4

Smutny Pickford - wspaniały widok

4

Czy Yamal nie jest tym samym najmłodszym zwycięzcą euro?

4

Proszę państwa, dobro znowu wygrało że złem.
Brawo Hiszpania

3

Football is coming h̶o̶m̶e̶ Spain

1

Dobra Olmo zasłużyłeś na transfer

13

,,Chciał dojść, ale nie udało się"- Szpakowski jest niezastąpiony :D

1

@GeneralXavi no i wykrakałeś

0

Nie wierzę że to mówię, ale bardzo dobry mecz Carvajala

1

Rodri hamulcowy

4

Laporta rozbijaj świnkę skarbonkę i jutro z rana leć do Atlehicu po Nico

0

Jeest brawo Nico!!

1

Olmo się wywalił jak wuja na weselu

1

@fejkenq muzyka elektroniczna zawsze dobra :)

5

Dzisiaj jedyny słuszny zwycięzca to Hiszpania.
Vamos!

4

@Kapitan hawk od razu celowałby w bramkę :D

0

@BulaKG myślałem że tylko ja tak miałem :D

0

Muzyczna propozycja #034

Jordan Schor & Harley Bird - Home
Gatunek: Future Bass



Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14594036#comment-14594036

1

Widzieliście zwiastun najnowszego Quo Vadis?
Polska animacja sfinansowana przez ministerstwo kultury i ministerstwo edukacji
https://www.filmweb.pl/news/%22Quo+Vadis%3A+miecz+mi%C5%82o%C5%9Bci%22%2C+animowany+film+na+podstawie+powie%C5%9Bci+Henryka+Sienkiewicza%2C+ma+sw%C3%B3j+pierwszy+zwiastun-156249

0

@MesQueUnClub_87 zrobiłem platynę w 2 i mogę powiedzieć że warto.
Fabuła bardzo dobra i wciągająca. Moim zdaniem jednak gorsza od jedynki.
Dodatkowo mam wrażenie że była ona łatwiejsza od poprzedniej części, ale może to być spowodowane umiejętnościami symbionta. Walka, zwłaszcza Peterem, jest bardzo satysfakcjonująca (głównie dzięki symbontowi).
Jeśli chodzi o poboczne misje to miałem wrażenie jakby potraktowali je po macoszemu. Nie jest ich dużo, a poziom trudności pozostawia trochę do życzenia. W porównaniu z wyzwaniami Taskmastera z jedynki są wręcz banalne.
Podsumowując gra jest bardzo dobra i godna polecenia mimo kilku niedociągnięć.
Ps. W tej części jest sporo fajnych kostiumów jakby ktoś pytał :D

0

@Radioactive9705 Wilkowyje nie pomyje

0

@BorzyKrzys typowa Francja: nieważne co się stanie/jaki będzie wynik wyborów to zawsze są niezadowoleni i robią rozróby

1

@BulaKG nie wiem czy to odpowiada twoim kryteriom, ale polecam ,,Żyletkę zawsze noszę przy sobie" Małgorzaty Gołoty.
O depresji wśród dzieci i młodzieży.
Na pewno zmusza do refleksji

2

@ranger3120 mnie urzekła muzyka z God of War i GOW Ragnarok :)

0

Jakie czytniki e-booków polecacie?

2

@Bobo25 tak jak @NeroTFP1 i @Szklaner napisali, jest to druga część Gladiatora i dlatego ludzie go od samego początku odrzucają. Gdyby to był osobny film niezwiązany jakkolwiek z pierwszą częścią to podejrzewam że ludzie byliby zachwyceni, bo to kolejny film o imperium rzymskim.

0

@Kvothe07 też uważam że oceny będzie miał średnie. Głównie przez to że ludzie będą go oceniać przez pryzmat pierwszej części, która jest genialna i ciężko zrobić drugi tak samo dobry film.
@Szklaner dokładnie

0

@Jakchcesz ja też uważam że nie jest potrzebna ta druga część.
Piosenka nie pasuje do takiego filmu, ale to tylko zwiastun więc też nie rozumiem hejtu.
A co do czarnoskórego aktora, to można było się tego spodziewać, bo teraz wszędzie są takie postacie (nawet jeśli nie są potrzebne)

0

Wczoraj miał miejsce zwiastun filmu ,,Gladiator 2" i niezbyt przystępnie go przyjęto.

112 tys. Łapek w górę i 188 tyś łapek w dół.

To na co najczęściej narzekają ludzie w komentarzach:
- niepotrzebna druga część
- Pedro Pascal wciskany wszędzie gdzie popadnie
- jeden czarnoskóry aktor, a w zwiastunie leci rap

A wy co sądzicie?

Zwiastun:


7

Najlepsze jest to że teraz Anglicy będą krzyczeć ,,football is coming home" a jeszcze na meczach w grupie gwizdali na własną reprezentację za ich tragiczny styl.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?