DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Oficjalnie: na fotelu lidera siedzi ten kto powinien :D
12
Trzeba przyznać dobry występ de Jonga
2
David Copperfield przy Pedrim to amator
1
Pedri jest wspaniały
1
Ford dzisiaj bardziej jak Fiat Multipla
3
Przed wejściem na notatnik pozbądź się mózgu bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każda minuta spędzona na stronie realu madryt zagraża twojemu życiu lub zdrowiu.
1
Powierzchnia Słońca - fotosfera, ta część gwiazdy, która świeci - ma prawie 5,7 tys. stopni Kelwina (około 5,5 tys. stopni C). Jest to druga najgorętsza rzecz.
Pierwsza to wkurzony kibic realu po pierwszej połowie meczu Barcelona - Rayo
1
A u Flicka polski uśmiech
0
Nie takie karne real dostawał
0
No teraz to ewidentnie karny dla realu
2
To co?
Karny dla realu?
0
Muminek w obronie Rayo XD
3
Muzyczna propozycja #089
Clarx, Catas, Le Malls, CHENDA, Anikdote - Numb The Pain (ft. Shiah Maisel)
Gatunek: Alternative Rock
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15322079#comment-15322079
@Konradowskyy @esem91 @macio_944
15
@Comentateiro bo potrafią tańczyć w reklamie a inne parówki już nie
17
Niech zgadnę: będą dyktowane tylko dla realu?
2
@DragonxNF Moim zdaniem największą wadą tego filmu jest jego długość. Jest on za krótki przez co wiele wątków i postaci ma za mało czasu na lepsze zaprezentowanie się. Dlatego też mam wrażenie że niektórzy bohaterowie zostali niepotrzebnie wprowadzeni że względu na mały wpływ na fabułę. Walka finałowa też była za krótka i w trakcie jej oglądania nie miałem wrażenia że to jest koniec i dlatego też byłem tym trochę rozczarowany. Nie czułem też obecności głównego złoczyńcy, ale to też podchodzi pod zbyt krótki metraż filmu.
Czy jest to jednak zły film? Moim zdaniem nie.
Efekty specjalne wyglądały dobrze, nie był też to film przekombinowany. Stwierdzam że twórcy chcieli po ostatnich słabych produkcjach stworzyć coś ,,bezpiecznego" i im się to udało. Dlatego nie zgadzam się z tak krytycznym odbiorem tego filmu, ale rozumiem takie a nie inne recenzje.
Ogólnie film jest ok.
Chciałbym jeszcze dodać od siebie że nie widzę Sama w roli Kapitana Ameryki. Nie że względu na złe wykreowanie postaci w filmie tylko że względu na jego postać ogólnie. No ale też nie mamy zbyt wielu kandydatów do tej roli którzy bardziej by się do tego nadawali. Bądźmy szczerzy - nikt nie zastąpi Steve'a.
1
Kapitan Ameryka Brave New World recenzja bez spoilerów w komentarzu poniżej.
@Szreko @HypeR @Sulimo @Kgorecki2500 @xvcWinterSoldier
2
Muzyczna propozycja #088
Clarx, Debris, 3rd Prototype, Castion, EMDI - Evolution (ft. Harley Bird)
Gatunek: Future Bounce
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15318236#comment-15318236
@Konradowskyy @esem91 @macio_944
5
Muzyczna propozycja #087
RudeLies, Distrion, Alex Skrindo & Axol - Together
Gatunek: Future Bounce
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15315695#comment-15315695
@Konradowskyy @esem91 @macio_944
1
@Mario96w zależy
Jeżeli gra mi się nie podoba to kończę jak najszybciej fabułę (albo i nie) i tyle.
Jeśli natomiast mi się podoba to w miarę możliwości staram się wszystkie ,,smaczki" wyłapać. Takie swego rodzaju przedłużanie zabawy.
0
Jak oceniacie?
2
Muzyczna propozycja #086
JPB - High (feat. Aleesia)
Gatunek: Future Bass
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15313069#comment-15313069
@Konradowskyy @esem91 @macio_944
26
Może stare, ale jednak warte przypomnienia:
,,Jeśli w Walentynki nie jesteś zakochany nie przejmuj się, na Wszystkich Świętych też nie musisz być martwy"
0
@HypeR zamierzam się wybrać na ten film do kina więc też postaram się wypowiedzieć :)
0
@DragonxNF
Ciekawostka: utwór został prawdopodobnie stworzony po dobrym przyjęciu fragmentu z rockowym wykonaniu oryginału. Filmik z wykonaniem utworu Phoenix w 10 gatunkach:
2
Muzyczna propozycja #085
Halvorsen & Netrum - Phoenix (But It's Punk Rock)
Gatunek: Punk Rock
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15310125#comment-15310125
@Konradowskyy @esem91 @macio_944
0
@HypeR dopiero 2029?!?!
No to bardzo zła informacja :(
Właśnie zauważyłem że nie było ostatnio żadnych informacji odnośnie tego filmu, ale miałem nadzieję że w tym lub przyszłym roku będzie premiera.
No cóż trudno
0
@PizzerMan od tygodnia odpoczywam po sesji :)
0
@DragonxNF ale byłem swego czasu uzależniony od tego utworu :D
Jak dla mnie najlepszy z albumu ,,NCS10"
2
Muzyczna propozycja #084
Netrum & Halvorsen - Phoenix
Gatunek: Synthwave (Outrun)
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15305873#comment-15305873
@Konradowskyy @esem91 @macio_944