1

@PizzerMan na szczęście od jutra już wolne się zaczyna, więc bardzo dobrze ;)

0

@PizzerMan no to hop do góry :D
A dzionek dobrze, dziękuję

1

@fcbarcafan19 masz jeszcze listę thrillerów jakbyś chciał ;)

,,Bliźnięta z lodu" S.K. Tremayne
https://lubimyczytac.pl/ksiazka/259756/bliznieta-z-lodu

,,Schronisko" Sam Lloyd
https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4951273/schronisko

,,Idealne dziecko" i ,,Złe uczynki" Lucinda Berry
https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4913784/idealne-dziecko
https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4982038/zle-uczynki

2

@fcbarcafan19 Simon Beckett ,,Zagubiony"
https://lubimyczytac.pl/ksiazka/5035419/zagubiony
To z tych brytyjskich i nowych, ale mam też parę innych pozycji jakbyś chciał (tylko nie obiecuję że będą tak ,,świeże")

4

Laaast krismas, aj giw ju maj hart

1

@Pawlak1992 spoko, wybaczam ;)

1

@GeneralXavi i am speed

0

@Pawlak1992 ej spokojnie. Biorę pod uwagę tylko formę ligową, a sam wpis miał charakter humorystyczny. Chill

4

@GeneralXavi tak wiemy że jak coś to jesteś, ale nadal nie jesteśmy zainteresowani

10

W końcu możemy powiedzieć że gramy jak Manchester City

2

Jakby grali jeszcze 30 minut to też by nie strzelili

0

Ja pierdole nie wierzę

0

Debilu masz ty kartki przy sobie czy zapomniałeś o nich

0

@kuz o kurde faktycznie mocne :D

3

Chciałbym żeby kiedyś Barcelona sparodiowała te materiały realu o Negreirze.
Ktoś oglądałby materiały z nie odgwizdanymi faulami na zawodnikach Barcelony, niesłusznymi karnymi/kartkami itp i ta osoba by mówiła: ,,O tak, właśnie za to zapłaciliśmy. O to nam chodziło."

3

@kuz a co powiedział?

2

Dzisiaj Yamal z kontuzją daje nam więcej niż zdrowy Lewy

0

Czy kiedyś ci kibice odpowiedzialni za doping wrócą na stadion czy Laporta całkowicie tego zakazał?

1

Lewy dzisiaj Ferran Torres vibes

1

Ale ci sędziowie są ślepi. Piłka na linii a on gwiżdże od bramki

6

Wszystkich fanów realu proszę o włączenie teraz meczu żeby zobaczyć jak arbitrzy ,,sędziują" pod Barcelonę.
Ciekawe czy dalej będziecie mówić o lidze Negreiry

0

Widać jak działa liga Negreiry.
Dwa faule jeden po drugim i żaden nie odgwizdany

0

@SinMistico jedynie kogo Pep może od nas kupić to de Jonga, możemy jeszcze Ferrana dorzucić za połowę ceny (że względu na ostatnią formę)

0

Guardiola sobie teraz myśli: ale by mi się taki Marc Casado teraz przydał

1

@VegetaPolska puchar świata jest już nasz :D

7

Przypominam o pieskach i kotkach :)
Już niewiele zostało
https://nakarmpsa.olx.pl/

0

@marcin62 drwal już zrobił film o tym na swoim kanale ;)

0

Muzyczna propozycja #054

LFZ - Popsicle
Gatunek: House



Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15078966#comment-15078966

Mogę oznaczać

0

Wiedziałem że to będzie banger :D


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?