7

Ja chciałem tylko powiedzieć że sędzia to madrycki pies. Dziękuję za uwagę

0

A wtej sytuacji to Rapha faulował XD

2

Vini pochwalił się ile ma IQ

18

To jest czerwona kartka

0

Już widać że przed meczem przelew z Madrytu poszedł

0

Muzyczna propozycja #047

Halvorsen - Band-Aid
Gatunek: Glitch Hop



Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14930158#comment-14930158

1

@NeroTFP1 dzięki za aktualizację. Też nie mogę się doczekać ;)
A zapytam przy okazji, będzie ona dostępna w wersji ebook czy na razie tylko papier?
A jeśli tak to gdzie (Legimi, Empik Go itp.)?

5

@macio_944 czyli nie musimy się martwić o Barcelonę w multiwersum
Loki wszystko załatwi :D

2

@Zoker jak to co

/photo/1

1

@Lionel_Messi10 nie mogło być inaczej

3

Przyszedł Hansi Flick i pozamiatał
https://zapodaj.net/plik-JumcJj2OPY

1

4

Dlaczego ten mecz nie mógł trwać wiecznie..

8

I teraz przypomnimy sobie jak cieszyliśmy się po przegranym meczu z Bayernem za Xaviego bo drużyna walczyła
Oj co za czasy

1

@karolszymek serwery są teraz mocne jak Barcelona Flicka

1

Należy to powtórzyć:
Raphinha, bardzo przepraszam że chciałem cię wręcz sprzedać w poprzednich sezonach.
Jesteś niesamowity

2

Chyba jeszcze to do mnie nie dociera
Historyczna wygrana (bo dopiero chyba 3) z Bayernem
Hansi dziękuję
Jestem szczęśliwy

1

Ja proponuję żeby wszystkim wystawić ocenę 10

1

Raphinha jak ja cię przepraszam za tę krytykę w poprzednich sezonach.

3

Da ktoś linka poza strim?

0

@DragonxNF
Ps. nie wiem czy już o tym pisałem czy nie (jak coś to się powtórzę)
Polska grupa Diviners też wróci na ten kanał razem z legendą Tobu 14 listopada 2024 roku.
Źródło: http://youtube.com/post/Ugkxvhb0kpmbgQoCT3IRXexcaAZdIAnyUmAg?si=csVmIewA1BxwHyPB

0

Po wspaniałym utworze ,,Nostalgia" Janji ponownie wróci na NCS.
Tym razem we współpracy z Robbie Hutton.
Na razie nie jest znana dokładna data, ale wiemy że utwór będzie nazywać się ,,Call My Name"
Tu źródło: https://www.instagram.com/p/DBBrOWTNHZf

2

Miałem nadzieję na MVP dla Casado :(
Ale i tak oceny bardzo zgodne :D

18

Nie wiem jak u was, ale dla mnie w tym meczu MVP leci dla Casado

16

Ach, jak przyjemnie jest wrócić do rozgrywek klubowych.
Bardzo tęskniłem

12

@kanver_ Casado

0

A co tu się stało :D

0

Gavi Gavi Gavi Gavi

1

Torres bez S na końcu

1

O nasz pitbull wyszedł na rozgrzewkę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?