0

I tak to jest z tymi postanowieniami :D
https://zapodaj.net/plik-17C8eCHxTx

1

@Pnog37 popieram. Nie pomagają też sami organizatorzy np ostatnie mistrzostwa świata. Nie rozumiem sensu dawania 1,5h czasu na zegarze żeby nad 8 posunięciem siedzieć nawet 40 minut. Zdecydowanie lepiej by się oglądało partie 15+10 lub 10+5

3

@Piotrek1993 w sumie fajnie że ta gra nadal jest tak bardzo popularna. Chyba jedyna gra i sport który wymaga takiego myślenia

2

W tym dniu warto przypomnieć sobie ten klasyk


1

Trzeba przyznać że jak Laporta rozkręci emocjonującego sylwestra to nie ma h*ja we wsi :D

9

Parapaparapapa :D

2

Wszystkim za to dziękuję :D
https://zapodaj.net/plik-nFqRyxMfb6

0

@Blantozaur ja niedawno oglądałem

0

Bracia pier... Golec na Polsacie

1

@LukaszFan ale później będzie już tylko gorzej :D

0

Który sylwester będziecie oglądać?
TVP2, Polsat czy Republika
A może jakiś inny lub w inny sposób?

2

@misterio proszę o oznaczenie jeśli można :)

1

@Konradowskyy to cieszę się że przypadły do gustu :)

Rozumiem cię, bo kiedyś też miałem taką chwilę że katowałem cały czas te same piosenki i uznałem że trzeba playlistę powiększyć :D.

Co tydzień w sobotę udostępniam jeden utwór właśnie w takich klimatach więc jeśli jesteś zainteresowany to mogę cię oznaczać.

1

@Konradowskyy większość osób słuchających muzyki edm i NCS też uważa te lata za najlepsze, ale nadal znajdą się fajne piosenki.
Zwłaszcza że ostatnio NCS zaczął wydawać bardziej nostalgiczne i dobre jakościowo utwory. Z perspektywą utrzymania tego trendu w przyszłości co mnie cieszy :D
Edit: z chęcią przeczytam twoją opinię :)

2

Coś dla fanów muzyki elektronicznej i NCS w szczególności :D

Zrobiłem listę najlepszych (moim zdaniem) utworów jakie pojawiły się w tym roku. Wyszło dokładnie 25 (oczywiście jest wiele innych które są bardzo fajne, ale uznałem że nie zasługują na bycie w topce tak bardzo jak wymienione niżej ;))

Polecam wysłuchać, chętnie też przeczytam opinię :)

https://ntpd.eu/epMvG

0

Muzyczna propozycja #056

Mountkid - Dino
Gatunek: Trap



Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15118714#comment-15118714

Mogę oznaczać

2

@Kgorecki2500 dla mnie pierwsza część lepsza, ale to też dobre :D

0

@GeneralXavi jak dla mnie możesz nawet od jutra zacząć....tylko Barcelonę B

10

Ja się pytam gdzie są czapeczki świąteczne?

3

Wszystkiego wzajemnie

0

@tomek8756 ter Stegen jaki był taki był...

6

Wesołych Świąt, dużo fajnych prezentów, miłej atmosferki przy stole (żeby obyło się bez pytań typu ,,a masz już jakąś?" :D), smacznego jedzenia i żebyście poczuli atmosferę i magię świąt Bożego Narodzenia.
Jeszcze raz Wesołych Świąt La Ramblo :)

0

@PizzerMan Wesołych świąt :)

4

Real wygrywa mecze których nie ma prawa nawet zremisować
My dzisiaj przegraliśmy mecz którego nie mieliśmy prawa nawet zremisować
Tego nie da się logicznie wytłumaczyć :/

1

Ol aj łont for krismaaas is juuuuuuu

1

@GeneralXavi nadal nie

0

Balde sprint imienia de Jonga

0

Balde zaje***y sprint w obronie

0

Lewy sfaulował Witsela za pomocą piłki XDD

0

@AmigoBlancos mózgu i godności człowieka ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?