1

@PizzerMan z zasady się nie bawię w typowanie wyników bo zawsze jest później niekorzystny :(
Dlatego dla dobra naszego klubu niestety ale nie podam :D
Plus z tego taki że nie stracę pieniędzy w bukmacherce :)

1

@DragonxNF
Ciekawostka: to pierwszy utwór oznaczony fioletowym kolorem

2

Muzyczna propozycja #102

Curbi - Dime
Gatunek: Deep House/Future House



Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15369664#comment-15369664

@Konradowskyy @esem91 @macio_944

0

@PizzerMan no hej
Podbijamy
Czekam na meczyk, oby z dobrym rezultatem

0

@Trojanek23 przecież to wygląda jakby było przepuszczone przez jakiś filtr Pixara. No i oczywiście samo nawiązanie do tiktoka jest czymś czego w Shreku nie powinno być

0

@DragonxNF tym razem coś innego niż ciekawostka związana z utworem

Spektrem wrócił po ponad 11 latach na NCS z utworem pt. ,,Stutterfly". Jest to oficjalne najdłuższy powrót w historii.

Niestety moim zdaniem jest to trochę rozczarowujący utwór. Mogło być lepiej no ale i tak doceniam takie powroty.


3

Muzyczna propozycja #101

Desmeon - On That Day (feat. ElDiablo, Flint & Zadik)
Gatunek: Dubstep (Brostep)



Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15366573#comment-15366573

@Konradowskyy @esem91 @macio_944

1

@marcin62 ja mam coś lepszego.
Fani zauważyli że tylko synowie Shreka mają brązowe oczy, a jego córka miała niebieskie więc......

1

@DragonxNF
No i dotarliśmy. Jubileuszowa, setna propozycja to i utwór też musiał być wyjątkowy :)

Pierwszy z trzech kawałków, które Alan Walker wysłał do NCS i dzięki któremu zyskał popularność i stał się jednym z największych i najbardziej rozpoznawalnych twórców muzyki elektronicznej.

Opublikowany 19 listopada 2014 roku i (niestety) usunięty 12 listopada 2021 roku mając dokładnie 448,333,569 wyświetleń - co czyniło go na tamten moment najpopularniejszym utworem na kanale - i 4,839,490 like'ów.

W 2015 roku Alan Walker opublikował, bardziej znany szerszej publiczności, remake z wokalem pt. ,,Faded". Ale prawdziwi fani wiedzą, że pierwszy był ,,Fade" od którego wszystko się zaczęło.
Sam Alan Walker do dziś pamięta o wytwórni NCS gdzie zaczęła się jego przygoda, co można zauważyć w teledysku utworu pt. ,,Who I Am" w 47 sekundzie.



Jeśli ktoś jest chętny poczytać więcej na temat tego utworu zapraszam pod ten link: https://nocopyrightsounds.fandom.com/wiki/Fade_(Alan_Walker)

4

Muzyczna propozycja #100

Alan Walker - Fade
Gatunek: House



Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15364013#comment-15364013

@Konradowskyy @macio_944

0

@DragonxNF

No i dotarliśmy. Jubileuszowa, setna propozycja to i utwór też musiał być wyjątkowy :)

Pierwszy z trzech kawałków, które Alan Walker wysłał do NCS i dzięki któremu zyskał popularność i stał się jednym z największych i najbardziej rozpoznawalnych twórców muzyki elektronicznej.

Opublikowany 19 listopada 2014 roku i (niestety) usunięty 12 listopada 2021 roku mając dokładnie 448,333,569 wyświetleń - co czyniło go na tamten moment najpopularniejszym utworem na kanale - i 4,839,490 like'ów.

W 2015 roku Alan Walker opublikował, bardziej znany szerszej publiczności, remake z wokalem pt. ,,Faded". Ale prawdziwi fani wiedzą, że pierwszy był ,,Fade" od którego wszystko się zaczęło.
Sam Alan Walker do dziś pamięta o wytwórni NCS gdzie zaczęła się jego przygoda, co można zauważyć w teledysku utworu pt. ,,Who I Am" w 47 sekundzie.



Jeśli ktoś jest chętny poczytać więcej na temat tego utworu zapraszam pod ten link: https://nocopyrightsounds.fandom.com/wiki/Fade_(Alan_Walker)

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@FcPortoFan1999 czy jego materiały są wiarygodne?
Bo podobno on nie podaje żadnych źródeł skąd brał informacje
Pytam serio, no offence

2

@kuz nie chodzi o ,,fizyczne" aspekty.
Tutaj wygląda trochę bardziej ,,plastelinowo" ,,gładko" w porównaniu do wcześniejszych części. Coś jak postacie z Disneya. Porównaj sobie modele ludzi z bajki DreamWorks a Disneya będzie widać wyraźną różnicę.

1

@kuz rysy jak rysy, ale to wygląda jakby Disney zrobił kolejną część filmu ,,Krudowie" tylko w Shrekowej wersji.
Powinni zostawić oryginalny wygląd

5

@Kgorecki2500 ,,look how they massacred my boy"

0

Shrek?
Co oni ci zrobili?
Wyglądają jak Krudowie


22

@Matheu12 dożywotni ban dla Viniego

2

Muzyczna propozycja #099

Janji - Together (feat. Vivien)
Gatunek: House



Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15360636#comment-15360636

@Konradowskyy @esem91 @macio_944

4

Muzyczna propozycja #098

Matthew Blake feat. Katie Boyle - Saved Me Now
Gatunek: Complextro



Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15354048#comment-15354048

@Konradowskyy @esem91 @macio_944

1

@MessiForeverTheBest tylko wokal Bruno Marsa jest dobry w tej piosence moim zdaniem

1

3

Nie rozumiem fenomenu tej piosenki co teraz leci na stadionie

20

Nie ma mowy żeby z Xavim, Koemanem czy innym Valverde na ławce trenerskiej żebyśmy odrobili tak szybko stratę i jeszcze wygrywali w pierwszej połowie

0

Ale dzisiaj te różne siedzą

0

Wrócił stary rekin młot

1

Ależ tempo się zrobiło jprdl

0

Co się tu dzieje

0

Co wy odje.....

1

Focus jak w urodziny Flicka przy szpalerze na treningu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?