0

@PizzerMan tak, ale nie narzekam. Ta sesja jak na razie jest najprzyjemniejsza :D

0

@PizzerMan od kilku dni tak samo: nauka

2

Muzyczna propozycja #073

NIVIRO - The Labyrinth
Gatunek: Euro-Trance



Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15266314#comment-15266314

@Konradowskyy @esem91

2

Muzyczna propozycja #072

CHENDA - For You
Gatunek: DnB/Neurofunk/Drumstep



Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15264004#comment-15264004

@Konradowskyy @esem91

0

@barcanawieki jak to co się stało, bo ja nie w temacie?
Czyli teraz np. Forza Horizon będzie dostępna na ps, i wszystkie inne gry też?

1

@misterio oj trafiło akurat na moją piętę achillesową czyli fizykę więc nie wypowiem się z naukowego punktu widzenia :D
Ale moje przemyślenia na tzw. ,,chłopski rozum":
Wiele razy widziałem w filmach czy kreskówkach nawet koncepcje istnienia ,,świata w świecie". To znaczy: zmniejszamy się do komórki, później do atomu i tak dalej aż trafiamy do takiego samego świata w którym żyjemy. Czyli swego rodzaju multiwersum. I w sumie można to podciągnąć pod kwestię poruszoną u @ProMILs . Może faktycznie nasz wszechświat nie jest w jakiś sposób ograniczony tylko to my jesteśmy tą małą częścią innego wszechświata, który jest większy od nas i jednocześnie ,,mamy" swój mały wszechświat mniejszy od naszych części atomów itp. Wiem że to teoria która mogła zostać obalona wiele razy i bazuję tylko na wyobraźni twórców owych filmów i animacji, ale jak mówiłem ekspertem nie jestem i wyrażam tylko swoją teorię na tzw ,,chłopski rozum" więc nie bijcie :D
Ja uważam że aktualnie jesteśmy zbyt ograniczeni intelektualnie i sprzętowo aby to zbadać, ale uważam że jest jeszcze wiele do odkrycia w tym aspekcie. Tak jak kiedyś uważano że w fizyce nic już więcej nie da się odkryć, a historia pokazała że ludzie z tamtego okresu się mylili :)

0

@esem91 wedle życzenia :)
Tylko do DnB czy do każdego gatunku?

1

Muzyczna propozycja #071

Rogers & Dean - Bloodpressure (feat. Amvis)
Gatunek: DnB



Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15258344#comment-15258344

@Konradowskyy

0

To z kim możemy zagrać?

0

Ale Atletico ściąga z PSG
Za każdym razem ten sam wynik widzę

1

Jaki filozof XXI wieku :D

0

Czemu ostatnio na stadionie kibice włączają latarki w telefonach?

3

@Gaucho chciałeś strzału Yamala to masz :D

6

@Gaucho ma 17 lat
Ma prawo do nierównej formy

8

Pierwsza połowa imienia Xaviego

1

Jeszcze 14 lutego nie ma, a na Labambie już walentynkowa atmosfera :D

1

Muzyczna propozycja #070

Everen Maxwell - A Day at Sea
Gatunek: Complextro



Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15255970#comment-15255970

@Konradowskyy

2

@Kgorecki2500 +1 byqu
Chociaż w sumie za takie pieniądze to ja bym wynajął kogoś kto się na tym zna, powiedziałby jak go spieniężyć i już te 400k (minus to ile zapłacę ekspertowi) będę mieć w kieszeni :D

0

@HypeR oj tak pamiętam te dwójkę z tego serialu. Oglądało się za dzieciaka :D
W sumie to dobrze ta ich współpraca wyglądała więc czemu nie.

1

Muzyczna propozycja #069

Poylow & BAUWZ - Hate You (feat. Nito-Onna)
Gatunek: Trap



Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15253164#comment-15253164

@Konradowskyy

1

Muzyczna propozycja #068

Vaance & Deerock - Electric (feat. Robbie Rosen)
Gatunek: Future House



Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15247662#comment-15247662

@Konradowskyy

0

Czyli los Fatiego jest przesądzony

1

Nie no, to jest faul

2

Mój Boże co ten Messi robi....znaczy Yamal

0

Stary Ferran się przypomina

2

Aż tutaj słyszę pękające 4 litery u białych

9

I cyk liga Negreiry jutro w realTV

0

Co tu się dzieje
De Jong i rekin z bramką O_o

0

Muzyczna propozycja #067

Mo Falk & OVSKY - Home
Gatunek: Future House



Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15243980#comment-15243980

@Konradowskyy

1

Muzyczna propozycja #066

Rameses B - Hardwired
Gatunek: Psytrance/DnB/Drumstep



Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15241714#comment-15241714

@Konradowskyy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?