DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@HypeR faktycznie. Dziękuję
1
Kur... Kto mi dwa razy okno wybił?
2
A ten spalony to skąd się wziął?
1
@Kazragore też to sprawdziłem i jest to samo co u @Kidd
Tylko z tą różnicą że Larambla i ppe nie działają na danych mobilnych, a na wifi śmiga elegancko
Btw też mam internet z T-Mobile
0
@Fido66 w sumie to od kiedy pamiętam, ale tak świadomie kibicować i oglądać każdy mecz to od pamiętnego El classico wygranego 3-2 po bramce Messiego w 90+ minucie
0
Wam też od pewnego czasu strona się wiesza?
Odpowiedzi nie rozwija, nie mogę przewinąć strony do pewnego momentu.
Wersja na telefon jak coś.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Kgorecki2500 mądrego aż miło posłuchać
1
@ProMILs właśnie na taką odpowiedź czekałem :D
@Jakchcesz właśnie za to kocham tę stronę
0
Wiadomo że najlepsi eksperci są na Larambli, więc się zapytam:
Ogólnie to dobrze że Trump wygrał czy nie?
0
A w Madrycie zimno -9 stopni
1
Rapha Neymar vibe
2
Eeee to co spalony
1
No dobra jednak był spalony XD
1
Jakim cudem tam był spalony?
5
Technologia ,,aj ej" XD
0
Flicki-Flacka XDDD
0
Nie wiedziałem że Patryk Vega trenuje Espanyol
2
Lewy kubek do kawy dostał XD
0
@DragonxNF
Ciekawostka: utwór został (niestety) usunięty z kanału 12 listopada 2021 roku. Miał on ponad 295 milionów wyświetleń.
0
Muzyczna propozycja #048
Alan Walker - Spectre
Gatunek: House
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14953433#comment-14953433
15
Tak było XDD
https://x.com/Troll_Futballl/status/1850279688100356537/photo/1
11
Ancelotti na ławce gdy patrzy na Barcelonę:
2
Ale trzeba przyznać że kiedy Peña musiał się wykazać to dał sobie radę
2
Ahh pięknie to wygląda
https://zapodaj.net/plik-56JFPg0FEF
2
Flick stworzył chyba większego potwora niż w Bayernie
0
-6 w Madrycie
Oj zimno
0
Flick co żeś ty uczynił
Jedno słowo: dziękuję
0
Barcelonie co ty robisz
0
Yamal jesteś piękny