0

Getafe im do łbów weszło na koniec spotkania

2

Messi podaje do Suareza i jest 5-1.... A nie czekaj :D

1

Musimy po tym meczu dać na ofiarę dla jakiegoś bożka od spalonego

1

@Kapitan hawk otwiera szampana

0

To jest ewidentny karny

0

@Pawel13sz to może lepiej walkowerem ten mecz oddać...

0

@TheNekro94 typowy Real

0

@karoleq992 to Arsenal miał piłkę tylko przy rozpoczęciu ze środka czy co O_o

2

@Mario96w jeśli tak to skończymy sezon grając piłkarzami z Barcy.... Chyba już Z

0

Ej Marc, ja tak tylko żartowałem z tym #TerStegenOut
Proszę zostań w tej bramce :(

9

Mogę się założyć że realowi by podyktowali karnego w takiej samej sytuacji co miał Raphinha

11

Fine, I'll do it myself:
,,Zatopić żółtą łódź podwodną"

0

@DragonxNF ciekawostka: ten utwór promował grę Beat Hazard 2

0

Muzyczna propozycja #042

Koven x ROY KNOX - About Me
Gatunek: Drumstep



Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14826814#comment-14826814

4

Wszystkiego najlepszego @NeroTFP1 z okazji urodzin ;)
Życzę Ci, aby twoja książka osiągnęła sukces
No i zdrowia przede wszystkim :D

0

@HypeR dobrze powiedziane

1

@xvcWinterSoldier raczej mało prawdopodobne
Z tego co wiem to nigdy nie było takiej sytuacji żeby symbiont po jakimś czasie przyzwyczaił się do hałasu
No ale zobaczymy co będzie w filmie
Ja podejrzewam że się nie zorientowali i mamy taką poważną wpadkę
Ps. Ja też czekam na ten film, ale nie oczekuje od niego nie wiadomo czego po poprzednich częściach i tego jak wygląda zwiastun

0

@Szreko no ale kurde, żeby się nie zorientować przy produkcji o chyba najbardziej charakterystycznej cesze Venoma to naprawdę trzeba się postarać

2

@HypeR @Sulimo @xvcWinterSoldier @Szreko @Kgorecki2500
Ej teraz zobaczyłem na YouTube fragment zwiastuna Venom 3 w którym główny bohater trzyma się lecącego samolotu.
I niby wszystko fajnie, ale przecież symbiont jest wrażliwy na hałas.
Więc Venom nie ma prawa się przemieszczać na samolocie, co nawet było pokazane w pierwszej części (samolot przeleciał nad Venomem, który nie mogąc wytrzymać hałasu ,,schował się" do Eddiego).
Ciekawe czy to niedopatrzenie, czy jakoś to wyjaśnią w filmie.
Jeśli to pierwsze, to niezła wpadka Sony :D

0

@Rewolucja123
Coś aktualnego dla ciebie :D
https://streamable.com/8zn7pf

2

@Marian_Pazdzioch pewnie wylewy jak u Ter Stegna wczoraj

0

No to ten....eee... wrócimy silniejsi

1

@Rewolucja123


Złoto

0

@PatrychoO on już wiedział

0

1

Flick, przed następnym meczem powiedz Ter Stegenowi, że nie gramy w dwa ognie i on musi dotykać piłki

0

No cóż przegrany mecz (dzięki Ter Stegen), ale trzeba przyznać że pomimo gry w 10 przez 80 minut nie wyglądaliśmy tak tragicznie.
Mogę się pokusić o stwierdzenie że nie było widać że graliśmy w 10
Piłkarze harowali na boisku i kto wie jak ten mecz by się skończył gdybyśmy grali pełnym składem (w tym z dobrym bramkarzem)

2

@Bulbulator stałby i czekał na kolejny

5

Raphinha w lidze: Ronaldinho
Raphinha w LM: Wawrzyniak

2

Normalnie to przy strzale na krótki słupek stoi i nic nie robi
Jak teraz to się rzucił XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?