DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I tak to jest z tymi postanowieniami :D
https://zapodaj.net/plik-17C8eCHxTx
1
@Pnog37 popieram. Nie pomagają też sami organizatorzy np ostatnie mistrzostwa świata. Nie rozumiem sensu dawania 1,5h czasu na zegarze żeby nad 8 posunięciem siedzieć nawet 40 minut. Zdecydowanie lepiej by się oglądało partie 15+10 lub 10+5
3
@Piotrek1993 w sumie fajnie że ta gra nadal jest tak bardzo popularna. Chyba jedyna gra i sport który wymaga takiego myślenia
2
W tym dniu warto przypomnieć sobie ten klasyk
1
Trzeba przyznać że jak Laporta rozkręci emocjonującego sylwestra to nie ma h*ja we wsi :D
9
Parapaparapapa :D
2
Wszystkim za to dziękuję :D
https://zapodaj.net/plik-nFqRyxMfb6
0
@Blantozaur ja niedawno oglądałem
0
Bracia pier... Golec na Polsacie
1
@LukaszFan ale później będzie już tylko gorzej :D
0
Który sylwester będziecie oglądać?
TVP2, Polsat czy Republika
A może jakiś inny lub w inny sposób?
2
@misterio proszę o oznaczenie jeśli można :)
1
@Konradowskyy to cieszę się że przypadły do gustu :)
Rozumiem cię, bo kiedyś też miałem taką chwilę że katowałem cały czas te same piosenki i uznałem że trzeba playlistę powiększyć :D.
Co tydzień w sobotę udostępniam jeden utwór właśnie w takich klimatach więc jeśli jesteś zainteresowany to mogę cię oznaczać.
1
@Konradowskyy większość osób słuchających muzyki edm i NCS też uważa te lata za najlepsze, ale nadal znajdą się fajne piosenki.
Zwłaszcza że ostatnio NCS zaczął wydawać bardziej nostalgiczne i dobre jakościowo utwory. Z perspektywą utrzymania tego trendu w przyszłości co mnie cieszy :D
Edit: z chęcią przeczytam twoją opinię :)
2
Coś dla fanów muzyki elektronicznej i NCS w szczególności :D
Zrobiłem listę najlepszych (moim zdaniem) utworów jakie pojawiły się w tym roku. Wyszło dokładnie 25 (oczywiście jest wiele innych które są bardzo fajne, ale uznałem że nie zasługują na bycie w topce tak bardzo jak wymienione niżej ;))
Polecam wysłuchać, chętnie też przeczytam opinię :)
https://ntpd.eu/epMvG
0
Muzyczna propozycja #056
Mountkid - Dino
Gatunek: Trap
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15118714#comment-15118714
Mogę oznaczać
2
@Kgorecki2500 dla mnie pierwsza część lepsza, ale to też dobre :D
0
@GeneralXavi jak dla mnie możesz nawet od jutra zacząć....tylko Barcelonę B
10
Ja się pytam gdzie są czapeczki świąteczne?
3
Wszystkiego wzajemnie
0
@tomek8756 ter Stegen jaki był taki był...
6
Wesołych Świąt, dużo fajnych prezentów, miłej atmosferki przy stole (żeby obyło się bez pytań typu ,,a masz już jakąś?" :D), smacznego jedzenia i żebyście poczuli atmosferę i magię świąt Bożego Narodzenia.
Jeszcze raz Wesołych Świąt La Ramblo :)
0
@PizzerMan Wesołych świąt :)
4
Real wygrywa mecze których nie ma prawa nawet zremisować
My dzisiaj przegraliśmy mecz którego nie mieliśmy prawa nawet zremisować
Tego nie da się logicznie wytłumaczyć :/
1
Ol aj łont for krismaaas is juuuuuuu
1
@GeneralXavi nadal nie
0
Balde sprint imienia de Jonga
0
Balde zaje***y sprint w obronie
0
Lewy sfaulował Witsela za pomocą piłki XDD
0
@AmigoBlancos mózgu i godności człowieka ;)