DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Peña w przedszkolu był najlepszym aktorem na przedstawieniach. Grał drzewo.
1
Przydałby się taki Cillessen za Peñe
0
Na trybunach to stypa a nie 125-lecie
2
Ter Stegen: ,,Patrz synek, ja bym to obronił"
2
Najlepsze co w tej sytuacji zrobił Ferran to to że się nie wpieprzał
0
Ale żeśmy ekipę zmontowali
0
Rekin na pomoc Las Palmas
1
No dobra, przyznaje, można się już martwić
1
Dobrze że Larambla nie ma wpływu na decyzję w klubie, bo co tydzień byłby inny trener
1
Na Larambli stabilnie
,,Sprzedać wszystkich, kupić wszystkich, trenera zwolnić, prezydenta wywieźć na taczce" :D
0
@zeko0 no i dożyłeś
1
Jakby ktoś nie wiedział i wszedł teraz na Laramble to by pomyślał że Barcelona gra piach trenowana przez amatora i z piłkarzami z ekstraklasy
2
Martin ,,odwdzięczył" się łysemu
1
Fajne podanie od Torre. Szkoda że nie ma asysty
1
Jest i kitku :D
9
Tak @jowita bawi się z @Luciano99 na imprezach :D
https://streamable.com/0w8vgx
0
@Marian_Pazdzioch odpowiedź brzmi: ,,tak"
0
@DragonxNF
Ciekawostka: jest to aktualnie najpopularniejszy utwór z pomarańczowym kółkiem (ponad 71 milionów wyświetleń)
0
Muzyczna propozycja #052
Jim Yosef - Link
Gatunek: Commercial House
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15035856#comment-15035856
0
@PizzerMan no dzisiaj dosyć szybko, ale ogólnie git
7
Mbappe był dzisiaj bardzo bliski strzelenia hattricka
Zabrakło mu tylko 3 bramek
2
Nie zapominajcie że gdyby realowi się chciało to by ten mecz wygrał
0
@PizzerMan już za późno na podbicie dyskusji
Ale nie za późno na utrzymanie :D
0
Barcelona wygrywa
City remisuje
PSG przegrywa
Piękny wieczór
1
Lewandowski te setkę bramek będzie świętował setką :D
1
@don'T.R.I.P.e ojciec
1
Co by nie mówić, dobry mecz Martina. Oby tak dalej
1
I Gerard Martin asysta
Naprawdę przyzwoity występ
3
Na przekór LaRambli :D
0
Mama Blade gra w tym meczu