0

@adamek20151 torturuję swoje oczy oglądając polską piłkę nożną

3

Wspaniała to była pierwsza połowa.
Nie zapomnę jej do następnego meczu reprezentacji

0

Oj poczekajmy, bo się rozkręca

2

Malta zasługuje aktualnie na większy szacunek niż Polska

0

To jest po prostu zasłona dymna przed Holandią

11

Holandia w strachu

1

Kolor koszulek zobowiązuje - bramka na farcie

0

Oho, widzę już na co będzie zwalona wina jak nie wygramy: złe obuwie

1

No dobra muszę
Ankara Bogusz, Ankara Bogusz

1

Bogusz taki dobry drybling że aż sam siebie porobił

0

Wyjście spod pressingu a la Barcelona

1

@Kapitan hawk transfer do Legii Warszawa kwestią godzin

1

@D10SLEO realowych

4

Karny dla realu madryt

1

@macio_944 Probierz: potrzymaj mi probiezrzówkę

4

Ankara Kamiński, Ankara Kamiński

1

@Kapitan hawk dziwisz się?
Przecież tego na trzeźwo się nie da oglądać

0

Zaraz zaraz, jaką mamy taktykę?
Bo nie możemy grać lagi na Robercika bez Robercika

1

Intro lepsze od niejednej muzyki elektronicznej :D

0

@Konradowskyy witamy po odsiadce :D

3

Muzyczna propozycja #124

K-391 - Earth
Gatunek: Melodic Drumstep



Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15440797#comment-15440797

@Konradowskyy @esem91 @macio_944

1

Szpakowski: o Lewym wspomnieć muszę bo się uduszę

0

Nie no sprzedać póki coś wart i zapomnieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@DragonxNF
Ciekawostka: to oficjalnie pierwszy utwór z ruchomym tłem. Dodatkowo jest nieoficjalnie pierwszym oznaczonym czarnym kolorem, ale został on tak zrobiony tylko na oficjalnym kanale ówczesnego właściciela NCS - Billy Woodford.

3

Muzyczna propozycja #123

Spitfya x Desembra - Cut The Check
Gatunek: Glitch Hop



Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15438527#comment-15438527

@esem91 @macio_944

1

Muzyczna propozycja #122

Desmeon - Back From The Dead
Gatunek: Drumstep/DnB



Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15435652#comment-15435652

@esem91 @macio_944

4

Najlepsze zagranie w meczu: Bobek dający swoją koszulkę

3

Wrzawa jakbyśmy do finału mundialu awansowali

0

Już widzę artykuły w polskich mediach:
,,Polska rozbiła Litwę"
,, Lewandowski poprowadził drużynę do zwycięstwa"
,,Polska pewnie wygrywa z Litwą"

1

Dobra, dawać nam ten puchar mistrzów świata

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?