DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Christensen ma poważnego rywala w postaci Iñigo do miana najlepszej wydanych 0 mln.
0
@blakkudium i ja się z nimi zgadzam, ale może się nie znam
16
Nasz skład dzisiaj:
Inigo = Puyol
Pedri = Iniesta
Raphinha = Neymar
1
My dzisiaj mamy Inieste i Neymara w składzie :D
2
Perdi w formie to aktualnie najlepszy pomocnik na świecie.
Change my mind
0
@tomek8756 jak dla mnie nie
0
Pedri włączył beast mode
3
@Kgorecki2500 to kozy sporo by zapłaciły :/
https://zapodaj.net/plik-osLjzsGfHr
Edit: koty z resztą też
0
@FcPortoFan1999 oj tak też ładna :)
@Prorokk trochę mało świąteczne te utwory :D
0
Bez jakich piosenek nie możecie się obejść w święta (poza klasykami takimi jak ,,Last Christmas")?
Ja mam 3 takie piosenki:
1. Loving Caliber ft. Jaslyn Edgar - Christmas Memories
2. Loving Caliber ft. Mia Pfirrman - Christmas In My Heart
3. Gromee feat. Sound'n'Grace - Zaśnieżone Miasta
0
@PizzerMan w świątecznej atmosferze. Życzę dużo zdrowia i siły :)
0
Muzyczna propozycja #055
Lost Sky - Fearless
Gatunek: Trap
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15099181#comment-15099181
Mogę oznaczać
1
@esem91 mam Brave i nie mam reklam ;). Na szczęście na tej przeglądarce nie działa ich blokada blokad reklam
1
@PizzerMan na szczęście od jutra już wolne się zaczyna, więc bardzo dobrze ;)
0
@PizzerMan no to hop do góry :D
A dzionek dobrze, dziękuję
1
@fcbarcafan19 masz jeszcze listę thrillerów jakbyś chciał ;)
,,Bliźnięta z lodu" S.K. Tremayne
https://lubimyczytac.pl/ksiazka/259756/bliznieta-z-lodu
,,Schronisko" Sam Lloyd
https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4951273/schronisko
,,Idealne dziecko" i ,,Złe uczynki" Lucinda Berry
https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4913784/idealne-dziecko
https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4982038/zle-uczynki
1
@fcbarcafan19 ,,Łamacz dusz" i ,,Terapia" Sebastian Fitzek
https://lubimyczytac.pl/ksiazka/5028802/lamacz-dusz
https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4969779/terapia
,,Sekret pacjentki" Loreth Anne White
https://lubimyczytac.pl/ksiazka/5080425/sekret-pacjentki
,,Umysł zabójcy" Mike Omer
https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4894129/umysl-zabojcy
,,To jej wina" Andrea Mara
https://lubimyczytac.pl/ksiazka/5026118/to-jej-wina
,,Pacjentka" Alex Michaelides
https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4875862/pacjentka
2
@fcbarcafan19 Simon Beckett ,,Zagubiony"
https://lubimyczytac.pl/ksiazka/5035419/zagubiony
To z tych brytyjskich i nowych, ale mam też parę innych pozycji jakbyś chciał (tylko nie obiecuję że będą tak ,,świeże")
4
Laaast krismas, aj giw ju maj hart
1
@Pawlak1992 spoko, wybaczam ;)
1
@GeneralXavi i am speed
0
@Pawlak1992 ej spokojnie. Biorę pod uwagę tylko formę ligową, a sam wpis miał charakter humorystyczny. Chill
4
@GeneralXavi tak wiemy że jak coś to jesteś, ale nadal nie jesteśmy zainteresowani
10
W końcu możemy powiedzieć że gramy jak Manchester City
2
Jakby grali jeszcze 30 minut to też by nie strzelili
0
Ja pierdole nie wierzę
0
Debilu masz ty kartki przy sobie czy zapomniałeś o nich
0
@kuz o kurde faktycznie mocne :D
3
Chciałbym żeby kiedyś Barcelona sparodiowała te materiały realu o Negreirze.
Ktoś oglądałby materiały z nie odgwizdanymi faulami na zawodnikach Barcelony, niesłusznymi karnymi/kartkami itp i ta osoba by mówiła: ,,O tak, właśnie za to zapłaciliśmy. O to nam chodziło."
3
@kuz a co powiedział?