0

@PaPo dziękuję :)

0

No dobrze Hiszpanio, zróbcie mi prezent na urodziny i wygrajcie ten mecz
Vamos!

2

@Culer9002 ten jeden kolega, który zawsze coś odwala

0

@Ojciec5tkidzieci czyli wniosek jest prosty: Hiszpania powinna wygrać to euro

0

@Kapitan hawk i te 3% powinno być w półfinale euro :(

3

Ehh no szkoda, bo Turcja bardziej zasługiwała na półfinał :(

0

@VeB 1899 jak dla mnie to był samobój

0

Koeman broni wyniku, ciekawe czy to się nie zemści

1

@kuz i jako jedyni strzeliliśmy bramkę Francji

0

Co to było XDD?

1

@Kapitan hawk chciałeś to masz :D

5

@Kgorecki2500 ehh, to oni powinni być teraz w półfinale :(

0

@against_modern_football no w koszyku biedronki była np wódka :D

0

Ale wiecie że Weghorst nas pogrążył?

0

Kebaby wygrywają 1-0

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

O Jezu te reklamy są coraz lepsze :D
Biedronka pokazała czerwoną kartkę niebiesko-żółtym (Lidlowi)

1

@Kapitan hawk ja mam tylko nadzieję że ktoś z dwójki Holandia/Turcja ich wyjaśni w półfinale, a jak nie to Hiszpania w finale

0

@ViscaelBarca2007 Hiszpania na ratunek

5

No i niestety jeszcze co najmniej jeden mecz trzeba będzie oglądać te mordę Pickforda

0

Ładnie Pickford porobiony

0

Shaqiri to w okno walnie
Edit: jednak nie, zawiodłem się :(

0

Ale z tego Pickforda pajac

1

Ale fatalnie Akanji

0

@Barcasub nudny mecz się skończył to i zagadki się skończyły :D

1

No dobra, kto stawia na to, że Saka nie trafi karnego?

8

Cały Shaqiri :)

2

@don'T.R.I.P.e Belgia?

0

@Barcasub już myślałem że nie pojawi się poprawna odpowiedź :D

1

@MesQueUnClub96 bardzo dobrze
Właśnie na tym polega paradoks Zenona

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?