2

@ranger3120 mnie urzekła muzyka z God of War i GOW Ragnarok :)

0

Jakie czytniki e-booków polecacie?

2

@Bobo25 tak jak @NeroTFP1 i @Szklaner napisali, jest to druga część Gladiatora i dlatego ludzie go od samego początku odrzucają. Gdyby to był osobny film niezwiązany jakkolwiek z pierwszą częścią to podejrzewam że ludzie byliby zachwyceni, bo to kolejny film o imperium rzymskim.

0

@Kvothe07 też uważam że oceny będzie miał średnie. Głównie przez to że ludzie będą go oceniać przez pryzmat pierwszej części, która jest genialna i ciężko zrobić drugi tak samo dobry film.
@Szklaner dokładnie

0

@Jakchcesz ja też uważam że nie jest potrzebna ta druga część.
Piosenka nie pasuje do takiego filmu, ale to tylko zwiastun więc też nie rozumiem hejtu.
A co do czarnoskórego aktora, to można było się tego spodziewać, bo teraz wszędzie są takie postacie (nawet jeśli nie są potrzebne)

0

Wczoraj miał miejsce zwiastun filmu ,,Gladiator 2" i niezbyt przystępnie go przyjęto.

112 tys. Łapek w górę i 188 tyś łapek w dół.

To na co najczęściej narzekają ludzie w komentarzach:
- niepotrzebna druga część
- Pedro Pascal wciskany wszędzie gdzie popadnie
- jeden czarnoskóry aktor, a w zwiastunie leci rap

A wy co sądzicie?

Zwiastun:


7

Najlepsze jest to że teraz Anglicy będą krzyczeć ,,football is coming home" a jeszcze na meczach w grupie gwizdali na własną reprezentację za ich tragiczny styl.

3

A już miałem nadzieję że mordy Pickforda nie będę musiał oglądać w finale.

6

Ehh no szkoda że nie Holandia :(

0

No niestety ale to jest karny

0

Jak myślicie, dzisiaj też jakiś kibic wbiegnie na boisko?

1

Brawo Holandia!

0

Mam nadzieję że w tym turnieju ostatni raz widzę Pickforda.

0

Proszę o uwagę!
Chciałem tylko powiedzieć że Lamine Yamal jest wspaniałym piłkarzem.
Dziękuję.

3

Uwielbiam tego chłopaka

1

@budel17 tym bardziej że przy ewentualnym zakupie Nico nie byłoby dla niego miejsca

0

Ten Olmo to jednak nie jest taki głupi pomysł :D
Oczywiście nie za 80 mln tylko znacznie mniej.

0

Jak można być tak słabym piłkarzem jak Morata i być 4 najlepszym strzelcem w historii reprezentacji?

0

Wiedzielibyście Cucurelle z powrotem w Barcelonie?

0

Dembele pomógł Argentynie, a Kunde pomógł Hiszpanii

0

Hiszpanio co ty robisz!?!

3

No chyba się zgodzimy, że Messi by się takiego strzału nie powstydził.

0

Brawo Lamine Yamal!

0

Tragiczny początek w wykonaniu Navasa

1

Kim jest Nacio?

0

@PaPo dziękuję :)

0

No dobrze Hiszpanio, zróbcie mi prezent na urodziny i wygrajcie ten mecz
Vamos!

2

@Culer9002 ten jeden kolega, który zawsze coś odwala

0

@Ojciec5tkidzieci czyli wniosek jest prosty: Hiszpania powinna wygrać to euro

0

@Kapitan hawk i te 3% powinno być w półfinale euro :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?