DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I widzisz Nico? Po co masz się męczyć w tym Athleticu? Przyjdziesz do Barcelony to cię Flick wyszkoli, będziesz ze swoim kolegą grał. Nawet tę 10 ci damy, bo Fati i tak na trybunach siedzi.
12
Widać rękę Flicka.
Piłkarze Athleticu oddychali rękawami w pierwszej połowie, a nasi piłkarze biegali za piłką w 90 minucie aż miło.
1
Dobry mecz Bernala
0
W końcu trafił
Vamos!!!!
0
Ten bramkarz za grę na czas powinien już czerwoną dostać
1
Właśnie dlatego chcę Nico zamiast Ferrana
1
Grubasie weź się do roboty lepiej i idź po Nico lub Chiese
7
Może i Gil Manzano nie widział dwóch ewidentnych karnych, ale za to widział faul widmo Yamala
1
@NeroTFP1 Barca mistrzem, Nico w Barcelonie, Deco bezrobotny
2
Dobra gwiżdż karnego tu i tu
0
Niemożliwe, Manzano pokazał żółtą kartkę rywalom Barcelony
0
Złote dziecko Barcelony strzela na 1-0
2
O nie, on kucnął
1
Dobrze Yamal namawiaj go, namawiaj
0
Muzyczna propozycja #038
Unknown Brain - Jungle of Love (ft. Glaceo)
Gatunek: Trap
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14731244#comment-14731244
0
Już widzę jak w meczu z Barceloną strzeli bramkę z rożnego
0
I mamy oficjalne potwierdzenie:
Unknown Brain wracają 23 sierpnia na NCS
https://www.youtube.com/post/UgkxAa-KB7OJU7arLW69ke1jbd1ueS70z0KV
Dodatkowo nasz polski producent Guy Arthur też wyda utwór na NCS 22 sierpnia pod tytułem ,,AIN'T MISS A CALL"
1
@Gaz kiedyś to się Ronaldinho kupowało za 30 mln
0
@Pawlusek kibice będą błagać by przyszedł do Barcy
1
Kilka wniosków po meczu:
- Gündogan zostaje
- Nico przychodzi
- Ferran wypier...
6
Lewy podąża drogą legendy
2
Dobra teraz sprzedać rekina i w jego miejsce sprowadzić Nico, bo na Ferrana już patrzeć nie mogę
3
No tym strzałem postraszył gołębie na stadionie
0
To mieliśmy sobie lewego obrońcę :/
1
No takiego strzału to się nie spodziewałem
0
@Polaco9 ja oglądam i jak jest przerwa w meczu czy coś to czytam laramble
1
Dobra jednak jesteśmy najlepsi na świecie
0
Ale dziurawa ta nasza obrona
1
Raphinha - barceloński samurai
1
Muzyczna propozycja #037
BEAUZ & JVNA - Crazy
Gatunek: Electropop
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14658781#comment-14658781