DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PizzerMan z zasady się nie bawię w typowanie wyników bo zawsze jest później niekorzystny :(
Dlatego dla dobra naszego klubu niestety ale nie podam :D
Plus z tego taki że nie stracę pieniędzy w bukmacherce :)
1
@DragonxNF
Ciekawostka: to pierwszy utwór oznaczony fioletowym kolorem
2
Muzyczna propozycja #102
Curbi - Dime
Gatunek: Deep House/Future House
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15369664#comment-15369664
@Konradowskyy @esem91 @macio_944
0
@PizzerMan no hej
Podbijamy
Czekam na meczyk, oby z dobrym rezultatem
0
@Trojanek23 przecież to wygląda jakby było przepuszczone przez jakiś filtr Pixara. No i oczywiście samo nawiązanie do tiktoka jest czymś czego w Shreku nie powinno być
0
@DragonxNF tym razem coś innego niż ciekawostka związana z utworem
Spektrem wrócił po ponad 11 latach na NCS z utworem pt. ,,Stutterfly". Jest to oficjalne najdłuższy powrót w historii.
Niestety moim zdaniem jest to trochę rozczarowujący utwór. Mogło być lepiej no ale i tak doceniam takie powroty.
3
Muzyczna propozycja #101
Desmeon - On That Day (feat. ElDiablo, Flint & Zadik)
Gatunek: Dubstep (Brostep)
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15366573#comment-15366573
@Konradowskyy @esem91 @macio_944
1
@marcin62 ja mam coś lepszego.
Fani zauważyli że tylko synowie Shreka mają brązowe oczy, a jego córka miała niebieskie więc......
1
@DragonxNF
No i dotarliśmy. Jubileuszowa, setna propozycja to i utwór też musiał być wyjątkowy :)
Pierwszy z trzech kawałków, które Alan Walker wysłał do NCS i dzięki któremu zyskał popularność i stał się jednym z największych i najbardziej rozpoznawalnych twórców muzyki elektronicznej.
Opublikowany 19 listopada 2014 roku i (niestety) usunięty 12 listopada 2021 roku mając dokładnie 448,333,569 wyświetleń - co czyniło go na tamten moment najpopularniejszym utworem na kanale - i 4,839,490 like'ów.
W 2015 roku Alan Walker opublikował, bardziej znany szerszej publiczności, remake z wokalem pt. ,,Faded". Ale prawdziwi fani wiedzą, że pierwszy był ,,Fade" od którego wszystko się zaczęło.
Sam Alan Walker do dziś pamięta o wytwórni NCS gdzie zaczęła się jego przygoda, co można zauważyć w teledysku utworu pt. ,,Who I Am" w 47 sekundzie.
Jeśli ktoś jest chętny poczytać więcej na temat tego utworu zapraszam pod ten link: https://nocopyrightsounds.fandom.com/wiki/Fade_(Alan_Walker)
4
Muzyczna propozycja #100
Alan Walker - Fade
Gatunek: House
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15364013#comment-15364013
@Konradowskyy @macio_944
0
@DragonxNF
No i dotarliśmy. Jubileuszowa, setna propozycja to i utwór też musiał być wyjątkowy :)
Pierwszy z trzech kawałków, które Alan Walker wysłał do NCS i dzięki któremu zyskał popularność i stał się jednym z największych i najbardziej rozpoznawalnych twórców muzyki elektronicznej.
Opublikowany 19 listopada 2014 roku i (niestety) usunięty 12 listopada 2021 roku mając dokładnie 448,333,569 wyświetleń - co czyniło go na tamten moment najpopularniejszym utworem na kanale - i 4,839,490 like'ów.
W 2015 roku Alan Walker opublikował, bardziej znany szerszej publiczności, remake z wokalem pt. ,,Faded". Ale prawdziwi fani wiedzą, że pierwszy był ,,Fade" od którego wszystko się zaczęło.
Sam Alan Walker do dziś pamięta o wytwórni NCS gdzie zaczęła się jego przygoda, co można zauważyć w teledysku utworu pt. ,,Who I Am" w 47 sekundzie.
Jeśli ktoś jest chętny poczytać więcej na temat tego utworu zapraszam pod ten link: https://nocopyrightsounds.fandom.com/wiki/Fade_(Alan_Walker)
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@FcPortoFan1999 czy jego materiały są wiarygodne?
Bo podobno on nie podaje żadnych źródeł skąd brał informacje
Pytam serio, no offence
2
@kuz nie chodzi o ,,fizyczne" aspekty.
Tutaj wygląda trochę bardziej ,,plastelinowo" ,,gładko" w porównaniu do wcześniejszych części. Coś jak postacie z Disneya. Porównaj sobie modele ludzi z bajki DreamWorks a Disneya będzie widać wyraźną różnicę.
1
@kuz rysy jak rysy, ale to wygląda jakby Disney zrobił kolejną część filmu ,,Krudowie" tylko w Shrekowej wersji.
Powinni zostawić oryginalny wygląd
5
@Kgorecki2500 ,,look how they massacred my boy"
0
Shrek?
Co oni ci zrobili?
Wyglądają jak Krudowie
22
@Matheu12 dożywotni ban dla Viniego
2
Muzyczna propozycja #099
Janji - Together (feat. Vivien)
Gatunek: House
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15360636#comment-15360636
@Konradowskyy @esem91 @macio_944
4
Muzyczna propozycja #098
Matthew Blake feat. Katie Boyle - Saved Me Now
Gatunek: Complextro
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15354048#comment-15354048
@Konradowskyy @esem91 @macio_944
1
@MessiForeverTheBest tylko wokal Bruno Marsa jest dobry w tej piosence moim zdaniem
1
@MessiForeverTheBest @PatrychoO Apateu apateu
3
Nie rozumiem fenomenu tej piosenki co teraz leci na stadionie
20
Nie ma mowy żeby z Xavim, Koemanem czy innym Valverde na ławce trenerskiej żebyśmy odrobili tak szybko stratę i jeszcze wygrywali w pierwszej połowie
0
Ale dzisiaj te różne siedzą
0
Wrócił stary rekin młot
1
Ależ tempo się zrobiło jprdl
0
Co się tu dzieje
0
Co wy odje.....
1
Focus jak w urodziny Flicka przy szpalerze na treningu