DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak dla mnie karny
Co z tego że to nie było intencjonalne
Powiększał obrys ciała i miał ręce w górze jak w siatkówce
1
Yamal ma tyle samo bramek co Mbappe
8
Ja chyba naprawdę zacznę wierzyć że ta kąpiel Yamala przez Messiego tak podziała XD
0
O chłopie co ty robisz
0
Muzyczna propozycja #041
Julius Dreisig & Zeus X Crona - Invisible
Gatunek: Trap
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14810880#comment-14810880
0
@HypeR patrząc na to że to ostatni film z Venomem w roli głównej to było to dosyć spodziewane i oczywiste, że Knull będzie villainem.
Jest nadzieja, że Marvel się dogada i będziemy mieli inny wariant Knulla w głównym uniwersum (jak Spiderman).
Tylko jest jeden problem: Sony
Szkoda bo jego postać ma spory potencjał.
0
@HypeR dla mnie Tobey najlepszy Spiderman, a Andrew najlepszy Peter.
Tomek to jak na razie coś pomiędzy, czyli najbardziej wyważony.
0
@escarabajo akurat przełączyłem jak zaczął o tym mówić i mi umknęło
Dzięki ;)
0
O jakich kontrowersjach mówił Laskowski gdy wspomniał o Perisicu?
0
@Gosciuu to prawda
Tylko że w porównaniu z tymi idiotycznymi kontentami, takich wartościowych treści jest bardzo mało i nigdy nie osiągnął tak dużej popularności (niestety)
1
@Sulimo ciekawy jakby wyglądała Black Cat :D
1
@MesQueUnClub_87 oj zdecydowanie nie moje czasy :D
I nie w moim stylu ta muzyka elektroniczna, ale doceniam twoją propozycje ;)
2
@blakkudium GTA Tychy
2
Muzyczna propozycja #040
Dirty Palm - Freakshow (feat. LexBlaze)
Gatunek: Future House (Future Bounce)
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14789321#comment-14789321
2
@Luciano99 afroamerykański homoseksualista
0
Tu nie było karnego, ale trochę szkoda bo była szansa na obronę przez obrońcę :D
0
@Hosh dla mnie to nie karny
5
@MESSIah16 normalnie byłbym za 1, ale patrząc na błędy w skazywaniu w naszym kraju (Komenda) to 2
2
@Pnog37 spodziewałem się takiego komentarza ;D
2
Z tego co sprawdziłem to ostatni mecz, w którym Barcelona strzeliła 7 lub więcej goli było spotkanie z Huescą 2 września 2018 roku.
Mecz zakończył się wynikiem 8:2
2
@Kgorecki2500 no zmiennik dla Raphinhi by się przydał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Wy też już chcecie obejrzeć kolejny mecz Barcelony Flicka?
6
@Pawel13sz ty vs kolega o którego masz się nie martwić
4
Odświeżony klasyk
https://zapodaj.net/plik-5fp1xhtHQy
3
Ten wyglądał tak jakby Flick nie trenował Barcelony tylko grał w Fifę na poziomie amator
33
Przestańcie chwalić Barcelonę i Flicka bo nie nadążam dawać herbów
3
Danke schön Hansi Flick
2
Mam wrażenie że u Flicka nawet Andre Gomez grałby jak De Bruyne
7
Najlepsze: wszystko
Najgorsze: ten mecz się skończył
10
I na ch*j ta przerwa reprezentacyjna ja się pytam