1

@norbi77 wina Negreiry :D

7

Dobrze że hamulcowego Lewego nie było bo byśmy tej bramki nie strzelili ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

W sumie to nie było tak źle.
Do wygranej zabrakło nam tylko 5 goli.

16

Nie chcę siać defetyzmu, ale my chyba tego meczu nie wygramy.

0

Flashbacki z meczu Barca - Real Valladolid

13

Walka bark w bark, a plecy pokazuje i chce karnego. Real Madryt z niego nie wyszedł

5

Vini czy to ty?

4

,,I prosię" XDD

0

@SinMistico nie ma jej jeszcze w internecie, bo prawdopodobnie jest nowa
Jakbym znalazł to mogę wysłać

0

O nie
InPost teraz będzie nas Rickrollował swoją nową reklamą
InPost dlaczego?

0

@DragonxNF jeszcze Diviners zapowiedzieli Savannah lub Tropic Love v2
Źródło: https://zapodaj.net/plik-jpn40PiNQd

1

Połowa listopada, a już mamy pierwszą zapowiedź nowego utworu w 2025: Tobu & Diviners - Geometry (Vocal Version)

Źródło:https://static.wikia.nocookie.net/nocopyrightsounds/images/e/e4/IMG_7355.jpeg/revision/latest?cb=20241114152229

Poniżej wersja instrumentalna wydana dzisiaj:


2

Wszyscy Koreańczycy wyglądają tak samo
Tymczasem biali:
https://zapodaj.net/plik-bH2PAIXfEh

0

@BulaKG na pewno jest zazdrosna o występ w reklamie McDonald

1

@Cvzx z tego co słyszałem to nie trzeba mieć ogranej 1 by móc grać w 2, ale lepiej ogarnij, bo podobno są smaczki i nawiązania do pierwszej części
Edit: ok słuchaj się @Kalipso on się lepiej orientuje niż ja :P

1

@MesQueUnClub_87 cóż, ja grałem tylko w Spidermana z tych co napisałeś.
Powiem że warto. Fabuła dobra, a walka bardzo satysfakcjonująca. Jak pierwsza część ci się podobała (i Miles Morales też) to ta powinna ci się jeszcze bardziej podobać

2

Przyznam się że, wszedłem w ten artykuł by zobaczyć co on ma na twarzy.
No nie powiem, potraficie przyciągnąć uwagę :D

2

@norbi77 proszę:

12

@norbi77 oczywiście że celowo.
Wskazuje na to logo w prawym dolnym rogu
Edit: ściągnęła pomysł od faceta który zrobił to samo tylko, z tego co pamiętam, z umięśnionymi

1

@ferranshark7 zagrałem we wszystkie 4 części, został jeszcze dodatek, więc nie wiem czy mogę się nazwać fanem, ale jak coś to jestem :D

1

@Messibestplayerintheworld jak dla mnie jedna z najlepszych gier jakie ograłem.
Teraz czeka cię dodatek Valhalla (też bardzo fajny)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Kgorecki2500 a w tle gra disco polo :D

0

1

Już pal licho ten Var.
Ten mecz dobitnie pokazuje że mamy za krótką ławkę.
Gorsze mecze będą się naszym piłkarzom zdarzać, zmęczenie itp ale gorsze jest to że nie mamy kogo wpuścić.
W podstawowym składzie grają bardzo młodzi zawodnicy, a co dopiero mówić o ławce.
W zimowym oknie trzeba się rozejrzeć za wzmocnieniami.
I tak nie ma co płakać. Nadal zależymy tylko od siebie.
Visca El Barça

1

Ale bym se szluga zapalił

0

Olmo za de Jonga

1

Ludzie tak długo jeździli do Himalajów w poszukiwaniu wielkiej stopy, a tu się okazuje że on mieszka w Barcelonie i ma na imię Robert

13

0

Olmo w przerwie za Fermina bo nie mamy prawej strony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?