DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PizzerMan na szczęście od jutra już wolne się zaczyna, więc bardzo dobrze ;)
0
@PizzerMan no to hop do góry :D
A dzionek dobrze, dziękuję
1
@fcbarcafan19 masz jeszcze listę thrillerów jakbyś chciał ;)
,,Bliźnięta z lodu" S.K. Tremayne
https://lubimyczytac.pl/ksiazka/259756/bliznieta-z-lodu
,,Schronisko" Sam Lloyd
https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4951273/schronisko
,,Idealne dziecko" i ,,Złe uczynki" Lucinda Berry
https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4913784/idealne-dziecko
https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4982038/zle-uczynki
1
@fcbarcafan19 ,,Łamacz dusz" i ,,Terapia" Sebastian Fitzek
https://lubimyczytac.pl/ksiazka/5028802/lamacz-dusz
https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4969779/terapia
,,Sekret pacjentki" Loreth Anne White
https://lubimyczytac.pl/ksiazka/5080425/sekret-pacjentki
,,Umysł zabójcy" Mike Omer
https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4894129/umysl-zabojcy
,,To jej wina" Andrea Mara
https://lubimyczytac.pl/ksiazka/5026118/to-jej-wina
,,Pacjentka" Alex Michaelides
https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4875862/pacjentka
2
@fcbarcafan19 Simon Beckett ,,Zagubiony"
https://lubimyczytac.pl/ksiazka/5035419/zagubiony
To z tych brytyjskich i nowych, ale mam też parę innych pozycji jakbyś chciał (tylko nie obiecuję że będą tak ,,świeże")
4
Laaast krismas, aj giw ju maj hart
1
@Pawlak1992 spoko, wybaczam ;)
1
@GeneralXavi i am speed
0
@Pawlak1992 ej spokojnie. Biorę pod uwagę tylko formę ligową, a sam wpis miał charakter humorystyczny. Chill
4
@GeneralXavi tak wiemy że jak coś to jesteś, ale nadal nie jesteśmy zainteresowani
10
W końcu możemy powiedzieć że gramy jak Manchester City
2
Jakby grali jeszcze 30 minut to też by nie strzelili
0
Ja pierdole nie wierzę
0
Debilu masz ty kartki przy sobie czy zapomniałeś o nich
0
@kuz o kurde faktycznie mocne :D
3
Chciałbym żeby kiedyś Barcelona sparodiowała te materiały realu o Negreirze.
Ktoś oglądałby materiały z nie odgwizdanymi faulami na zawodnikach Barcelony, niesłusznymi karnymi/kartkami itp i ta osoba by mówiła: ,,O tak, właśnie za to zapłaciliśmy. O to nam chodziło."
3
@kuz a co powiedział?
2
Dzisiaj Yamal z kontuzją daje nam więcej niż zdrowy Lewy
0
Czy kiedyś ci kibice odpowiedzialni za doping wrócą na stadion czy Laporta całkowicie tego zakazał?
1
Lewy dzisiaj Ferran Torres vibes
1
Ale ci sędziowie są ślepi. Piłka na linii a on gwiżdże od bramki
6
Wszystkich fanów realu proszę o włączenie teraz meczu żeby zobaczyć jak arbitrzy ,,sędziują" pod Barcelonę.
Ciekawe czy dalej będziecie mówić o lidze Negreiry
0
Widać jak działa liga Negreiry.
Dwa faule jeden po drugim i żaden nie odgwizdany
0
@SinMistico jedynie kogo Pep może od nas kupić to de Jonga, możemy jeszcze Ferrana dorzucić za połowę ceny (że względu na ostatnią formę)
0
Guardiola sobie teraz myśli: ale by mi się taki Marc Casado teraz przydał
1
@VegetaPolska puchar świata jest już nasz :D
7
Przypominam o pieskach i kotkach :)
Już niewiele zostało
https://nakarmpsa.olx.pl/
0
@marcin62 drwal już zrobił film o tym na swoim kanale ;)
0
Muzyczna propozycja #054
LFZ - Popsicle
Gatunek: House
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15078966#comment-15078966
Mogę oznaczać
0
Wiedziałem że to będzie banger :D