DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Partie szachów bywają bardziej dynamiczne
1
Nie no pięknie cała obrona tę piłkę przepuściła
0
Potrzebujemy pomocy Litwinów w strzeleniu gola
1
Ale bym sobie mecz Getafe z Cadizem obejrzał
0
@aldewir kolorowanki
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@MessiForeverTheBest a gdzie tu są dociągnięcia?
3
Czuć aromat drewna
3
Najnowsze wydarzenia: mężczyzna po 20 latach wyleczył się z bezsenności. Wystarczyło że obejrzał mecz reprezentacji Polski
0
Piłka dostosowała się do poziomu naszej reprezentacji
0
Mieciu wybrał język faktów
http://youtube.com/post/UgkxF1EUux-7kCtk3cf5OlynUxDAdMlGxm0X?si=V2MsyvqaQn5w3JQV
0
No jakbym miał jedno oko zamknięte, a na drugim założoną opaskę to mógłbym śmiało powiedzieć że gramy tak samo jak Barcelona Flicka
1
Muzyczna propozycja #121
Razihel - Love U
Gatunek: Future Bass/Jersey Club
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15432850#comment-15432850
@esem91 @macio_944
0
@DragonxNF
Ciekawostka: To pierwszy oficjalny teledysk udostępniony na kanale.
3
Muzyczna propozycja #120
Cartoon, Jéja feat. Jüri Pootsmann - I Remember U
Gatunek: DnB
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15431271#comment-15431271
@esem91 @macio_944
1
@Sulimo Korea Północna go przetrzymuje po ostatnim filmiku :(
4
Muzyczna propozycja #119
Jim Yosef - Forces (feat. Ivan Jamile & Kédo Rebelle)
Gatunek: House
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15429010#comment-15429010
@esem91 @macio_944
2
@NeroTFP1 czyli kibice realu nie mają czego dzisiaj świętować
4
Muzyczna propozycja #118
Jim Yosef - Eclipse
Gatunek: House
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15427323#comment-15427323
@esem91 @macio_944
3
Muzyczna propozycja #117
K.Safo & Alex Skrindo - Future Vibes feat. Stewart Wallace (Uplink Remix)
Gatunek: Future House
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15420325#comment-15420325
@esem91 @macio_944
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
I jak ja mam po takim meczu przeżyć dwa tygodnie bez meczu Barcelony Flicka :(
12
Yamal Yamalem
Ferran Ferranem
Ale co robi Iñigo w naszej obronie to się nie mieści w głowie. Chłop jest profesorem nie do przejścia.
Bardzo się cieszę że gra u nas i oby jeszcze parę lat u nas grał na takim poziomie.
7
Wojtek powiedział że szkoda mu Atletico.
A mi jakoś nie :D
0
Tek w wywiadzie w Eleven
6
Niech ta wspaniała Remontada nie odwiedzie was od faktu że sędzia uznał, niesłusznie, gola Atletico po zagraniu piłki ręką przez de Paula
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ale trzeba przyznać że sędzia bardzo się starał żebyśmy tego nie wygrali.
Ale Barcelony Flicka nie da się zatrzymać
15
Nie wiem czy zauważyliście, ale bardzo chcę pochwalić rekina za akcję z Ericiem.
Sędzia odgwizdał faul, a Eric zaczął z nim dyskutować. Rekin do niego podbiegł i odepchnął żeby wracał do obrony zamiast wdawać się w dyskusję.
Warto to pochwalić wraz z bardzo dobrą formą strzelecką dzisiaj.
1
@HypeR jest jeszcze alternatywa: Man I Love Ferran