0

@PizzerMan hej, dobrze
I am speed :D

0

@Culer9002 to jest ten mental

0

@BorzyKrzys akurat trafiłem na nowy komentarz :D
To jeszcze raz proszę o oznaczenie ;)

1

@NeroTFP1 nigdy o tym tak nie myślałem, ale faktycznie na lubimyczytać jest algorytm.
Bo podpowiadają jakieś wybrane pozycje które mogą nas zainteresować.
Jakbyś tego nie napisał to bym się nie zorientował :D

0

@BorzyKrzys dopiero teraz zobaczyłem ten komentarz w gorących.
Jeśli udostępniasz takie historie to proszę o oznaczenie jeśli można :)

1

@NeroTFP1 obiecuję, że postaram się jak najszybciej po odebraniu książki ją przeczytać i napisać recenzję.
A gdzie wolisz? Na LaRambli czy Lubimy czytać?

2

@NeroTFP1 zamówione. Byle do maja :)

12

Skoro linki z Twittera działają ;)


0

@lajcior kolejna osoba dołączyła do muzycznego grona :D

0

Wow nawet linki z YouTube widać :D

1

@DragonxNF akurat fajnie się złożyło, bo dzisiaj udostępnili Mashup Sky High x Feel Good :)


5

Muzyczna propozycja #139

Elektronomia - Sky High
Gatunek: House



Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15489441#comment-15489441

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium

1

@Astad nadal Thanos
Team Marvel :D

4

@Kgorecki2500 Thanos

1

@DragonxNF
Ciekawostka: Cartoon i Jéja potwierdzili na swoim Facebooku że oryginał nie zostanie wydany. Więc jest to jedyny VIP utworu, którego oryginał nie jest nikomu znany.
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1773878242877523

4

Muzyczna propozycja #138

Cartoon, Jéja - C U Again ft. Mikk Mäe (Cartoon, Jéja, Futuristik VIP)
Gatunek: DnB



Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15487391#comment-15487391

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium

4

Muzyczna propozycja #137

Different Heaven - Safe And Sound
Gatunek: Future House



Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15481327#comment-15481327

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium

0

Szkoda tego wyniku, ale i tak można być zadowolonym
Odskoczyliśmy na 4 punkty od realu i to po remisie z mocnym Betisem, który jest w formie
Nie ma co narzekać, trzeba grać dalej i patrzeć tylko na siebie
Vamos

1

@JBgomeS niby tak, ale od pewnego czasu mu po prostu to nie wychodzi.
Dlatego powinien bardziej szukać skutecznych, nawet czasem prostych, zagrań niż efektownych.
@Azi oczywiście że tak. Dlatego też nie mówię żeby go sprzedawać czy coś w tym stylu :)

3

Yamal mam wrażenie chce wszystko zrobić ,,za ładnie" i zbyt samolubnie.

1

Ależ się piłką paliła XD

0

@Zimny sorry, nie jestem fanem anime :D
Dla mnie to jedno i to samo

0

Ooo h*j manzano już zadba o to żebyśmy tu łatwo nie mieli :D

1

Od kiedy betis ma umowę z dragon ballem?

1

@macio_944 takie trochę psychodeliczne :D
Ja wolę bardziej skoczne i ,,wesołe" techno
To się nie znajdzie w moich propozycjach więc mogę go tu wrzucić dla przykładu



Są lepsze przykłady ale zostawiam je na propozycje ;)

4

Muzyczna propozycja #136

Vanze - Survive (feat. Neon Dreams)
Gatunek: Future House



Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15479603#comment-15479603

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium

1

@LambiPL od Krakowa do centrum Polski jednak trochę kilometrów jest ;)

2

Ta pogoda zwariowała.
Przed chwilą było jakieś 20 stopni, a od południa śnieg z deszczem nawala

0

@Walker oczywiście :)
Tylko każdy ma inną definicję ,,dobrej muzyki"
Mam świadomość że moja nie jest często przystępna, ale mi się właśnie taka podoba i ta wg mnie jest dobra.
Nie mam jednak problemu z tym gdy komuś się ona nie podoba i woli to czego ja nie ;)

7

Ostatnio LaRambla zrobiła się bardzo muzyczna :D

Ja z serią ,,Muzyczna propozycja"

Potem @BorzyKrzys ,,BorzyKrzys Club Mix Nostalgia"

@Walker ,,Hity lat 80"

A teraz jeszcze @Pawlak1992 ,,Muzyczna godzina"

Sporo tego, ale fajnie. Każdy znajdzie coś dla siebie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?