26

Może stare, ale jednak warte przypomnienia:
,,Jeśli w Walentynki nie jesteś zakochany nie przejmuj się, na Wszystkich Świętych też nie musisz być martwy"

0

@HypeR zamierzam się wybrać na ten film do kina więc też postaram się wypowiedzieć :)

0

@DragonxNF
Ciekawostka: utwór został prawdopodobnie stworzony po dobrym przyjęciu fragmentu z rockowym wykonaniu oryginału. Filmik z wykonaniem utworu Phoenix w 10 gatunkach:


2

Muzyczna propozycja #085

Halvorsen & Netrum - Phoenix (But It's Punk Rock)
Gatunek: Punk Rock



Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15310125#comment-15310125

@Konradowskyy @esem91 @macio_944

0

@HypeR dopiero 2029?!?!
No to bardzo zła informacja :(
Właśnie zauważyłem że nie było ostatnio żadnych informacji odnośnie tego filmu, ale miałem nadzieję że w tym lub przyszłym roku będzie premiera.
No cóż trudno

0

@PizzerMan od tygodnia odpoczywam po sesji :)

0

@DragonxNF ale byłem swego czasu uzależniony od tego utworu :D
Jak dla mnie najlepszy z albumu ,,NCS10"

2

Muzyczna propozycja #084

Netrum & Halvorsen - Phoenix
Gatunek: Synthwave (Outrun)



Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15305873#comment-15305873

@Konradowskyy @esem91 @macio_944

1

@NeroTFP1 fajnie że jest ktoś kto może powiedzieć jak wygląda takie wydanie książki od strony, z całym szacunkiem, początkującego pisarza.
Ja mam bardzo dużo pomysłów na książki, ale niestety brak czasu i chęci mi nie pozwala na napisanie choćby jednej strony.
Dlatego tym bardziej zakupię Twoją powieść, ponieważ lubię ,,wspierać" nowych i mało znanych twórców :)

4

@Pawlak1992 ciężko wskazać jedną.
Z historii opartej na faktach: ,,My dzieci z dworca zoo" oraz ,,Dziewczyna z sąsiedztwa"
Za wartość edukacyjną, że tak powiem: ,,Folwark zwierzęcy"
Za całokształt opowiedzianej historii: ,,Bastion" Kinga
A z typowych kryminałów: ,,Zapisane w kościach" Becketta, ,,Złe uczynki" Lucindy Berry ,,Umysł zabójcy" Omera

0

@kuz też za pierwszym razem się bałem, nie będzie źle. Dasz radę, posłuchaj muzyki, zajmij czymś głowę i będzie dobrze.
I może lepiej nie patrz przez okno :)

6

No nie powiem ładna odpowiedź :D
https://zapodaj.net/plik-1XPoGPNMxD

0

@BorzyKrzys zawsze byłem bardziej za Milanem ;)

2

Muzyczna propozycja #083

Alex Skrindo, Severin & Like Lions - Heart
Gatunek: Melodic Dubstep



Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15303886#comment-15303886

@Konradowskyy @esem91 @macio_944

2

Muzyczna propozycja #082

Lost Sky - Where We Started (feat. Jex)
Gatunek: Melodic Dubstep



Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15298046#comment-15298046

@Konradowskyy @esem91 @macio_944

2

@partymaker Camp Nou w budowie jest ładniejszy od Bernabeu

2

Muzyczna propozycja #081

Clarx - Zig Zag
Gatunek: Future House



Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15293567#comment-15293567

@Konradowskyy @esem91 @macio_944

2

No cóż nawet tak silny i utytułowany zespół z bardzo dobrymi zawodnikami i trenerem nie był w stanie pokonać takich ogórków jakim jest real madryt

0

Żółw środkowy palec pokazał

0

Czemu Jusian Alvarez jest nazywany Spidermanem?

1

Jeżeli cały real narzekał na sędziowanie w sytuacji kiedy sędziowie byli po ich stronie to co to będzie kiedy doczekamy czasów (a mam nadzieję że ich doczekamy) kiedy arbitrzy będą normalnie sędziować.

2

Oficjalnie koniec długoletniego romansu między real a sędziami z Hiszpanii

0

I cyk nowy film pełnometrażowy na realTV

0

Oo Cezary Cezary sędziuje

1

No to zobaczymy czy dzisiaj real będzie miał 12 zawodnika w postaci sędziego czy ta wielka miłość już się kończy

2

Muzyczna propozycja #080

Barren Gates & M.I.M.E - Enslaved
Gatunek: Trap/Dubstep



Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15291333#comment-15291333

@Konradowskyy @esem91 @macio_944

0

@BorzyKrzys ,,Sausage party 2"

2

Muzyczna propozycja #079

JPB - Long Night pt. II (feat. M.I.M.E & Drama B)
Gatunek: Trap



Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15286890#comment-15286890

@Konradowskyy @esem91 @macio_944

26

@MateS wysrypi, a nie wykipi

2

Jakby Valencia znała polską kulturę mogłaby powiedzieć tylko: ,,kończ waść, wstydu oszczędź"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?