1

Bramka powinna być anulowana bo była ręka

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Flick, ściągaj kurtkę

1

Ten Lino to wygląda jakby botoks sobie wstrzyknął

1

Juve flashbacki z Atalantą

0

@PizzerMan pogoda ładna to i humor lepszy. Nie żeby był niedobory :D
Czekam na mecz i obyśmy się odegrali za te dwa ostatnie spotkania.

0

@DragonxNF
Ciekawostka: to najpopularniejszy utwór polskiego zespołu Diviners (ponad 71 milionów wyświetleń)

2

Muzyczna propozycja #116

Diviners - Savannah (feat. Philly K)
Gatunek: Tropical House



Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15417361#comment-15417361

@Konradowskyy @esem91 @macio_944

0

Zapomniałem wspomnieć.

Kanał NoCopyrightSounds (NCS) ma już 34 miliony subskrypcji

http://youtube.com/post/UgkxckozdbDYZC7I9gRxZ0Tw6C9oZTEkh7cJ?si=Qt2aAfoLObiGi2vv

0

@DragonxNF
Oryginał jest przycięty na końcu. Tutaj cała wersja:


4

Muzyczna propozycja #115

Sex Whales & Roee Yeger - Where Was I (feat. Ashley Apollodor)
Gatunek: Melodic Dubstep/Brostep



Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15415157#comment-15415157

@Konradowskyy @esem91 @macio_944

1

@lithotripter to stworzenie słowa opinia po angielsku.
Cebula to po angielsku ,,onion"
A jeśli wstawisz liczbę pi, którą czyta się tak samo jak po polsku, wyjdzie ,,opinion" czyli opinia po angielsku.
Na samej górze jest napisane ,,nie potrzebuję twojej..."

Mam nadzieję że w miarę sensownie to wyjaśniłem :P

2

@misterio no ta ja z tej okazji daję mema
https://zapodaj.net/plik-SAVulMTxBl

0

@DragonxNF
Utwór z gatunku: ,,tester bassu w słuchawkach/głośnikach" :D

3

Muzyczna propozycja #114

JPB - Defeat The Night (feat. Ashley Apollodor)
Gatunek: Trap



Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15412293#comment-15412293

@Konradowskyy @esem91 @macio_944

0

@DragonxNF
Ciekawostka: pierwsze litery ,,Neko" znaczy ,,kot" po japońsku.

3

Muzyczna propozycja #113

Different Heaven - Nekozilla
Gatunek: Electro House



Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15407402#comment-15407402

@Konradowskyy @esem91 @macio_944

0

@Pawlak1992 na nikogo, bo to najlepszy kandydat.
A tak serio to jeszcze nie wiem

13

3

A real jak zwykle na farcie
Nic się nie zmieniło

11

Ej kto mi okno wybił?

3

Marciniak oficjalnie rasista

16

@Cvzx AlE BelLIngHaM StRZelIł wIęCEj GoLi

0

Karny dla realu, murawa sfaulowała Mendyego

4

Czekam jutro na protesty realu i ich telewizji po nieodgwizdaniu karnego po faulu na Alvarezie, ciekawe czy się doczekam hmm...

1

@SinMistico tak,....piłkę z bramki

3

@norbi77 a po co, to nie dobra jest

11

I porównajcie sobie teraz ,,drużynę" realu, a naszą.
U nas wszyscy się świetnie dogadują, a w realu Bellinham zrugał Człameniego bo mu sytuację zepsuł

0

Żółw dostał w skorupę

0

A co to się za mecz robi w Londynie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?