DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DragonxNF
Ciekawostka: to najpopularniejszy utwór oznaczony różowym kolorem (ponad 237 milionów wyświetleń)
1
Muzyczna propozycja #111
Cartoon, Jéja - Why We Lose (feat. Coleman Trapp)
Gatunek: DnB
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15400905#comment-15400905
@Konradowskyy @esem91 @macio_944
0
Mamo chce LaRamble
Mamy LaRamble w domu
LaRambla w domu:
0
Zebraliśmy się tu dzisiaj, bo LaRambla nie działa...
1
Jestem tu bo LaRambla nie działa :(
0
@BulaKG na pewno nie u mnie, ale co kto lubi
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
23
Wchodzę na stronę Barcelony żeby sobie o błędach i ostrzeżeniu poczytać, a tu mi jakaś LaRambla się włączyła
3
@agaFCB też pasuje
0
@MesQueUnClub96 aaaa to już wszystko jasne. Za długo cię na stronie nie było i serwery oszalały prze tę anomalię.
1
LaRambla ma chyba jakieś powiązania z Twitterem lub Muskiem bo jedno i drugie dzisiaj nie działa XD
2
Muzyczna propozycja #110
Jim Yosef & Alex Skrindo - Passion
Gatunek: House
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15398219#comment-15398219
@Konradowskyy @esem91 @macio_944
11
Znów @jowita na kablach usiadła?
2
Juve na deskach
1
Przeczytałem właśnie ,,Ocalić syna" Lucindy Berry i czuję emocjonalny ,,kac" po przeczytaniu bardzo dobrej książki.
To już 3 pozycja od tej autorki i to jak potrafi opisywać uczucia u bohaterów i jak dobrze to ,,wymusić" u czytelnika jest wręcz niesamowite.
Bardzo polecam jej twórczość i tę książkę poruszającą chyba jeden z najtrudniejszych scenariuszy jakie może przydarzyć się u ludzi.
0
@BorzyKrzys to źle że pierwszy raz go widzę i jak zobaczyłem nazwisko to myślałem że chodzi o naszego piłkarza?
0
@DragonxNF swego czasu nie było dnia żebym tego nie słuchał. Wspaniały kawałek, a patrząc na wyświetlenia, moim zdaniem trochę niedoceniany.
3
Muzyczna propozycja #109
Vanze - Forever (feat. Brenton Mattheus)
Gatunek: House
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15394990#comment-15394990
@Konradowskyy @esem91 @macio_944
7
@QQL5 oczywiście że tak. Polacy w końcu muszą nauczyć się zasady że pracujemy by żyć, a nie żyjemy by pracować. Jesteśmy niestety nauczeni żeby pracować ponad stan bo szef tak każe i nie bierzemy L4, bo się będą na nas krzywo patrzeć, a przecież to nasz przywilej, mamy do tego prawo.
W krajach gdzie został wprowadzony nawet na próbę 4 dyniowy tydzień pracy wszyscy przychodzili chętniej do pracy, a wydajność pracowników wzrosła.
Dlatego jestem bardzo za nie tylko że względu na statystyki, ale też po to by w końcu Polacy przestali harować jak niewolnicy, bo tak to obecnie często wygląda.
1
Skąd niektóre osoby czy portale np. na Twitterze biorą tak szczegółowe informacje?
Po meczu Milanu jakiś portal napisał że Krstovic jest drugim piłkarzem Lecce który strzelił dwie bramki Milanowi.
Skąd oni biorą te informacje, jak oni to sprawdzają i w ogóle jak wpadają na pomysł że są takie statystyki?
5
Ale się meczycho zrobiło
1-2
1
@July_6_BcN faktycznie, autokorekta. Mój błąd
3
W takich sytuacjach widzimy kto jest człowiekiem a kto zwykłym, za przeproszeniem, śmieciem bez serca.
1
@Cvzx może był w szpitalu i dopiero parę minut temu dostali informacje że zmarł
0
To już oficjalne że mecz przełożony?
3
Muzyczna propozycja #108
RedMoon & Meron Ryan - Heavyweight
Gatunek: House
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15392649#comment-15392649
@Konradowskyy @esem91 @macio_944
0
@PizzerMan no to hop do góry
Wczoraj przeczytałem pierwszą książkę w tym roku (nie ma się za bardzo czym chwalić, no ale tak wyszło że dopiero w marcu zaczynam)
0
@DragonxNF
Ciekawostka: To debiutancki utwór polskiego zespołu Diviners (Kamil Mateusz Pankowski oraz Kamil Piotr Relikowski) na NCS.
3
Muzyczna propozycja #107
Diviners feat. Contacreast - Tropic Love
Gatunek: Tropical House
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15390433#comment-15390433
@Konradowskyy @esem91 @macio_944
1
@misterio przeczytałem całość i stwierdzam że jestem strasznie głupi :D
Mimo że z jakieś 90% terminów nie rozumiem i nie zrozumiem, bo fizyka jako całość jest moją pięta achillesową, to jednak ciekawe to było.
Nie uwierzę że nie jesteś jakimś wykładowcą na uniwersytecie o profilu fizycznym, bo wiedzę masz niesamowitą.
Szacunek