1

Kilka wniosków po meczu:
- Gündogan zostaje
- Nico przychodzi
- Ferran wypier...

6

Lewy podąża drogą legendy

2

Dobra teraz sprzedać rekina i w jego miejsce sprowadzić Nico, bo na Ferrana już patrzeć nie mogę

3

No tym strzałem postraszył gołębie na stadionie

0

To mieliśmy sobie lewego obrońcę :/

1

No takiego strzału to się nie spodziewałem

0

@Polaco9 ja oglądam i jak jest przerwa w meczu czy coś to czytam laramble

1

Dobra jednak jesteśmy najlepsi na świecie

0

Ale dziurawa ta nasza obrona

1

Raphinha - barceloński samurai

1

Muzyczna propozycja #037

BEAUZ & JVNA - Crazy
Gatunek: Electropop



Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14658781#comment-14658781

1

@HypeR można się było tego spodziewać patrząc na wyniki w pierwszych dniach po premierze
Zasłużenie

0

@HypeR hmm mam rozwiązanie tego problemu: niech Disney wykupi Sony i po problemie :D

0

Ze względu na wakacyjny wyjazd dopiero dzisiaj podzielę się remixem znanego utworu: Shine autorstwa Spektrem

Oryginał:



Remix:


Jak wam się podoba?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Szreko to podobna sytuacja co z filmem ,,Godzilla x Kong" - to miał być film z walczącymi potworami i taki był.
Deadpool i Wolverine miał być filmem z walczącymi między sobą tytułowymi bohaterami i był, a nad fabułą nie ma się co za bardzo rozwodzić. Miała być rozrywka, no i była :)

4

@DragonxNF
,,Deadpool & Wolverine" bez spoilerów

Właśnie wróciłem z kina i moim zdaniem ta część jest najlepsza z trylogii o Deadpool'u.
Kupili mnie już pierwszą sekwencją z tańczącym Deadpool'em (ci co widzieli wiedzą o co chodzi ;) )
W trakcie seansu przypomniałem sobie jak jako dzieciak oglądałem animacje poklatkowe z walczącymi między sobą Deadpool'em i Wolverine'm w postaci ludzików lego, i marzyłem zobaczyć coś takiego na wielkim ekranie w aktorskim filmie. Można więc powiedzieć że spełnili moje marzenie z dzieciństwa :D
Tak poza tym to typowy film o Deadpool'u: dużo śmiechu, krwi, łamania czwartej ściany i kuriozalnych sytuacji. Czyli to co wszyscy w tych filmach lubimy :)
Nie jest to moim zdaniem top 3, ani nawet top 5 filmów z uniwersum Marvela, ale mimo to jest bardzo dobry.
W skrócie: bardzo fajny film, polecam.

4

Opinia o filmie ,,Deadpool & Wolverine" w komentarzu poniżej ;)
@HypeR @Szreko @xvcWinterSoldier @Sulimo i wszyscy zainteresowani

0

@HypeR hmm.. czyli może być tak że teraz będzie Dr Doom, a dopiero potem wezmą się za Kanga? A może dadzą jednego i drugiego (byłaby to przesada moim zdaniem)
@Szreko tylko że RDJ jest bardzo intuicyjnym wyborem do tej roli, więc pewnie dlatego zdecydowali się na taki krok.

0

@HypeR łał, tego to się nikt nie spodziewał. Patrząc na to że w komiksach był taki wariant Iron mana jako Dr Doom, jak podałeś, to nie jest to głupi pomysł.
Co do Kanga, to jak to będzie teraz z nim wyglądać? Miał być głównym wrogiem w najnowszym Avengersach, a teraz przez tę sytuację z aktorem całkowicie z niego zrezygnują?
Wiem, że może były już podane informacje na ten temat, ale miałem trochę przerwę od Marvela i nie śledziłem tego wszystkiego na bieżąco.

0

@MesQueUnClub_87 tak jeszcze w ramach dopowiedzenia:
Ja mam takie samo zdanie np. o metalu. Nie lubię tego gatunku i nigdy nie będę go słuchał, a wiem że jest duża rzesza odbiorców tej muzyki.
Więc tak jak mówisz, każdy ma swój gust muzyczny. Szanuję twoją opinię :)

0

@DragonxNF w tym wypadku warto zwrócić uwagę na tekst, który,moim skromnym zdaniem, jest budujący, motywujący i z przesłaniem.
W sumie to Unknown Brain lubują się w takich tekstach :D

0

Muzyczna propozycja #036

Unknown Brain - Perfect 10 (feat. Heather Sommer)
Gatunek: Trap / Future Bass



Poprzednia propozycja:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14640112#comment-14640112

0

@MesQueUnClub_87 w sensie cała muzyka elektroniczna czy tylko te dwa utwory?
Jeśli tylko te dwa utwory to mi osobiście podoba się ta ,,odświeżona" wersja.
Zresztą ,,Puzzle" jest znany w internecie bo często go używali w filmikach (z czego NCS jest z resztą znany :)

1

Pamiętacie ten utwór?:



Jeśli tak to łapcie tegoroczną wersję :)

2

@Awtameok_Klana będzie wydana na przełomie września/października tego roku, a jej tytuł to ,,Drugie życie"

1

@Pawlak1992 to polecę jeszcze ,,Bliźnięta z lodu" S.K. Tremayne
I ,,Nie ufam już nikomu" Klaudia Muniak
,,Na skraju załamania" Paris też może być

2

@Pawlak1992 a jakie thrillery lubisz?
Bo jeśli krwawe to polecam ci Chrisa Cartera ,,krucyfiks"
Jeśli kryminały z antropologią to Simon Becket ,,chemia śmierci"
A jeśli psychologiczne to Lucinda Berry ,,złe uczynki"

6

@tomek8756
-Niech Pani dzwoni na policję
-NIe bo ja to najpierw muszę nagrać
XD

0

@DragonxNF fragment utworu:


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?