9

Leo podaje do Suareza i pada gol na 2-0...a nie czekaj

1

Brawo nasz brazylijski samurai

0

Jednak Nico lepszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@siuuu cóż, ja nostalgii nie odczuwam, bo od niedawna (w porównaniu z innymi ludźmi) znam ten utwór.
Przykro mi, ale twojej propozycji akurat nie znam.
Na pocieszenie dodam że będą się pojawiać kolejne tego typu (nostalgiczne) utwory w moich propozycjach ;)

1

@DragonxNF

dobra przyznać się, kto poczuł nostalgie :D?

Ciekawostka: jest to aktualnie najpopularniejszy utwór z gatunku House i jednocześnie drugi najpopularniejszy utwór na kanale (Ponad 339 milionów wyświetleń)

1

Muzyczna propozycja #039

Janji - Heroes Tonight (feat. Johnning)
Gatunek: Progressive House



Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14758365#comment-14758365

0

Ma/miał ktoś z was słuchawki redmi buds 4 lite?
Niedawno je kupiłem i pierwszego dnia działały dobrze. Od drugiego zaczęły mi przerywać kiedy chowałem telefon do kieszeni. Później zauważyłem że kiedy lewa słuchawka jest schowana w pudełku to prawa działa bez zarzutu. Wymieniłem je na ten sam model i wszystko się powtórzyło. Pierwszego dnia działają super, a drugiego przerywają.
Te słuchawki są byle jakie czy przyczyna leży gdzieś indziej?

0

@sokot bo my jesteśmy normalni

0

Jednak ten Nico nie był taki dobry :D

1

Cały Madryt krzyczy: Ave Cezar!!!

1

Pedri Pedri Pedri, Pedri Pe

1

Już się bałem że poda :D
Brawo Pedri

0

Laporta wygląda jakby był już po kilku głębszych

0

@kanver_ Olmo has left the chat

1

Flick w przerwie meczu:


0

Ferran ,,gdzie jest Nemo" Torres

1

Oho Niemiec się wkurzył, niedobrze

1

Flick szykuj suszarkę na przerwę

0

Uwaga, weterani NCS!
Jest szansa że Ahrix (autor utworu Nova) wróci do NCS w najbliższym czasie. Tutaj dowód:
https://static.wikia.nocookie.net/nocopyrightsounds/images/1/1a/AhrixPossibleReturn.png/revision/latest?cb=20240826121429

Jego najpopularniejszy utwór dla przypomnienia (lub zapoznania dla tych, którzy nie znają ;)


0

@Transu96 typowe ea

18

Najlepsze: duża intensywność przez 90 minut
Najgorsze: Gündogan kompletnie niewidoczny

0

Tak na poważnie:
Czy jest szansa że Barcelona kupi w tym okienku Nico czy nie ma szans?

2

@blakkudium transfer kwestią godzin

0

@NeroTFP1 Barcelona nie pomyje

0

I co w studiu Eleven już stypa?

1

@Veysel Ferrana wypier.., zarejestrują Nico, a Olmo sobie odpuszczą :D

0

I widzisz Nico? Po co masz się męczyć w tym Athleticu? Przyjdziesz do Barcelony to cię Flick wyszkoli, będziesz ze swoim kolegą grał. Nawet tę 10 ci damy, bo Fati i tak na trybunach siedzi.

12

Widać rękę Flicka.
Piłkarze Athleticu oddychali rękawami w pierwszej połowie, a nasi piłkarze biegali za piłką w 90 minucie aż miło.

1

Dobry mecz Bernala

0

W końcu trafił
Vamos!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?