1

@AmigoBlancos rozbiją ich 1-0

1

E tam, ogórkom to każdy potrafi 5 bramek strzelić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Na trybunach znicze palą dla betisu :D

1

Co ci sędziowie mają ilość spalonych na kuponie czy co?

1

Nie zdziwiłbym się jakby odgwizali spalonego z meczu z realem byle tylko nam bramki w tym meczu nie uznać

2

Czekajcie bo spalony może będzie

3

Piłkarze realu nie dali rady w klasyku to mieli nadzieję że sędziowie im jak zwykle pomogą. Jak widać nawet oni nie dają rady maszynie Flicka

1

Yamal wk*rw jak u Messiego kiedyś

2

Zawodnicy realu mszczą się za 5-2

0

Czekajcie bo odpowiednią stopklatkę szukają

0

@Szmulek najlepszego dla mamy :)

0

Znajdą spalonego czy nie?

3

Araujo nadal to ma

4

Debilu jeden trzeba było wcześniej gwizdnąć

3

Czemu się tak denerwujecie?
Przecież hiszpańscy sędziowie nie podjęliby decyzji na niekorzyść Barcelony prawda? Prawda?

0

Kounde paznokci nie obciął i przez to spalony był

1

@blakkudium i już nieaktualne

0

On jest niemożliwy

0

@HypeR ja mam pytanie czy trzeba obejrzeć wcześniejszy serial/sezony żeby wiedzieć o co chodzi czy nie będzie to kanoniczne?

0

@esem91 dziękuję ci dobry człowieku

31

Najlepsze jest to że wygraliśmy 5-2 a czujemy niedosyt bo mogło się skończyć 6,7, a może nawet 8-1
Flick - dziękujemy

0

Ja pierdziele co się dzieje
Lapcio się cieszy razem z piłkarzami XDD

2

Lapcio tuli Araujo z uśmiechem, czyli w klubie panuje optymizm

5

Muszę wam powiedzieć że kocham tę drużynę i ten klub

0

@cules100pro były pokazane dwie

4

Raphinha jakie okulary XDDD

3

Proszę cię Araujo daj nam znać że zostajesz. Możesz pocałować herb, mi to wystarczy

6

Potrzebuję wizyty u kardiologa po tym meczu

6

100 puchar w historii Barcelony staje się faktem

0

Mamo chce Asensio
Mamy Asensio w domu
Asensio w domu:

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?