0

@Szklaner też nie widzę sensu powrotu tego serialu.
Niestety tak właśnie wygląda aktualnie Polska kinematografia. Z jednej strony odgrzewane kotlety i tasiemce (Klan, M jak Miłość) a z drugiej nowe części starych produkcji (Kogel Mogel, U Pana Boga za...). I to wszystko jest nic nie warte.
A jak raz na rok zrobią coś nowego to też w tym samym stylu co wyżej wymienione produkcje.
Nasz kraj aktualnie nie potrafi zrobić nic dobrego i oryginalnego jak kiedyś.

1

@PatrychoO to już chyba lepiej by wyglądało zwykłe ,,LY" w Arialu XD

0

@MesQueUnClub_87 też bym tego nie wziął pod uwagę szczerze mówiąc no ale :D

0

@MesQueUnClub_87 nie jest tak źle
Niektóre utwory mogłyby się znaleźć na oficjalnej liście.
Każdy mógł dać taką propozycję jaką chciał, i która według niego/niej jest najlepszym utworem wszechczasów.
Podejrzewam że wielu nie zgodziłoby się z moją propozycją i ja to szanują :D

0

@DragonxNF wkradł się błąd
Poprawna lista: https://ntpd.eu/Pb9vV

0

@FearTheBeard faktycznie, dziękuję :)
https://ntpd.eu/Pb9vV

0

@Hosh wpisywałem tak jak były odpowiedzi :D

0

@DragonxNF zamykam dyskusję

Wyniki: https://ntpd.eu/WZjLe/

1

https://ntpd.eu/WZjLe

Oto top 50 utworów wszechczasów wg LaRambli

Były brane pod uwagę wszystkie propozycje bez względu na gatunek czy wykonawcę. Dlatego też nie wszystkim będą się niektóre pozycje podobać, ale każdy mógł zaproponował najlepszy utwór według swojego uznania :)

Ja ze swej strony nie wpisałem swojej propozycji, ale jeśli ktoś jest ciekawy to dałbym: Alan Walker - Faded

Edit: dziękuję za wszystkie odpowiedzi :D
Edit2: lista ułożona losowo (wg kolejności wpisów pod dyskusją)

0

Zachęcam do pisania swojej propozycji na najlepszy utwór wszechczasów, dla tych którzy jeszcze tego nie zrobili, pod poniższym linkiem. Proszę aby propozycje się nie powtarzały :)
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15032564#comment-15032923

0

@PizzerMan podbijam :)

0

@MessiSuarezNeymar jeśli mówisz o smaku to nie wiem, bo nie jadłem i smak jest bardzo subiektywny więc co kto lubi.
Ale mówiąc o zdrowiu to na pewno ten burger nie jest dobry

1

1

@Stinger_ żeby nie było że ukradłem jego pomysł i wykorzystuje go
@FcPortoFan1999 można tak powiedzieć XD

4

Zainspirowany pomysłem @Sulimo (i za jego zgodą) organizuję dzisiaj top 50 utworów/piosenek wszechczasów.

Można wrzucać tylko jeden utwór wraz z jego wykonawcą.

@EkspertzOrlikq

2

@NeroTFP1 u Rose to się aż kolor włosów z wiekiem zmienił :D

3

@Kengo bo teraz sporo gier jest robionych aby dobrze wyglądały a nie żeby dobrze się w nie grało.
Kiedyś mieliśmy kanciaste postacie ale nikomu to nie przeszkadzało bo gameplay i fabuła były bardzo dobre.
Ale żeby nie było teraz też można znaleźć naprawdę fajne gry przy których można się super bawić :)

2

@PatrychoO dziękuję
Już wiem jakiej marki samochodów nie kupować

1

@Sulimo dzięki :)
A to też fajny pomysł i sądzę że zainteresowanie i liczba odpowiedzi będzie większa :D

2

@EkspertzOrlikq w sumie ja mam pewien pomysł skoro @Sulimo nie ma w planach kolej topki
Może nawet jutro to zorganizuję :)
Jak ktoś chce to mogę oznaczyć
Edit: oczywiście jeśli @Sulimo nie ma nic przeciwko temu, bo to jego pomysł w sumie :D

1

@Sulimo ja też, ale większość tytułów są mi znane właśnie że względu na wysoką jakość i rozpoznawalność wg ludzi

1

@Sulimo widać że jesteśmy zgodni z takimi ,,oficjalnymi" topkami filmów :D
Larambla jednak zna się a filmach

0

@PatrychoO cóż...na zdjęciu które wysłałeś i jak sprawdziłem na Filmwebie to tak jest
Ale w tym materiale nie widać tego
Dlatego uważam że nie będzie się to tak rzucać w oczy tak jak wcześniej myślałem

0

@PatrychoO że jest czarnoskóra
Chyba że tobie akurat nie o to chodziło to przepraszam, mój błąd :)

0

@Sulimo 16 czerwca 2025 premiera
W Polsce nie wiem kiedy
Edit: jednak 13

0

@PatrychoO @JobuTupaki
Jednak pomyliliśmy się co do kastingu Astrid w najnowszym filmie JWS


2

@Sulimo to ja powiem Cast Away - poza światem

0

@PatrychoO look how they massacred my girl
Edit: w sumie tego się obawiałem, że od kwestii CGI będzie bardzo dobrze, ale że może ta cała poprawność polityczna wlecieć (i niestety tak się stało)

1

@Szklaner to brawa dla ciebie za to
Śmieszy jak nie wiem co :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?