- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1490 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
71 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Eklerek
4
Vinicius powinien być na czele z Messim, okradli przyjemnego Brazolahttps://x.com/i/status/20699369... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1490 Culés
4
Opinia o filmie ,,Deadpool & Wolverine" w komentarzu poniżej ;)
@HypeR @Szreko @xvcWinterSoldier @Sulimo i wszyscy zainteresowani
4
@DragonxNF
,,Deadpool & Wolverine" bez spoilerów
Właśnie wróciłem z kina i moim zdaniem ta część jest najlepsza z trylogii o Deadpool'u.
Kupili mnie już pierwszą sekwencją z tańczącym Deadpool'em (ci co widzieli wiedzą o co chodzi ;) )
W trakcie seansu przypomniałem sobie jak jako dzieciak oglądałem animacje poklatkowe z walczącymi między sobą Deadpool'em i Wolverine'm w postaci ludzików lego, i marzyłem zobaczyć coś takiego na wielkim ekranie w aktorskim filmie. Można więc powiedzieć że spełnili moje marzenie z dzieciństwa :D
Tak poza tym to typowy film o Deadpool'u: dużo śmiechu, krwi, łamania czwartej ściany i kuriozalnych sytuacji. Czyli to co wszyscy w tych filmach lubimy :)
Nie jest to moim zdaniem top 3, ani nawet top 5 filmów z uniwersum Marvela, ale mimo to jest bardzo dobry.
W skrócie: bardzo fajny film, polecam.
1
@DragonxNF To ja napiszę moje zdanie. Ogólnie bawiłem się całkiem nieźle. Byłem przeciwnikiem Jackamana i jego powrotu do roli. Jednak fajnie był pokazany bo był takim Wolverinem jakiego ja znam z komiksów. Walczył i przyjmował pozy jak zwierzak jakim jest. No i maska też na propsie. Podobała mi się relacja bohaterów a scena w aucie i monolog Logana plus I will fight with you now wbiło mnie w fotel. Ich chemia to był sztos. Niestety jako film to jednak mocno przeciętny. Fabuła bez sensu i ledwie się trzymała kupy. Cassandra i jej finał zupełnie zmarnowany. Jak dla mnie nadal pierwszy Deadpool jest najlepszy. Tutaj był bałagan ale mimo wszystko rozrywka całkiem niezła. Na pewno lepsze niż wiele filmów Marvela ale nie rozumiem głosów że to top MCU.
0
@Szreko to podobna sytuacja co z filmem ,,Godzilla x Kong" - to miał być film z walczącymi potworami i taki był.
Deadpool i Wolverine miał być filmem z walczącymi między sobą tytułowymi bohaterami i był, a nad fabułą nie ma się co za bardzo rozwodzić. Miała być rozrywka, no i była :)
1
@DragonxNF No ja akurat nie oglądam Konga ani Godzilli ale rozumiem zamysł. Dlatego też nie pisałem że jest źle bo ogólnie jako film rozrywkowy dostarczył i dla każdego fana postaci powinna to być rozrywka jakiej oczekiwał. Ja jednak lubię jak fabuła ma sens a tutaj zrobili trochę gromkopierdną historię która mogła być bardziej skondensowana. No ale nie ma co krytykować bo mimo że nie jest to poziom Winter Soldier i innych topowych filmów to jest całkiem ok. Dodam jeszcze że mam nadzieje że było to pożegnanie Jackaman z rolą Wolverine’a i nie zobaczymy go już w tej roli jak i wszystkich aktorów z uniwersum Foxa. Jedynie co chciałbym zobaczyć to kiedyś Jackmana jako Old Man Logana w jakimś pobocznym projekcie ale to za jakieś 10/15 lat.