9

Christensen ma poważnego rywala w postaci Iñigo do miana najlepszej wydanych 0 mln.

0

@blakkudium i ja się z nimi zgadzam, ale może się nie znam

16

Nasz skład dzisiaj:
Inigo = Puyol
Pedri = Iniesta
Raphinha = Neymar

1

My dzisiaj mamy Inieste i Neymara w składzie :D

2

Perdi w formie to aktualnie najlepszy pomocnik na świecie.
Change my mind

0

@tomek8756 jak dla mnie nie

0

Pedri włączył beast mode

3

@Kgorecki2500 to kozy sporo by zapłaciły :/
https://zapodaj.net/plik-osLjzsGfHr

Edit: koty z resztą też

0

@FcPortoFan1999 oj tak też ładna :)
@Prorokk trochę mało świąteczne te utwory :D

0

Bez jakich piosenek nie możecie się obejść w święta (poza klasykami takimi jak ,,Last Christmas")?

Ja mam 3 takie piosenki:
1. Loving Caliber ft. Jaslyn Edgar - Christmas Memories
2. Loving Caliber ft. Mia Pfirrman - Christmas In My Heart
3. Gromee feat. Sound'n'Grace - Zaśnieżone Miasta

0

@PizzerMan w świątecznej atmosferze. Życzę dużo zdrowia i siły :)

0

Muzyczna propozycja #055

Lost Sky - Fearless
Gatunek: Trap



Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15099181#comment-15099181

Mogę oznaczać

1

@esem91 mam Brave i nie mam reklam ;). Na szczęście na tej przeglądarce nie działa ich blokada blokad reklam

1

@PizzerMan na szczęście od jutra już wolne się zaczyna, więc bardzo dobrze ;)

0

@PizzerMan no to hop do góry :D
A dzionek dobrze, dziękuję

1

@fcbarcafan19 masz jeszcze listę thrillerów jakbyś chciał ;)

,,Bliźnięta z lodu" S.K. Tremayne
https://lubimyczytac.pl/ksiazka/259756/bliznieta-z-lodu

,,Schronisko" Sam Lloyd
https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4951273/schronisko

,,Idealne dziecko" i ,,Złe uczynki" Lucinda Berry
https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4913784/idealne-dziecko
https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4982038/zle-uczynki

2

@fcbarcafan19 Simon Beckett ,,Zagubiony"
https://lubimyczytac.pl/ksiazka/5035419/zagubiony
To z tych brytyjskich i nowych, ale mam też parę innych pozycji jakbyś chciał (tylko nie obiecuję że będą tak ,,świeże")

4

Laaast krismas, aj giw ju maj hart

1

@Pawlak1992 spoko, wybaczam ;)

1

@GeneralXavi i am speed

0

@Pawlak1992 ej spokojnie. Biorę pod uwagę tylko formę ligową, a sam wpis miał charakter humorystyczny. Chill

4

@GeneralXavi tak wiemy że jak coś to jesteś, ale nadal nie jesteśmy zainteresowani

10

W końcu możemy powiedzieć że gramy jak Manchester City

2

Jakby grali jeszcze 30 minut to też by nie strzelili

0

Ja pierdole nie wierzę

0

Debilu masz ty kartki przy sobie czy zapomniałeś o nich

0

@kuz o kurde faktycznie mocne :D

3

Chciałbym żeby kiedyś Barcelona sparodiowała te materiały realu o Negreirze.
Ktoś oglądałby materiały z nie odgwizdanymi faulami na zawodnikach Barcelony, niesłusznymi karnymi/kartkami itp i ta osoba by mówiła: ,,O tak, właśnie za to zapłaciliśmy. O to nam chodziło."

3

@kuz a co powiedział?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?