0

Jeden jedyny
Tylko w tobie nadzieja Yamal

2

Hej Barcelona, potrzebujecie ręcznika?
Nie dzięki, mamy Ter Stegna

1

Dobra rozpoczynamy nowy ruch na larambli
#TerStegenOut

2

Ter Stegen thank you, and good luck

8

Nie no już nie mogę
Nie mogę już dłużej bronić Ter Stegna
Za dużo razy już nam zawalił mecz
Trzeba poszukać kogoś na jego miejsce w młodzieżówkach albo na rynku transferowym

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Hosh byle nie francuski :)

0

@Azazel_Pazuzu mam wrażenie że, nawet jakby Barca wygrała tryplet to on i tak znalazłby powód do narzekania

2

Wszyscy zadowoleni tylko rekin jakiś taki niewyraźny :D
https://zapodaj.net/plik-uQh8gnzqNK

40

Z ostatniej chwili:
Brutalny atak rekina w Gironie. Na szczęście mężczyźnie nic się nie stało.

0

Dzisiejszy występ Ferrana:
Wszedł i dostał czerwoną kartkę

0

@JoeSatriani czyli Yamal>Mbappe

0

Sztegen coś ty zrobił

3

Pięknie to zrobił
Jak rasowy napastnik

2

Pedri Pedri Pedri, Pedri Pe

0

Jak dla mnie karny
Co z tego że to nie było intencjonalne
Powiększał obrys ciała i miał ręce w górze jak w siatkówce

1

Yamal ma tyle samo bramek co Mbappe

8

Ja chyba naprawdę zacznę wierzyć że ta kąpiel Yamala przez Messiego tak podziała XD

0

O chłopie co ty robisz

0

Muzyczna propozycja #041

Julius Dreisig & Zeus X Crona - Invisible
Gatunek: Trap



Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14810880#comment-14810880

0

@HypeR patrząc na to że to ostatni film z Venomem w roli głównej to było to dosyć spodziewane i oczywiste, że Knull będzie villainem.
Jest nadzieja, że Marvel się dogada i będziemy mieli inny wariant Knulla w głównym uniwersum (jak Spiderman).
Tylko jest jeden problem: Sony
Szkoda bo jego postać ma spory potencjał.

0

@HypeR dla mnie Tobey najlepszy Spiderman, a Andrew najlepszy Peter.
Tomek to jak na razie coś pomiędzy, czyli najbardziej wyważony.

0

@escarabajo akurat przełączyłem jak zaczął o tym mówić i mi umknęło
Dzięki ;)

0

O jakich kontrowersjach mówił Laskowski gdy wspomniał o Perisicu?

0

@Gosciuu to prawda
Tylko że w porównaniu z tymi idiotycznymi kontentami, takich wartościowych treści jest bardzo mało i nigdy nie osiągnął tak dużej popularności (niestety)

1

@Sulimo ciekawy jakby wyglądała Black Cat :D

1

@MesQueUnClub_87 oj zdecydowanie nie moje czasy :D
I nie w moim stylu ta muzyka elektroniczna, ale doceniam twoją propozycje ;)

2

@blakkudium GTA Tychy

2

Muzyczna propozycja #040

Dirty Palm - Freakshow (feat. LexBlaze)
Gatunek: Future House (Future Bounce)



Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14789321#comment-14789321

2

@Luciano99 afroamerykański homoseksualista

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?