DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Leo podaje do Suareza i pada gol na 2-0...a nie czekaj
1
Brawo nasz brazylijski samurai
0
Jednak Nico lepszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@siuuu cóż, ja nostalgii nie odczuwam, bo od niedawna (w porównaniu z innymi ludźmi) znam ten utwór.
Przykro mi, ale twojej propozycji akurat nie znam.
Na pocieszenie dodam że będą się pojawiać kolejne tego typu (nostalgiczne) utwory w moich propozycjach ;)
1
@DragonxNF
dobra przyznać się, kto poczuł nostalgie :D?
Ciekawostka: jest to aktualnie najpopularniejszy utwór z gatunku House i jednocześnie drugi najpopularniejszy utwór na kanale (Ponad 339 milionów wyświetleń)
1
Muzyczna propozycja #039
Janji - Heroes Tonight (feat. Johnning)
Gatunek: Progressive House
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14758365#comment-14758365
0
Ma/miał ktoś z was słuchawki redmi buds 4 lite?
Niedawno je kupiłem i pierwszego dnia działały dobrze. Od drugiego zaczęły mi przerywać kiedy chowałem telefon do kieszeni. Później zauważyłem że kiedy lewa słuchawka jest schowana w pudełku to prawa działa bez zarzutu. Wymieniłem je na ten sam model i wszystko się powtórzyło. Pierwszego dnia działają super, a drugiego przerywają.
Te słuchawki są byle jakie czy przyczyna leży gdzieś indziej?
0
@sokot bo my jesteśmy normalni
0
Jednak ten Nico nie był taki dobry :D
1
Cały Madryt krzyczy: Ave Cezar!!!
1
Pedri Pedri Pedri, Pedri Pe
1
Już się bałem że poda :D
Brawo Pedri
0
Laporta wygląda jakby był już po kilku głębszych
0
@kanver_ Olmo has left the chat
1
Flick w przerwie meczu:
0
Ferran ,,gdzie jest Nemo" Torres
1
Oho Niemiec się wkurzył, niedobrze
1
Flick szykuj suszarkę na przerwę
0
Uwaga, weterani NCS!
Jest szansa że Ahrix (autor utworu Nova) wróci do NCS w najbliższym czasie. Tutaj dowód:
https://static.wikia.nocookie.net/nocopyrightsounds/images/1/1a/AhrixPossibleReturn.png/revision/latest?cb=20240826121429
Jego najpopularniejszy utwór dla przypomnienia (lub zapoznania dla tych, którzy nie znają ;)
0
@Transu96 typowe ea
18
Najlepsze: duża intensywność przez 90 minut
Najgorsze: Gündogan kompletnie niewidoczny
0
Tak na poważnie:
Czy jest szansa że Barcelona kupi w tym okienku Nico czy nie ma szans?
2
@blakkudium transfer kwestią godzin
0
@NeroTFP1 Barcelona nie pomyje
0
I co w studiu Eleven już stypa?
1
@Veysel Ferrana wypier.., zarejestrują Nico, a Olmo sobie odpuszczą :D
0
I widzisz Nico? Po co masz się męczyć w tym Athleticu? Przyjdziesz do Barcelony to cię Flick wyszkoli, będziesz ze swoim kolegą grał. Nawet tę 10 ci damy, bo Fati i tak na trybunach siedzi.
12
Widać rękę Flicka.
Piłkarze Athleticu oddychali rękawami w pierwszej połowie, a nasi piłkarze biegali za piłką w 90 minucie aż miło.
1
Dobry mecz Bernala
0
W końcu trafił
Vamos!!!!