0

Jeśli to się potwierdzi to bardzo się zawiodę na Urugwajczyku

1

@Konradowskyy nie. To lista utworów które udostępniam od ponad roku co sobotę na LaRambli ;)
Dałem je wszystkie do jednego pliku żebyś nie musiał się ,,przeklikiwać" przez wszystkie linki :D
Cieszę się że ci się podobają. Zwłaszcza że jesteś jedną z nielicznych osób którym przypadły one do gustu.

1

@norbi77 ja zmieniałem, ale od dłuższego czasu mam taki jak teraz i raczej już go nie zmienię :)

0

@DragonxNF
@Konradowskyy nie wiem czy wcześniej widziałeś bądź przeglądałeś poprzednie propozycje, a wiem że szukasz nowych piosenek, to zrobiłem listę wszystkich utworów które do tej pory na LaRambli udostępniłem ;)
Są wśród nich takie które możesz znać (bo są to niejako klasyki), ale na pewno coś nowego znajdziesz.
https://ntpd.eu/wgyLd

0

@FcPortoFan1999 i jeszcze obiad zjesz :D

0

@DragonxNF
Pewnie większość z was zna tę piosenkę z TikToka (co mnie nie cieszy), ale niewiele osób wie że została ona wydana właśnie na kanale NCS.

Ciekawostki:
-Jest to aktualnie najpopularniejszy utwór oznaczony czarnym kolorem (ponad 122 miliony wyświetleń) i jednocześnie najpopularniejszy utwór z 2019 roku
-jest to jeden z niewielu przypadków kiedy utwór wydany na oficjalnym kanale autora na youtube ma więcej wyświetleń niż na NCS. Na kanale Sub Urban utwór ma ponad 690 milionów wyświetleń
-to najczęściej grany utwór NCS na Spotify (ponad 760 milionów odtworzeń)
-jest na liście utworów w grze Just Dance

1

Muzyczna propozycja #058

Sub Urban - Cradles
Gatunek: Pop



Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15157640#comment-15157640

@Konradowskyy

0

Jak widać w Barcelonie problemy z rejestracją Olmo i Victora, a na stronie problem z rejestracją użytkowników :D
Wszystko się zgadza

2

@Kgorecki2500 ja po niecałym jednym odcinku odpuściłem. Nie mój typ serialu

1

@July_6_BcN Siekiera, motyka, w płocie dziura
Przegra tu madrycka szuja

0

@matirix20 wjazd białych na stronę

5

@July_6_BcN czy ksiądz oszalał. Jakim prawem dzwoni jak nie ma powodu. Mało mnie nie zabiło

0

Zaraził się od de Jonga

36

De Jong przypomina te pijawki żyjące z socjalu. Robić mu się nie chce, ale do pieniędzy pierwszy

0

Chce ktoś kupić Holendra? Sprzedam nawet za darmo

4

Oczywiście to musiał być de Jong

0

Jak dla mnie Yamal i Lewy do zmiany

9

O nie, on kucnął

0

Całe szczęście że Balde celnie podał

2

Pewnie że trudno, bo być tak ograniczonym umysłowo to fenomen biologiczny.
Pozwolę sobie przytoczyć cytat: ,,jest już tak głupi, że teraz to już tylko zmądrzeć może"

4

Najlepsze: pewna wygrana
Najgorsze: Olmo kompletnie niewidoczny

1

Na co komu Olmo jak jest Torre

0

A Gavi co?
W sylwestra fajerwerki z ręki strzelał :D

1

Muzyczna propozycja #057

Wubbaduck - Rush
Gatunek: Moombahcore



Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15138125#comment-15138125

@Konradowskyy

33

Wszystkiego najlepszego dla introwertyków (w tym mnie) z okazji ich dzisiejszego święta :)

2

W takim razie do widzenia

1

Kur... Polsat chociaż trzeba było tę scenę dokończyć

2

Ale ten czas leci.
Ostatni wtorek był rok temu, a mam wrażenie jakby to było wczoraj.

2

@PatrychoO teraz powinna się zwiększyć bo niezła beka jest :D

1

Kurde ostatni raz żeśmy się widzieli rok temu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?