DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeden jedyny
Tylko w tobie nadzieja Yamal
2
Hej Barcelona, potrzebujecie ręcznika?
Nie dzięki, mamy Ter Stegna
1
Dobra rozpoczynamy nowy ruch na larambli
#TerStegenOut
2
Ter Stegen thank you, and good luck
8
Nie no już nie mogę
Nie mogę już dłużej bronić Ter Stegna
Za dużo razy już nam zawalił mecz
Trzeba poszukać kogoś na jego miejsce w młodzieżówkach albo na rynku transferowym
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Hosh byle nie francuski :)
0
@Azazel_Pazuzu mam wrażenie że, nawet jakby Barca wygrała tryplet to on i tak znalazłby powód do narzekania
2
Wszyscy zadowoleni tylko rekin jakiś taki niewyraźny :D
https://zapodaj.net/plik-uQh8gnzqNK
40
Z ostatniej chwili:
Brutalny atak rekina w Gironie. Na szczęście mężczyźnie nic się nie stało.
0
Dzisiejszy występ Ferrana:
Wszedł i dostał czerwoną kartkę
0
@JoeSatriani czyli Yamal>Mbappe
0
Sztegen coś ty zrobił
3
Pięknie to zrobił
Jak rasowy napastnik
2
Pedri Pedri Pedri, Pedri Pe
0
Jak dla mnie karny
Co z tego że to nie było intencjonalne
Powiększał obrys ciała i miał ręce w górze jak w siatkówce
1
Yamal ma tyle samo bramek co Mbappe
8
Ja chyba naprawdę zacznę wierzyć że ta kąpiel Yamala przez Messiego tak podziała XD
0
O chłopie co ty robisz
0
Muzyczna propozycja #041
Julius Dreisig & Zeus X Crona - Invisible
Gatunek: Trap
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14810880#comment-14810880
0
@HypeR patrząc na to że to ostatni film z Venomem w roli głównej to było to dosyć spodziewane i oczywiste, że Knull będzie villainem.
Jest nadzieja, że Marvel się dogada i będziemy mieli inny wariant Knulla w głównym uniwersum (jak Spiderman).
Tylko jest jeden problem: Sony
Szkoda bo jego postać ma spory potencjał.
0
@HypeR dla mnie Tobey najlepszy Spiderman, a Andrew najlepszy Peter.
Tomek to jak na razie coś pomiędzy, czyli najbardziej wyważony.
0
@escarabajo akurat przełączyłem jak zaczął o tym mówić i mi umknęło
Dzięki ;)
0
O jakich kontrowersjach mówił Laskowski gdy wspomniał o Perisicu?
0
@Gosciuu to prawda
Tylko że w porównaniu z tymi idiotycznymi kontentami, takich wartościowych treści jest bardzo mało i nigdy nie osiągnął tak dużej popularności (niestety)
1
@Sulimo ciekawy jakby wyglądała Black Cat :D
1
@MesQueUnClub_87 oj zdecydowanie nie moje czasy :D
I nie w moim stylu ta muzyka elektroniczna, ale doceniam twoją propozycje ;)
2
@blakkudium GTA Tychy
2
Muzyczna propozycja #040
Dirty Palm - Freakshow (feat. LexBlaze)
Gatunek: Future House (Future Bounce)
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14789321#comment-14789321
2
@Luciano99 afroamerykański homoseksualista