DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PizzerMan tak, ale nie narzekam. Ta sesja jak na razie jest najprzyjemniejsza :D
0
@PizzerMan od kilku dni tak samo: nauka
2
Muzyczna propozycja #073
NIVIRO - The Labyrinth
Gatunek: Euro-Trance
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15266314#comment-15266314
@Konradowskyy @esem91
2
Muzyczna propozycja #072
CHENDA - For You
Gatunek: DnB/Neurofunk/Drumstep
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15264004#comment-15264004
@Konradowskyy @esem91
0
@barcanawieki jak to co się stało, bo ja nie w temacie?
Czyli teraz np. Forza Horizon będzie dostępna na ps, i wszystkie inne gry też?
1
@misterio oj trafiło akurat na moją piętę achillesową czyli fizykę więc nie wypowiem się z naukowego punktu widzenia :D
Ale moje przemyślenia na tzw. ,,chłopski rozum":
Wiele razy widziałem w filmach czy kreskówkach nawet koncepcje istnienia ,,świata w świecie". To znaczy: zmniejszamy się do komórki, później do atomu i tak dalej aż trafiamy do takiego samego świata w którym żyjemy. Czyli swego rodzaju multiwersum. I w sumie można to podciągnąć pod kwestię poruszoną u @ProMILs . Może faktycznie nasz wszechświat nie jest w jakiś sposób ograniczony tylko to my jesteśmy tą małą częścią innego wszechświata, który jest większy od nas i jednocześnie ,,mamy" swój mały wszechświat mniejszy od naszych części atomów itp. Wiem że to teoria która mogła zostać obalona wiele razy i bazuję tylko na wyobraźni twórców owych filmów i animacji, ale jak mówiłem ekspertem nie jestem i wyrażam tylko swoją teorię na tzw ,,chłopski rozum" więc nie bijcie :D
Ja uważam że aktualnie jesteśmy zbyt ograniczeni intelektualnie i sprzętowo aby to zbadać, ale uważam że jest jeszcze wiele do odkrycia w tym aspekcie. Tak jak kiedyś uważano że w fizyce nic już więcej nie da się odkryć, a historia pokazała że ludzie z tamtego okresu się mylili :)
0
@esem91 wedle życzenia :)
Tylko do DnB czy do każdego gatunku?
1
Muzyczna propozycja #071
Rogers & Dean - Bloodpressure (feat. Amvis)
Gatunek: DnB
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15258344#comment-15258344
@Konradowskyy
0
To z kim możemy zagrać?
0
Ale Atletico ściąga z PSG
Za każdym razem ten sam wynik widzę
1
Jaki filozof XXI wieku :D
0
Czemu ostatnio na stadionie kibice włączają latarki w telefonach?
3
@Gaucho chciałeś strzału Yamala to masz :D
6
@Gaucho ma 17 lat
Ma prawo do nierównej formy
8
Pierwsza połowa imienia Xaviego
1
Jeszcze 14 lutego nie ma, a na Labambie już walentynkowa atmosfera :D
1
Muzyczna propozycja #070
Everen Maxwell - A Day at Sea
Gatunek: Complextro
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15255970#comment-15255970
@Konradowskyy
2
@Kgorecki2500 +1 byqu
Chociaż w sumie za takie pieniądze to ja bym wynajął kogoś kto się na tym zna, powiedziałby jak go spieniężyć i już te 400k (minus to ile zapłacę ekspertowi) będę mieć w kieszeni :D
0
@HypeR oj tak pamiętam te dwójkę z tego serialu. Oglądało się za dzieciaka :D
W sumie to dobrze ta ich współpraca wyglądała więc czemu nie.
1
Muzyczna propozycja #069
Poylow & BAUWZ - Hate You (feat. Nito-Onna)
Gatunek: Trap
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15253164#comment-15253164
@Konradowskyy
1
Muzyczna propozycja #068
Vaance & Deerock - Electric (feat. Robbie Rosen)
Gatunek: Future House
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15247662#comment-15247662
@Konradowskyy
0
Czyli los Fatiego jest przesądzony
1
Nie no, to jest faul
2
Mój Boże co ten Messi robi....znaczy Yamal
0
Stary Ferran się przypomina
2
Aż tutaj słyszę pękające 4 litery u białych
9
I cyk liga Negreiry jutro w realTV
0
Co tu się dzieje
De Jong i rekin z bramką O_o
0
Muzyczna propozycja #067
Mo Falk & OVSKY - Home
Gatunek: Future House
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15243980#comment-15243980
@Konradowskyy
1
Muzyczna propozycja #066
Rameses B - Hardwired
Gatunek: Psytrance/DnB/Drumstep
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15241714#comment-15241714
@Konradowskyy