DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kilka wniosków po meczu:
- Gündogan zostaje
- Nico przychodzi
- Ferran wypier...
6
Lewy podąża drogą legendy
2
Dobra teraz sprzedać rekina i w jego miejsce sprowadzić Nico, bo na Ferrana już patrzeć nie mogę
3
No tym strzałem postraszył gołębie na stadionie
0
To mieliśmy sobie lewego obrońcę :/
1
No takiego strzału to się nie spodziewałem
0
@Polaco9 ja oglądam i jak jest przerwa w meczu czy coś to czytam laramble
1
Dobra jednak jesteśmy najlepsi na świecie
0
Ale dziurawa ta nasza obrona
1
Raphinha - barceloński samurai
1
Muzyczna propozycja #037
BEAUZ & JVNA - Crazy
Gatunek: Electropop
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14658781#comment-14658781
1
@HypeR można się było tego spodziewać patrząc na wyniki w pierwszych dniach po premierze
Zasłużenie
0
@HypeR hmm mam rozwiązanie tego problemu: niech Disney wykupi Sony i po problemie :D
0
Ze względu na wakacyjny wyjazd dopiero dzisiaj podzielę się remixem znanego utworu: Shine autorstwa Spektrem
Oryginał:
Remix:
Jak wam się podoba?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Szreko to podobna sytuacja co z filmem ,,Godzilla x Kong" - to miał być film z walczącymi potworami i taki był.
Deadpool i Wolverine miał być filmem z walczącymi między sobą tytułowymi bohaterami i był, a nad fabułą nie ma się co za bardzo rozwodzić. Miała być rozrywka, no i była :)
4
@DragonxNF
,,Deadpool & Wolverine" bez spoilerów
Właśnie wróciłem z kina i moim zdaniem ta część jest najlepsza z trylogii o Deadpool'u.
Kupili mnie już pierwszą sekwencją z tańczącym Deadpool'em (ci co widzieli wiedzą o co chodzi ;) )
W trakcie seansu przypomniałem sobie jak jako dzieciak oglądałem animacje poklatkowe z walczącymi między sobą Deadpool'em i Wolverine'm w postaci ludzików lego, i marzyłem zobaczyć coś takiego na wielkim ekranie w aktorskim filmie. Można więc powiedzieć że spełnili moje marzenie z dzieciństwa :D
Tak poza tym to typowy film o Deadpool'u: dużo śmiechu, krwi, łamania czwartej ściany i kuriozalnych sytuacji. Czyli to co wszyscy w tych filmach lubimy :)
Nie jest to moim zdaniem top 3, ani nawet top 5 filmów z uniwersum Marvela, ale mimo to jest bardzo dobry.
W skrócie: bardzo fajny film, polecam.
4
Opinia o filmie ,,Deadpool & Wolverine" w komentarzu poniżej ;)
@HypeR @Szreko @xvcWinterSoldier @Sulimo i wszyscy zainteresowani
0
@HypeR hmm.. czyli może być tak że teraz będzie Dr Doom, a dopiero potem wezmą się za Kanga? A może dadzą jednego i drugiego (byłaby to przesada moim zdaniem)
@Szreko tylko że RDJ jest bardzo intuicyjnym wyborem do tej roli, więc pewnie dlatego zdecydowali się na taki krok.
0
@HypeR łał, tego to się nikt nie spodziewał. Patrząc na to że w komiksach był taki wariant Iron mana jako Dr Doom, jak podałeś, to nie jest to głupi pomysł.
Co do Kanga, to jak to będzie teraz z nim wyglądać? Miał być głównym wrogiem w najnowszym Avengersach, a teraz przez tę sytuację z aktorem całkowicie z niego zrezygnują?
Wiem, że może były już podane informacje na ten temat, ale miałem trochę przerwę od Marvela i nie śledziłem tego wszystkiego na bieżąco.
0
@MesQueUnClub_87 tak jeszcze w ramach dopowiedzenia:
Ja mam takie samo zdanie np. o metalu. Nie lubię tego gatunku i nigdy nie będę go słuchał, a wiem że jest duża rzesza odbiorców tej muzyki.
Więc tak jak mówisz, każdy ma swój gust muzyczny. Szanuję twoją opinię :)
0
@DragonxNF w tym wypadku warto zwrócić uwagę na tekst, który,moim skromnym zdaniem, jest budujący, motywujący i z przesłaniem.
W sumie to Unknown Brain lubują się w takich tekstach :D
0
Muzyczna propozycja #036
Unknown Brain - Perfect 10 (feat. Heather Sommer)
Gatunek: Trap / Future Bass
Poprzednia propozycja:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14640112#comment-14640112
0
@MesQueUnClub_87 w sensie cała muzyka elektroniczna czy tylko te dwa utwory?
Jeśli tylko te dwa utwory to mi osobiście podoba się ta ,,odświeżona" wersja.
Zresztą ,,Puzzle" jest znany w internecie bo często go używali w filmikach (z czego NCS jest z resztą znany :)
1
Pamiętacie ten utwór?:
Jeśli tak to łapcie tegoroczną wersję :)
2
@Awtameok_Klana będzie wydana na przełomie września/października tego roku, a jej tytuł to ,,Drugie życie"
1
@Pawlak1992 to polecę jeszcze ,,Bliźnięta z lodu" S.K. Tremayne
I ,,Nie ufam już nikomu" Klaudia Muniak
,,Na skraju załamania" Paris też może być
2
@Pawlak1992 a jakie thrillery lubisz?
Bo jeśli krwawe to polecam ci Chrisa Cartera ,,krucyfiks"
Jeśli kryminały z antropologią to Simon Becket ,,chemia śmierci"
A jeśli psychologiczne to Lucinda Berry ,,złe uczynki"
6
@tomek8756
-Niech Pani dzwoni na policję
-NIe bo ja to najpierw muszę nagrać
XD
0
@DragonxNF fragment utworu: