DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PizzerMan hej, dobrze
I am speed :D
0
@Culer9002 to jest ten mental
0
@BorzyKrzys akurat trafiłem na nowy komentarz :D
To jeszcze raz proszę o oznaczenie ;)
1
@NeroTFP1 nigdy o tym tak nie myślałem, ale faktycznie na lubimyczytać jest algorytm.
Bo podpowiadają jakieś wybrane pozycje które mogą nas zainteresować.
Jakbyś tego nie napisał to bym się nie zorientował :D
0
@BorzyKrzys dopiero teraz zobaczyłem ten komentarz w gorących.
Jeśli udostępniasz takie historie to proszę o oznaczenie jeśli można :)
1
@NeroTFP1 obiecuję, że postaram się jak najszybciej po odebraniu książki ją przeczytać i napisać recenzję.
A gdzie wolisz? Na LaRambli czy Lubimy czytać?
2
@NeroTFP1 zamówione. Byle do maja :)
12
Skoro linki z Twittera działają ;)
0
@lajcior kolejna osoba dołączyła do muzycznego grona :D
0
Wow nawet linki z YouTube widać :D
1
@DragonxNF akurat fajnie się złożyło, bo dzisiaj udostępnili Mashup Sky High x Feel Good :)
5
Muzyczna propozycja #139
Elektronomia - Sky High
Gatunek: House
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15489441#comment-15489441
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium
1
@Astad nadal Thanos
Team Marvel :D
4
@Kgorecki2500 Thanos
1
@DragonxNF
Ciekawostka: Cartoon i Jéja potwierdzili na swoim Facebooku że oryginał nie zostanie wydany. Więc jest to jedyny VIP utworu, którego oryginał nie jest nikomu znany.
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1773878242877523
4
Muzyczna propozycja #138
Cartoon, Jéja - C U Again ft. Mikk Mäe (Cartoon, Jéja, Futuristik VIP)
Gatunek: DnB
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15487391#comment-15487391
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium
4
Muzyczna propozycja #137
Different Heaven - Safe And Sound
Gatunek: Future House
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15481327#comment-15481327
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium
0
Szkoda tego wyniku, ale i tak można być zadowolonym
Odskoczyliśmy na 4 punkty od realu i to po remisie z mocnym Betisem, który jest w formie
Nie ma co narzekać, trzeba grać dalej i patrzeć tylko na siebie
Vamos
1
@JBgomeS niby tak, ale od pewnego czasu mu po prostu to nie wychodzi.
Dlatego powinien bardziej szukać skutecznych, nawet czasem prostych, zagrań niż efektownych.
@Azi oczywiście że tak. Dlatego też nie mówię żeby go sprzedawać czy coś w tym stylu :)
3
Yamal mam wrażenie chce wszystko zrobić ,,za ładnie" i zbyt samolubnie.
1
Ależ się piłką paliła XD
0
@Zimny sorry, nie jestem fanem anime :D
Dla mnie to jedno i to samo
0
Ooo h*j manzano już zadba o to żebyśmy tu łatwo nie mieli :D
1
Od kiedy betis ma umowę z dragon ballem?
1
@macio_944 takie trochę psychodeliczne :D
Ja wolę bardziej skoczne i ,,wesołe" techno
To się nie znajdzie w moich propozycjach więc mogę go tu wrzucić dla przykładu
Są lepsze przykłady ale zostawiam je na propozycje ;)
4
Muzyczna propozycja #136
Vanze - Survive (feat. Neon Dreams)
Gatunek: Future House
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15479603#comment-15479603
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium
1
@LambiPL od Krakowa do centrum Polski jednak trochę kilometrów jest ;)
2
Ta pogoda zwariowała.
Przed chwilą było jakieś 20 stopni, a od południa śnieg z deszczem nawala
0
@Walker oczywiście :)
Tylko każdy ma inną definicję ,,dobrej muzyki"
Mam świadomość że moja nie jest często przystępna, ale mi się właśnie taka podoba i ta wg mnie jest dobra.
Nie mam jednak problemu z tym gdy komuś się ona nie podoba i woli to czego ja nie ;)
7
Ostatnio LaRambla zrobiła się bardzo muzyczna :D
Ja z serią ,,Muzyczna propozycja"
Potem @BorzyKrzys ,,BorzyKrzys Club Mix Nostalgia"
@Walker ,,Hity lat 80"
A teraz jeszcze @Pawlak1992 ,,Muzyczna godzina"
Sporo tego, ale fajnie. Każdy znajdzie coś dla siebie :D