DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Mój Boże co ten Messi robi....znaczy Yamal
0
Stary Ferran się przypomina
2
Aż tutaj słyszę pękające 4 litery u białych
9
I cyk liga Negreiry jutro w realTV
0
Co tu się dzieje
De Jong i rekin z bramką O_o
0
Muzyczna propozycja #067
Mo Falk & OVSKY - Home
Gatunek: Future House
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15243980#comment-15243980
@Konradowskyy
1
Muzyczna propozycja #066
Rameses B - Hardwired
Gatunek: Psytrance/DnB/Drumstep
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15241714#comment-15241714
@Konradowskyy
1
Muzyczna propozycja #065
More Plastic - Rewind
Gatunek: Neurofunk
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15238053#comment-15238053
@Konradowskyy
1
Muzyczna propozycja #064
JPB - LONG NIGHT (feat. Marvin Divine)
Gatunek: Trap
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15234941#comment-15234941
@Konradowskyy
0
Ej wiadomo coś o tej bójce w tunelu z wczoraj?
0
@zazaraza nie mam pojęcia, ale najwyraźniej nie
1
I ten śpiew Szpakowskiego Alaaba Alabaa XDD
2
@AmigoBlancos no jeśli nawet kibic realu już ma go dosyć to wiedz że naprawdę jest irytujący
3
Muzyczna propozycja #063
More Plastic - Power
Gatunek: Dubstep (Brostep)
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15226990#comment-15226990
@Konradowskyy
6
Przestańcie cisnąć po białych bo nie nadążam dawać herbów :D
0
@D10SLEO to jest za mocne XD
1
Wszyscy kibice Barcelony do Flicka:
7
Raphinha to nasz najlepszy transfer Brazylijczyka od czasu Neymara
19
Prowadź kapitanie
0
Kocham ten klub
0
Nie no Flick zmieniaj go bo skończy się manitą w pierwszej połowie
Edit: ok jednak faulu nie było
0
Panie Flick, zachowaj się jak Niemiec i posadź Polaka (Szczęsnego) na ławce
1
Peña proszę wróć
0
Jprdl Szczęsny co ty robisz
Peña wróć
1
To musi być karny
1
Peña by obronił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Jeszcze niektórzy nie zdążyli meczu odpalić a już bramka padła
1
Muzyczna propozycja #062
More Plastic - Champion
Gatunek: Moombahcore/D'n'B
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15223176#comment-15223176
@Konradowskyy
1
Muzyczna propozycja #061
More Plastic - Summoning
Gatunek: Drumstep/D'n'B
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15219428#comment-15219428
@Konradowskyy
1
@MesQueUnClub_87 widziałem w kinie na wycieczce szkolnej. Bardzo fajny film (Jutro będziemy szczęśliwi)