0

Mama Blade gra w tym meczu

0

Kupujesz grę za ponad 200 złotych i masz w niej reklamy
EA jest bezczelne


0

@Litman mimo wszystko to nie popełnia prostych błędów, a i dośrodkowania miał ciekawe

5

Dobra, muszę przyznać że Martin nie wygląda dzisiaj źle

1

O Pique nas odwiedził

3

Gerard ,,podam do tyłu" Martin

1

I jeeest 100
Brawo Lewy

0

@PizzerMan a w dobrym humorze jestem to dobrze :D
Oby dzisiaj 3 punkty wleciały w ładnym stylu

0

@FcPortoFan1999 @PizzerMan ja osobiście nigdy nie oglądałem awantury o kasę.
Zawsze mnie ciągnęło do 1z10, ewentualnie VaBanque ;)

0

NCSNews

Utwory w nadchodzącym tygodniu:

No Hero - On My Mind (26 listopad)
Gatunek: prawdopodobnie Hardcore lub Hardstyle

JJD & Alex Skrindo - Retrospective (28 listopad)
Gatunek: Melodic Dubstep (niepotwierdzone)

Matt Pridgyn - Second Wind (29 listopad, a na YouTube 30 listopada)
Gatunek: House (Avicii style)

Przypominam o ankiecie:
https://form.jotform.com/242834374890061

Mogę oznaczać

0

@PizzerMan spokojnie
Dziękuję że pytasz :)

0

@Arden Cubarsi nie jest gejem
Tu dowód:
https://zapodaj.net/plik-eGwAfRxjWG

0

Wystawiłem ocenę "1" dla Martina, ale nie wiem czy to nie za wysoko :/

1

Nie zapominajmy oczywiście o tragicznej zmianie de Jonga
Dwa razy stracił piłkę w środku pola i to tyle co zapamiętałem z jego występu
Sprzedać w zimowym oknie transferowym i zapomnieć

1

Sami się o to prosili

1

Jules Kounde.exe

2

Jprdl Kounde coś ty odpier

0

Mingueza 12 zawodnikiem Barcelony na boisku

1

Fort w ciągu minuty zrobił więcej niż Martin w 45

2

Jest Fort
Na szczęście

0

@robsesh co to zmienia?
Wejście było ostre i niebezpieczne

0

Martin może się już pakować, bo nic z niego nie będzie
Bardzo bezsensowne wejście i tylko głupota sędziego go uratowała

0

Aspas rywalizuje z Vinim o miano najbardziej poszkodowanego piłkarza, który tylko chce grać w piłkę

0

@kanver_ gen Viniego

8

Zaraz będzie czerwona ale nie dla Martina tylko dla Aspasa XD

0

Martin schodzi w przerwie i już nigdy więcej nie wchodzi

2

Cezar zaczyna show

0

No w ciągu 20 sekund 2 razy piłkę stracić to też trzeba umieć
Martin to ma

1

Lewy za dużo Probierzówki się naoglądał

0

Ło panie, Martin go wyczyścił

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?