DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Ja chciałem tylko powiedzieć że sędzia to madrycki pies. Dziękuję za uwagę
0
A wtej sytuacji to Rapha faulował XD
2
Vini pochwalił się ile ma IQ
18
To jest czerwona kartka
0
Już widać że przed meczem przelew z Madrytu poszedł
0
Muzyczna propozycja #047
Halvorsen - Band-Aid
Gatunek: Glitch Hop
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14930158#comment-14930158
1
@NeroTFP1 dzięki za aktualizację. Też nie mogę się doczekać ;)
A zapytam przy okazji, będzie ona dostępna w wersji ebook czy na razie tylko papier?
A jeśli tak to gdzie (Legimi, Empik Go itp.)?
5
@macio_944 czyli nie musimy się martwić o Barcelonę w multiwersum
Loki wszystko załatwi :D
2
@Zoker jak to co
1
@Lionel_Messi10 nie mogło być inaczej
3
Przyszedł Hansi Flick i pozamiatał
https://zapodaj.net/plik-JumcJj2OPY
1
@ToWinaSedziego o coś takiego ci chodziło?
https://zapodaj.net/plik-S2aWTja9xQ
4
Dlaczego ten mecz nie mógł trwać wiecznie..
8
I teraz przypomnimy sobie jak cieszyliśmy się po przegranym meczu z Bayernem za Xaviego bo drużyna walczyła
Oj co za czasy
1
@karolszymek serwery są teraz mocne jak Barcelona Flicka
1
Należy to powtórzyć:
Raphinha, bardzo przepraszam że chciałem cię wręcz sprzedać w poprzednich sezonach.
Jesteś niesamowity
2
Chyba jeszcze to do mnie nie dociera
Historyczna wygrana (bo dopiero chyba 3) z Bayernem
Hansi dziękuję
Jestem szczęśliwy
1
Ja proponuję żeby wszystkim wystawić ocenę 10
1
Raphinha jak ja cię przepraszam za tę krytykę w poprzednich sezonach.
3
Da ktoś linka poza strim?
0
@DragonxNF
Ps. nie wiem czy już o tym pisałem czy nie (jak coś to się powtórzę)
Polska grupa Diviners też wróci na ten kanał razem z legendą Tobu 14 listopada 2024 roku.
Źródło: http://youtube.com/post/Ugkxvhb0kpmbgQoCT3IRXexcaAZdIAnyUmAg?si=csVmIewA1BxwHyPB
0
Po wspaniałym utworze ,,Nostalgia" Janji ponownie wróci na NCS.
Tym razem we współpracy z Robbie Hutton.
Na razie nie jest znana dokładna data, ale wiemy że utwór będzie nazywać się ,,Call My Name"
Tu źródło: https://www.instagram.com/p/DBBrOWTNHZf
2
Miałem nadzieję na MVP dla Casado :(
Ale i tak oceny bardzo zgodne :D
18
Nie wiem jak u was, ale dla mnie w tym meczu MVP leci dla Casado
16
Ach, jak przyjemnie jest wrócić do rozgrywek klubowych.
Bardzo tęskniłem
12
@kanver_ Casado
0
A co tu się stało :D
0
Gavi Gavi Gavi Gavi
1
Torres bez S na końcu
1
O nasz pitbull wyszedł na rozgrzewkę