DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
26
Może stare, ale jednak warte przypomnienia:
,,Jeśli w Walentynki nie jesteś zakochany nie przejmuj się, na Wszystkich Świętych też nie musisz być martwy"
0
@HypeR zamierzam się wybrać na ten film do kina więc też postaram się wypowiedzieć :)
0
@DragonxNF
Ciekawostka: utwór został prawdopodobnie stworzony po dobrym przyjęciu fragmentu z rockowym wykonaniu oryginału. Filmik z wykonaniem utworu Phoenix w 10 gatunkach:
2
Muzyczna propozycja #085
Halvorsen & Netrum - Phoenix (But It's Punk Rock)
Gatunek: Punk Rock
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15310125#comment-15310125
@Konradowskyy @esem91 @macio_944
0
@HypeR dopiero 2029?!?!
No to bardzo zła informacja :(
Właśnie zauważyłem że nie było ostatnio żadnych informacji odnośnie tego filmu, ale miałem nadzieję że w tym lub przyszłym roku będzie premiera.
No cóż trudno
0
@PizzerMan od tygodnia odpoczywam po sesji :)
0
@DragonxNF ale byłem swego czasu uzależniony od tego utworu :D
Jak dla mnie najlepszy z albumu ,,NCS10"
2
Muzyczna propozycja #084
Netrum & Halvorsen - Phoenix
Gatunek: Synthwave (Outrun)
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15305873#comment-15305873
@Konradowskyy @esem91 @macio_944
1
@NeroTFP1 fajnie że jest ktoś kto może powiedzieć jak wygląda takie wydanie książki od strony, z całym szacunkiem, początkującego pisarza.
Ja mam bardzo dużo pomysłów na książki, ale niestety brak czasu i chęci mi nie pozwala na napisanie choćby jednej strony.
Dlatego tym bardziej zakupię Twoją powieść, ponieważ lubię ,,wspierać" nowych i mało znanych twórców :)
4
@Pawlak1992 ciężko wskazać jedną.
Z historii opartej na faktach: ,,My dzieci z dworca zoo" oraz ,,Dziewczyna z sąsiedztwa"
Za wartość edukacyjną, że tak powiem: ,,Folwark zwierzęcy"
Za całokształt opowiedzianej historii: ,,Bastion" Kinga
A z typowych kryminałów: ,,Zapisane w kościach" Becketta, ,,Złe uczynki" Lucindy Berry ,,Umysł zabójcy" Omera
0
@kuz też za pierwszym razem się bałem, nie będzie źle. Dasz radę, posłuchaj muzyki, zajmij czymś głowę i będzie dobrze.
I może lepiej nie patrz przez okno :)
6
No nie powiem ładna odpowiedź :D
https://zapodaj.net/plik-1XPoGPNMxD
0
@BorzyKrzys zawsze byłem bardziej za Milanem ;)
2
Muzyczna propozycja #083
Alex Skrindo, Severin & Like Lions - Heart
Gatunek: Melodic Dubstep
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15303886#comment-15303886
@Konradowskyy @esem91 @macio_944
2
Muzyczna propozycja #082
Lost Sky - Where We Started (feat. Jex)
Gatunek: Melodic Dubstep
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15298046#comment-15298046
@Konradowskyy @esem91 @macio_944
2
@partymaker Camp Nou w budowie jest ładniejszy od Bernabeu
2
Muzyczna propozycja #081
Clarx - Zig Zag
Gatunek: Future House
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15293567#comment-15293567
@Konradowskyy @esem91 @macio_944
2
No cóż nawet tak silny i utytułowany zespół z bardzo dobrymi zawodnikami i trenerem nie był w stanie pokonać takich ogórków jakim jest real madryt
0
Żółw środkowy palec pokazał
0
Czemu Jusian Alvarez jest nazywany Spidermanem?
1
Jeżeli cały real narzekał na sędziowanie w sytuacji kiedy sędziowie byli po ich stronie to co to będzie kiedy doczekamy czasów (a mam nadzieję że ich doczekamy) kiedy arbitrzy będą normalnie sędziować.
2
Oficjalnie koniec długoletniego romansu między real a sędziami z Hiszpanii
0
I cyk nowy film pełnometrażowy na realTV
0
Oo Cezary Cezary sędziuje
1
No to zobaczymy czy dzisiaj real będzie miał 12 zawodnika w postaci sędziego czy ta wielka miłość już się kończy
2
Muzyczna propozycja #080
Barren Gates & M.I.M.E - Enslaved
Gatunek: Trap/Dubstep
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15291333#comment-15291333
@Konradowskyy @esem91 @macio_944
0
@BorzyKrzys ,,Sausage party 2"
2
Muzyczna propozycja #079
JPB - Long Night pt. II (feat. M.I.M.E & Drama B)
Gatunek: Trap
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15286890#comment-15286890
@Konradowskyy @esem91 @macio_944
26
@MateS wysrypi, a nie wykipi
2
Jakby Valencia znała polską kulturę mogłaby powiedzieć tylko: ,,kończ waść, wstydu oszczędź"