DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@HypeR czyżby pierwsza dobra decyzja od Sony?
0
Najnowsze wydarzenia: w Dortmundzie zaczął grasować niebezpieczny rekin. Mamy potwierdzenie o dwóch ofiarach. Więcej informacji wkrótce.
0
Rekin chyba muszę cię przeprosić
0
Peña jak Szczęsny na mistrzostwach świata w 2018
0
Powiedzmy sobie szczerze, Ferran gra tragicznie, ale bramki jednak strzela :D
2
Laporta przegląda Laramble XD
0
Flick się cieszy po polsku XD
0
Dla realu byłby karny
1
@esem91 moim zdaniem tego co ma najmniej
Te które mają ponad 90% będą niedługo nakarmione
1
Przypominam o możliwości nakarmienia psa lub kota ;)
https://nakarmpsa.olx.pl/
0
@MessiForeverTheBest nie powiem ciekawa mieszanka :D
@macio_944 @Kondi99 a słuchacie jakiegoś konkretnego wykonawcy lub macie jakąś ulubioną wytwórnię czy po prostu słuchacie tego co wam wpadnie w ucho?
3
Jakiej muzyki słuchacie?
Ja osobiście słucham muzyki elektronicznej (dubstep, house, trap, drum'n'bass itp.) (o czym można było się już przekonać :D).
I w sumie przy okazji też zapytam czy są fani tego gatunku/muzyki bo mam wrażenie nie jest ich dużo.
1
Jedno słowo: ,,bredzisz"
2
@BulaKG 27 i nie jestem zadowolony.
Ze względu na liczbę (bo w poprzednim roku było 40) i ze względu na jakość. Nie miałem szczęścia do książek w tym roku. Połowa była dla mnie średnia lub słaba
2
@macio_944 @Kgorecki2500 ja też nie używam Spotify
Ale to dlatego że nie muszę ;)
I żeby nie było jest to legalne, bo utwory są bez praw autorskich (chyba się domyślacie o które chodzi :D)
4
@Luciano99 ale on jest nauczycielem
Nie chcę mu się tego sprawdzać
1
Bliki, bliki sprzedaję
Kupujcie bo zabraknie
0
@Kgorecki2500 tak
Ale na początku wyskoczył komunikat o błędzie czy coś takiego
0
#NCSNews
Syn Cole wraca 12 lub 13 grudnia z utworem pt. ,,I Can Feel"
Źródło: https://ncs.lnk.to/ICanFeel
Jutro pojawi się utwór od Rameses B & eerie pt. ,,What You Did"
Mogę oznaczać
15
Przypominam o możliwości nakarmienia psa na OLX :)
https://nakarmpsa.olx.pl/
1
@ranger3120 na c+
Zawsze jest teraz tak że jak eleven emituje Barcelonę to c+ emituje real
I na odwrót
0
W tym sezonie skupiamy się na lidze mistrzów
1
Ten Avilla to idealnie się nadaje do Getafe
0
To musi być bramka
6
Ferran weź ty już spier... I zabierz ze sobą de Jonga
2
Niech strzela Mbappe
1
Karny dla...wiecie już kogo
0
Magia Ferrana - wszedł i od razu zepsuł akcję
0
I cyk kredyt zaufania do 2050 roku
0
@Kasy no nie spodziewałem się tego :D