DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PaPo dziękuję :)
0
No dobrze Hiszpanio, zróbcie mi prezent na urodziny i wygrajcie ten mecz
Vamos!
2
@Culer9002 ten jeden kolega, który zawsze coś odwala
0
@Ojciec5tkidzieci czyli wniosek jest prosty: Hiszpania powinna wygrać to euro
0
@Kapitan hawk i te 3% powinno być w półfinale euro :(
3
Ehh no szkoda, bo Turcja bardziej zasługiwała na półfinał :(
0
@VeB 1899 jak dla mnie to był samobój
0
Koeman broni wyniku, ciekawe czy to się nie zemści
1
@kuz i jako jedyni strzeliliśmy bramkę Francji
0
Co to było XDD?
1
@Kapitan hawk chciałeś to masz :D
5
@Kgorecki2500 ehh, to oni powinni być teraz w półfinale :(
0
@against_modern_football no w koszyku biedronki była np wódka :D
0
Ale wiecie że Weghorst nas pogrążył?
0
Kebaby wygrywają 1-0
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
O Jezu te reklamy są coraz lepsze :D
Biedronka pokazała czerwoną kartkę niebiesko-żółtym (Lidlowi)
1
@Kapitan hawk ja mam tylko nadzieję że ktoś z dwójki Holandia/Turcja ich wyjaśni w półfinale, a jak nie to Hiszpania w finale
0
@ViscaelBarca2007 Hiszpania na ratunek
5
No i niestety jeszcze co najmniej jeden mecz trzeba będzie oglądać te mordę Pickforda
0
Ładnie Pickford porobiony
0
Shaqiri to w okno walnie
Edit: jednak nie, zawiodłem się :(
0
Ale z tego Pickforda pajac
1
Ale fatalnie Akanji
0
@Barcasub nudny mecz się skończył to i zagadki się skończyły :D
1
No dobra, kto stawia na to, że Saka nie trafi karnego?
8
Cały Shaqiri :)
2
@don'T.R.I.P.e Belgia?
0
@Barcasub już myślałem że nie pojawi się poprawna odpowiedź :D
1
@MesQueUnClub96 bardzo dobrze
Właśnie na tym polega paradoks Zenona