DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mama Blade gra w tym meczu
0
Kupujesz grę za ponad 200 złotych i masz w niej reklamy
EA jest bezczelne
0
@Litman mimo wszystko to nie popełnia prostych błędów, a i dośrodkowania miał ciekawe
5
Dobra, muszę przyznać że Martin nie wygląda dzisiaj źle
1
O Pique nas odwiedził
3
Gerard ,,podam do tyłu" Martin
1
I jeeest 100
Brawo Lewy
0
@PizzerMan a w dobrym humorze jestem to dobrze :D
Oby dzisiaj 3 punkty wleciały w ładnym stylu
0
@FcPortoFan1999 @PizzerMan ja osobiście nigdy nie oglądałem awantury o kasę.
Zawsze mnie ciągnęło do 1z10, ewentualnie VaBanque ;)
0
NCSNews
Utwory w nadchodzącym tygodniu:
No Hero - On My Mind (26 listopad)
Gatunek: prawdopodobnie Hardcore lub Hardstyle
JJD & Alex Skrindo - Retrospective (28 listopad)
Gatunek: Melodic Dubstep (niepotwierdzone)
Matt Pridgyn - Second Wind (29 listopad, a na YouTube 30 listopada)
Gatunek: House (Avicii style)
Przypominam o ankiecie:
https://form.jotform.com/242834374890061
Mogę oznaczać
0
@PizzerMan spokojnie
Dziękuję że pytasz :)
0
@Arden Cubarsi nie jest gejem
Tu dowód:
https://zapodaj.net/plik-eGwAfRxjWG
0
Wystawiłem ocenę "1" dla Martina, ale nie wiem czy to nie za wysoko :/
1
Nie zapominajmy oczywiście o tragicznej zmianie de Jonga
Dwa razy stracił piłkę w środku pola i to tyle co zapamiętałem z jego występu
Sprzedać w zimowym oknie transferowym i zapomnieć
1
Sami się o to prosili
1
Jules Kounde.exe
2
Jprdl Kounde coś ty odpier
0
Mingueza 12 zawodnikiem Barcelony na boisku
1
Fort w ciągu minuty zrobił więcej niż Martin w 45
2
Jest Fort
Na szczęście
0
@robsesh co to zmienia?
Wejście było ostre i niebezpieczne
0
Martin może się już pakować, bo nic z niego nie będzie
Bardzo bezsensowne wejście i tylko głupota sędziego go uratowała
0
Aspas rywalizuje z Vinim o miano najbardziej poszkodowanego piłkarza, który tylko chce grać w piłkę
0
@kanver_ gen Viniego
8
Zaraz będzie czerwona ale nie dla Martina tylko dla Aspasa XD
0
Martin schodzi w przerwie i już nigdy więcej nie wchodzi
2
Cezar zaczyna show
0
No w ciągu 20 sekund 2 razy piłkę stracić to też trzeba umieć
Martin to ma
1
Lewy za dużo Probierzówki się naoglądał
0
Ło panie, Martin go wyczyścił