8

Peña w przedszkolu był najlepszym aktorem na przedstawieniach. Grał drzewo.

1

Przydałby się taki Cillessen za Peñe

0

Na trybunach to stypa a nie 125-lecie

2

Ter Stegen: ,,Patrz synek, ja bym to obronił"

2

Najlepsze co w tej sytuacji zrobił Ferran to to że się nie wpieprzał

0

Ale żeśmy ekipę zmontowali

0

Rekin na pomoc Las Palmas

1

No dobra, przyznaje, można się już martwić

1

Dobrze że Larambla nie ma wpływu na decyzję w klubie, bo co tydzień byłby inny trener

1

Na Larambli stabilnie
,,Sprzedać wszystkich, kupić wszystkich, trenera zwolnić, prezydenta wywieźć na taczce" :D

0

@zeko0 no i dożyłeś

1

Jakby ktoś nie wiedział i wszedł teraz na Laramble to by pomyślał że Barcelona gra piach trenowana przez amatora i z piłkarzami z ekstraklasy

2

Martin ,,odwdzięczył" się łysemu

1

Fajne podanie od Torre. Szkoda że nie ma asysty

1

Jest i kitku :D

9

Tak @jowita bawi się z @Luciano99 na imprezach :D
https://streamable.com/0w8vgx

0

@Marian_Pazdzioch odpowiedź brzmi: ,,tak"

0

@DragonxNF
Ciekawostka: jest to aktualnie najpopularniejszy utwór z pomarańczowym kółkiem (ponad 71 milionów wyświetleń)

0

Muzyczna propozycja #052

Jim Yosef - Link
Gatunek: Commercial House



Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15035856#comment-15035856

0

@PizzerMan no dzisiaj dosyć szybko, ale ogólnie git

7

Mbappe był dzisiaj bardzo bliski strzelenia hattricka
Zabrakło mu tylko 3 bramek

2

Nie zapominajcie że gdyby realowi się chciało to by ten mecz wygrał

0

@PizzerMan już za późno na podbicie dyskusji
Ale nie za późno na utrzymanie :D

0

Barcelona wygrywa
City remisuje
PSG przegrywa
Piękny wieczór

1

Lewandowski te setkę bramek będzie świętował setką :D

1

1

Co by nie mówić, dobry mecz Martina. Oby tak dalej

1

I Gerard Martin asysta
Naprawdę przyzwoity występ

3

Na przekór LaRambli :D

0

Mama Blade gra w tym meczu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?