DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Niech ta wspaniała Remontada nie odwiedzie was od faktu że sędzia uznał, niesłusznie, gola Atletico po zagraniu piłki ręką przez de Paula
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ale trzeba przyznać że sędzia bardzo się starał żebyśmy tego nie wygrali.
Ale Barcelony Flicka nie da się zatrzymać
15
Nie wiem czy zauważyliście, ale bardzo chcę pochwalić rekina za akcję z Ericiem.
Sędzia odgwizdał faul, a Eric zaczął z nim dyskutować. Rekin do niego podbiegł i odepchnął żeby wracał do obrony zamiast wdawać się w dyskusję.
Warto to pochwalić wraz z bardzo dobrą formą strzelecką dzisiaj.
1
@HypeR jest jeszcze alternatywa: Man I Love Ferran
0
Flick dziękuję ci za to co zrobiłeś z tą drużyną
Jesteś wielki
1
I śmieszne materace dostały to na co zasłużyli tą swoją nędzną grą
0
@reloaded o to że laliga jest skorumpowana, a sędziowie sędziują na korzyść realu
4
Real patrz.
To jest mental, a nie ten wasz żałosny fart
2
Piękna jesteś Barcelono
2
Wspaniała karma
1
I co już się murować bramki nie chce co?
0
To się nazywa mental żałosny Madrycie
1
Macie za swoje nędzne materace
0
Tak jeeeet cisną te żałosne materace
0
Laliga - madrycka mafia
7
Każdy kto mówi że Barcelona przekupuje sędziów powinien dostać pożądną lepę na ryj
1
Bramka powinna być anulowana bo była ręka
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Flick, ściągaj kurtkę
1
Ten Lino to wygląda jakby botoks sobie wstrzyknął
1
Juve flashbacki z Atalantą
0
@PizzerMan pogoda ładna to i humor lepszy. Nie żeby był niedobory :D
Czekam na mecz i obyśmy się odegrali za te dwa ostatnie spotkania.
0
@DragonxNF
Ciekawostka: to najpopularniejszy utwór polskiego zespołu Diviners (ponad 71 milionów wyświetleń)
2
Muzyczna propozycja #116
Diviners - Savannah (feat. Philly K)
Gatunek: Tropical House
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15417361#comment-15417361
@Konradowskyy @esem91 @macio_944
0
Zapomniałem wspomnieć.
Kanał NoCopyrightSounds (NCS) ma już 34 miliony subskrypcji
http://youtube.com/post/UgkxckozdbDYZC7I9gRxZ0Tw6C9oZTEkh7cJ?si=Qt2aAfoLObiGi2vv
0
@DragonxNF
Oryginał jest przycięty na końcu. Tutaj cała wersja:
4
Muzyczna propozycja #115
Sex Whales & Roee Yeger - Where Was I (feat. Ashley Apollodor)
Gatunek: Melodic Dubstep/Brostep
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15415157#comment-15415157
@Konradowskyy @esem91 @macio_944
1
@lithotripter to stworzenie słowa opinia po angielsku.
Cebula to po angielsku ,,onion"
A jeśli wstawisz liczbę pi, którą czyta się tak samo jak po polsku, wyjdzie ,,opinion" czyli opinia po angielsku.
Na samej górze jest napisane ,,nie potrzebuję twojej..."
Mam nadzieję że w miarę sensownie to wyjaśniłem :P
2
@misterio no ta ja z tej okazji daję mema
https://zapodaj.net/plik-SAVulMTxBl