DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@ranger3120 mnie urzekła muzyka z God of War i GOW Ragnarok :)
0
Jakie czytniki e-booków polecacie?
2
@Bobo25 tak jak @NeroTFP1 i @Szklaner napisali, jest to druga część Gladiatora i dlatego ludzie go od samego początku odrzucają. Gdyby to był osobny film niezwiązany jakkolwiek z pierwszą częścią to podejrzewam że ludzie byliby zachwyceni, bo to kolejny film o imperium rzymskim.
0
@Kvothe07 też uważam że oceny będzie miał średnie. Głównie przez to że ludzie będą go oceniać przez pryzmat pierwszej części, która jest genialna i ciężko zrobić drugi tak samo dobry film.
@Szklaner dokładnie
0
@Jakchcesz ja też uważam że nie jest potrzebna ta druga część.
Piosenka nie pasuje do takiego filmu, ale to tylko zwiastun więc też nie rozumiem hejtu.
A co do czarnoskórego aktora, to można było się tego spodziewać, bo teraz wszędzie są takie postacie (nawet jeśli nie są potrzebne)
0
Wczoraj miał miejsce zwiastun filmu ,,Gladiator 2" i niezbyt przystępnie go przyjęto.
112 tys. Łapek w górę i 188 tyś łapek w dół.
To na co najczęściej narzekają ludzie w komentarzach:
- niepotrzebna druga część
- Pedro Pascal wciskany wszędzie gdzie popadnie
- jeden czarnoskóry aktor, a w zwiastunie leci rap
A wy co sądzicie?
Zwiastun:
7
Najlepsze jest to że teraz Anglicy będą krzyczeć ,,football is coming home" a jeszcze na meczach w grupie gwizdali na własną reprezentację za ich tragiczny styl.
3
A już miałem nadzieję że mordy Pickforda nie będę musiał oglądać w finale.
6
Ehh no szkoda że nie Holandia :(
0
No niestety ale to jest karny
0
Jak myślicie, dzisiaj też jakiś kibic wbiegnie na boisko?
1
Brawo Holandia!
0
Mam nadzieję że w tym turnieju ostatni raz widzę Pickforda.
0
Proszę o uwagę!
Chciałem tylko powiedzieć że Lamine Yamal jest wspaniałym piłkarzem.
Dziękuję.
3
Uwielbiam tego chłopaka
1
@budel17 tym bardziej że przy ewentualnym zakupie Nico nie byłoby dla niego miejsca
0
Ten Olmo to jednak nie jest taki głupi pomysł :D
Oczywiście nie za 80 mln tylko znacznie mniej.
0
Jak można być tak słabym piłkarzem jak Morata i być 4 najlepszym strzelcem w historii reprezentacji?
0
Wiedzielibyście Cucurelle z powrotem w Barcelonie?
0
Dembele pomógł Argentynie, a Kunde pomógł Hiszpanii
0
Hiszpanio co ty robisz!?!
3
No chyba się zgodzimy, że Messi by się takiego strzału nie powstydził.
0
Brawo Lamine Yamal!
0
Tragiczny początek w wykonaniu Navasa
1
Kim jest Nacio?
0
@PaPo dziękuję :)
0
No dobrze Hiszpanio, zróbcie mi prezent na urodziny i wygrajcie ten mecz
Vamos!
2
@Culer9002 ten jeden kolega, który zawsze coś odwala
0
@Ojciec5tkidzieci czyli wniosek jest prosty: Hiszpania powinna wygrać to euro
0
@Kapitan hawk i te 3% powinno być w półfinale euro :(