DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@AmigoBlancos rozbiją ich 1-0
1
E tam, ogórkom to każdy potrafi 5 bramek strzelić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Na trybunach znicze palą dla betisu :D
1
Co ci sędziowie mają ilość spalonych na kuponie czy co?
1
Nie zdziwiłbym się jakby odgwizali spalonego z meczu z realem byle tylko nam bramki w tym meczu nie uznać
2
Czekajcie bo spalony może będzie
3
Piłkarze realu nie dali rady w klasyku to mieli nadzieję że sędziowie im jak zwykle pomogą. Jak widać nawet oni nie dają rady maszynie Flicka
1
Yamal wk*rw jak u Messiego kiedyś
2
Zawodnicy realu mszczą się za 5-2
0
Czekajcie bo odpowiednią stopklatkę szukają
0
@Szmulek najlepszego dla mamy :)
0
Znajdą spalonego czy nie?
3
Araujo nadal to ma
4
Debilu jeden trzeba było wcześniej gwizdnąć
3
Czemu się tak denerwujecie?
Przecież hiszpańscy sędziowie nie podjęliby decyzji na niekorzyść Barcelony prawda? Prawda?
0
Kounde paznokci nie obciął i przez to spalony był
1
@blakkudium i już nieaktualne
0
On jest niemożliwy
0
@HypeR ja mam pytanie czy trzeba obejrzeć wcześniejszy serial/sezony żeby wiedzieć o co chodzi czy nie będzie to kanoniczne?
0
@esem91 dziękuję ci dobry człowieku
31
Najlepsze jest to że wygraliśmy 5-2 a czujemy niedosyt bo mogło się skończyć 6,7, a może nawet 8-1
Flick - dziękujemy
0
Ja pierdziele co się dzieje
Lapcio się cieszy razem z piłkarzami XDD
2
Lapcio tuli Araujo z uśmiechem, czyli w klubie panuje optymizm
5
Muszę wam powiedzieć że kocham tę drużynę i ten klub
0
@cules100pro były pokazane dwie
4
Raphinha jakie okulary XDDD
3
Proszę cię Araujo daj nam znać że zostajesz. Możesz pocałować herb, mi to wystarczy
6
Potrzebuję wizyty u kardiologa po tym meczu
6
100 puchar w historii Barcelony staje się faktem
0
Mamo chce Asensio
Mamy Asensio w domu
Asensio w domu: