1

@HypeR czyżby pierwsza dobra decyzja od Sony?

0

Najnowsze wydarzenia: w Dortmundzie zaczął grasować niebezpieczny rekin. Mamy potwierdzenie o dwóch ofiarach. Więcej informacji wkrótce.

0

Rekin chyba muszę cię przeprosić

0

Peña jak Szczęsny na mistrzostwach świata w 2018

0

Powiedzmy sobie szczerze, Ferran gra tragicznie, ale bramki jednak strzela :D

2

Laporta przegląda Laramble XD

0

Flick się cieszy po polsku XD

0

Dla realu byłby karny

1

@esem91 moim zdaniem tego co ma najmniej
Te które mają ponad 90% będą niedługo nakarmione

1

Przypominam o możliwości nakarmienia psa lub kota ;)
https://nakarmpsa.olx.pl/

0

@MessiForeverTheBest nie powiem ciekawa mieszanka :D
@macio_944 @Kondi99 a słuchacie jakiegoś konkretnego wykonawcy lub macie jakąś ulubioną wytwórnię czy po prostu słuchacie tego co wam wpadnie w ucho?

3

Jakiej muzyki słuchacie?

Ja osobiście słucham muzyki elektronicznej (dubstep, house, trap, drum'n'bass itp.) (o czym można było się już przekonać :D).

I w sumie przy okazji też zapytam czy są fani tego gatunku/muzyki bo mam wrażenie nie jest ich dużo.

1

Jedno słowo: ,,bredzisz"

2

@BulaKG 27 i nie jestem zadowolony.
Ze względu na liczbę (bo w poprzednim roku było 40) i ze względu na jakość. Nie miałem szczęścia do książek w tym roku. Połowa była dla mnie średnia lub słaba

2

@macio_944 @Kgorecki2500 ja też nie używam Spotify
Ale to dlatego że nie muszę ;)
I żeby nie było jest to legalne, bo utwory są bez praw autorskich (chyba się domyślacie o które chodzi :D)

4

@Luciano99 ale on jest nauczycielem
Nie chcę mu się tego sprawdzać

1

Bliki, bliki sprzedaję
Kupujcie bo zabraknie

0

@Kgorecki2500 tak
Ale na początku wyskoczył komunikat o błędzie czy coś takiego

0

#NCSNews

Syn Cole wraca 12 lub 13 grudnia z utworem pt. ,,I Can Feel"

Źródło: https://ncs.lnk.to/ICanFeel

Jutro pojawi się utwór od Rameses B & eerie pt. ,,What You Did"

Mogę oznaczać

15

Przypominam o możliwości nakarmienia psa na OLX :)
https://nakarmpsa.olx.pl/

1

@ranger3120 na c+
Zawsze jest teraz tak że jak eleven emituje Barcelonę to c+ emituje real
I na odwrót

0

W tym sezonie skupiamy się na lidze mistrzów

1

Ten Avilla to idealnie się nadaje do Getafe

0

To musi być bramka

6

Ferran weź ty już spier... I zabierz ze sobą de Jonga

2

Niech strzela Mbappe

1

Karny dla...wiecie już kogo

0

Magia Ferrana - wszedł i od razu zepsuł akcję

0

I cyk kredyt zaufania do 2050 roku

0

@Kasy no nie spodziewałem się tego :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?