0

@HypeR faktycznie. Dziękuję

1

Kur... Kto mi dwa razy okno wybił?

2

A ten spalony to skąd się wziął?

1

@Kazragore też to sprawdziłem i jest to samo co u @Kidd
Tylko z tą różnicą że Larambla i ppe nie działają na danych mobilnych, a na wifi śmiga elegancko
Btw też mam internet z T-Mobile

0

@Fido66 w sumie to od kiedy pamiętam, ale tak świadomie kibicować i oglądać każdy mecz to od pamiętnego El classico wygranego 3-2 po bramce Messiego w 90+ minucie

0

Wam też od pewnego czasu strona się wiesza?
Odpowiedzi nie rozwija, nie mogę przewinąć strony do pewnego momentu.
Wersja na telefon jak coś.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Kgorecki2500 mądrego aż miło posłuchać

1

@ProMILs właśnie na taką odpowiedź czekałem :D
@Jakchcesz właśnie za to kocham tę stronę

0

Wiadomo że najlepsi eksperci są na Larambli, więc się zapytam:
Ogólnie to dobrze że Trump wygrał czy nie?

0

A w Madrycie zimno -9 stopni

1

Rapha Neymar vibe

2

Eeee to co spalony

1

No dobra jednak był spalony XD

1

Jakim cudem tam był spalony?

5

Technologia ,,aj ej" XD

0

Flicki-Flacka XDDD

0

Nie wiedziałem że Patryk Vega trenuje Espanyol

2

Lewy kubek do kawy dostał XD

0

@DragonxNF
Ciekawostka: utwór został (niestety) usunięty z kanału 12 listopada 2021 roku. Miał on ponad 295 milionów wyświetleń.

0

Muzyczna propozycja #048

Alan Walker - Spectre
Gatunek: House



Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14953433#comment-14953433

15

11

Ancelotti na ławce gdy patrzy na Barcelonę:

/photo/1

2

Ale trzeba przyznać że kiedy Peña musiał się wykazać to dał sobie radę

2

Ahh pięknie to wygląda
https://zapodaj.net/plik-56JFPg0FEF

2

Flick stworzył chyba większego potwora niż w Bayernie

0

-6 w Madrycie
Oj zimno

0

Flick co żeś ty uczynił
Jedno słowo: dziękuję

0

Barcelonie co ty robisz

0

Yamal jesteś piękny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?