DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Getafe im do łbów weszło na koniec spotkania
2
Messi podaje do Suareza i jest 5-1.... A nie czekaj :D
1
Musimy po tym meczu dać na ofiarę dla jakiegoś bożka od spalonego
1
@Kapitan hawk otwiera szampana
0
To jest ewidentny karny
0
@Pawel13sz to może lepiej walkowerem ten mecz oddać...
0
@TheNekro94 typowy Real
0
@karoleq992 to Arsenal miał piłkę tylko przy rozpoczęciu ze środka czy co O_o
2
@Mario96w jeśli tak to skończymy sezon grając piłkarzami z Barcy.... Chyba już Z
0
Ej Marc, ja tak tylko żartowałem z tym #TerStegenOut
Proszę zostań w tej bramce :(
9
Mogę się założyć że realowi by podyktowali karnego w takiej samej sytuacji co miał Raphinha
11
Fine, I'll do it myself:
,,Zatopić żółtą łódź podwodną"
0
@DragonxNF ciekawostka: ten utwór promował grę Beat Hazard 2
0
Muzyczna propozycja #042
Koven x ROY KNOX - About Me
Gatunek: Drumstep
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14826814#comment-14826814
4
Wszystkiego najlepszego @NeroTFP1 z okazji urodzin ;)
Życzę Ci, aby twoja książka osiągnęła sukces
No i zdrowia przede wszystkim :D
0
@HypeR dobrze powiedziane
1
@xvcWinterSoldier raczej mało prawdopodobne
Z tego co wiem to nigdy nie było takiej sytuacji żeby symbiont po jakimś czasie przyzwyczaił się do hałasu
No ale zobaczymy co będzie w filmie
Ja podejrzewam że się nie zorientowali i mamy taką poważną wpadkę
Ps. Ja też czekam na ten film, ale nie oczekuje od niego nie wiadomo czego po poprzednich częściach i tego jak wygląda zwiastun
0
@Szreko no ale kurde, żeby się nie zorientować przy produkcji o chyba najbardziej charakterystycznej cesze Venoma to naprawdę trzeba się postarać
2
@HypeR @Sulimo @xvcWinterSoldier @Szreko @Kgorecki2500
Ej teraz zobaczyłem na YouTube fragment zwiastuna Venom 3 w którym główny bohater trzyma się lecącego samolotu.
I niby wszystko fajnie, ale przecież symbiont jest wrażliwy na hałas.
Więc Venom nie ma prawa się przemieszczać na samolocie, co nawet było pokazane w pierwszej części (samolot przeleciał nad Venomem, który nie mogąc wytrzymać hałasu ,,schował się" do Eddiego).
Ciekawe czy to niedopatrzenie, czy jakoś to wyjaśnią w filmie.
Jeśli to pierwsze, to niezła wpadka Sony :D
0
@Rewolucja123
Coś aktualnego dla ciebie :D
https://streamable.com/8zn7pf
2
@Marian_Pazdzioch pewnie wylewy jak u Ter Stegna wczoraj
0
No to ten....eee... wrócimy silniejsi
1
@Rewolucja123
Złoto
0
@PatrychoO on już wiedział
0
@Rewolucja123 boy
1
Flick, przed następnym meczem powiedz Ter Stegenowi, że nie gramy w dwa ognie i on musi dotykać piłki
0
No cóż przegrany mecz (dzięki Ter Stegen), ale trzeba przyznać że pomimo gry w 10 przez 80 minut nie wyglądaliśmy tak tragicznie.
Mogę się pokusić o stwierdzenie że nie było widać że graliśmy w 10
Piłkarze harowali na boisku i kto wie jak ten mecz by się skończył gdybyśmy grali pełnym składem (w tym z dobrym bramkarzem)
2
@Bulbulator stałby i czekał na kolejny
5
Raphinha w lidze: Ronaldinho
Raphinha w LM: Wawrzyniak
2
Normalnie to przy strzale na krótki słupek stoi i nic nie robi
Jak teraz to się rzucił XD