, murawa sfaulowała Mendyego
4
Czekam jutro na protesty realu i ich telewizji po nieodgwizdaniu karnego po faulu na Alvarezie, ciekawe czy się doczekam hmm...
1
@SinMistico tak,....piłkę z bramki
3
@norbi77 a po co, to nie dobra jest
11
I porównajcie sobie teraz ,,drużynę" realu, a naszą.
U nas wszyscy się świetnie dogadują, a w realu Bellinham zrugał Człameniego bo mu sytuację zepsuł
0
Żółw dostał w skorupę
0
A co to się za mecz robi w Londynie