DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@adamek20151 torturuję swoje oczy oglądając polską piłkę nożną
3
Wspaniała to była pierwsza połowa.
Nie zapomnę jej do następnego meczu reprezentacji
0
Oj poczekajmy, bo się rozkręca
2
Malta zasługuje aktualnie na większy szacunek niż Polska
0
To jest po prostu zasłona dymna przed Holandią
11
Holandia w strachu
1
Kolor koszulek zobowiązuje - bramka na farcie
0
Oho, widzę już na co będzie zwalona wina jak nie wygramy: złe obuwie
1
No dobra muszę
Ankara Bogusz, Ankara Bogusz
1
Bogusz taki dobry drybling że aż sam siebie porobił
0
Wyjście spod pressingu a la Barcelona
1
@Kapitan hawk transfer do Legii Warszawa kwestią godzin
1
@D10SLEO realowych
4
Karny dla realu madryt
1
@macio_944 Probierz: potrzymaj mi probiezrzówkę
4
Ankara Kamiński, Ankara Kamiński
1
@Kapitan hawk dziwisz się?
Przecież tego na trzeźwo się nie da oglądać
0
Zaraz zaraz, jaką mamy taktykę?
Bo nie możemy grać lagi na Robercika bez Robercika
1
Intro lepsze od niejednej muzyki elektronicznej :D
0
@Konradowskyy witamy po odsiadce :D
3
Muzyczna propozycja #124
K-391 - Earth
Gatunek: Melodic Drumstep
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15440797#comment-15440797
@Konradowskyy @esem91 @macio_944
1
Szpakowski: o Lewym wspomnieć muszę bo się uduszę
0
Nie no sprzedać póki coś wart i zapomnieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@DragonxNF
Ciekawostka: to oficjalnie pierwszy utwór z ruchomym tłem. Dodatkowo jest nieoficjalnie pierwszym oznaczonym czarnym kolorem, ale został on tak zrobiony tylko na oficjalnym kanale ówczesnego właściciela NCS - Billy Woodford.
3
Muzyczna propozycja #123
Spitfya x Desembra - Cut The Check
Gatunek: Glitch Hop
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15438527#comment-15438527
@esem91 @macio_944
1
Muzyczna propozycja #122
Desmeon - Back From The Dead
Gatunek: Drumstep/DnB
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15435652#comment-15435652
@esem91 @macio_944
4
Najlepsze zagranie w meczu: Bobek dający swoją koszulkę
3
Wrzawa jakbyśmy do finału mundialu awansowali
0
Już widzę artykuły w polskich mediach:
,,Polska rozbiła Litwę"
,, Lewandowski poprowadził drużynę do zwycięstwa"
,,Polska pewnie wygrywa z Litwą"
1
Dobra, dawać nam ten puchar mistrzów świata