1

Jeśli kiedyś uznasz że jesteś nieudacznikiem i idiotą to spójrz na hiszpańskich sędziów

1

Niewidomy by lepiej sędziował

1

Przyznaj się ile żeś dostał pod stołem od realu żeby tak sędziować

3

real madryt - największe przedsiębiorstwo drukarskie na świecie.
Nie wierzysz? Popatrz na ich stadion. Jedna wielka drukarka.

1

Hiszpańscy sędziowie są jak rzeczy kupione z Temu
Są ale nie działają.

0

Gdzie real nie może tam sędzia dopomoże

14

Jeśli piłkarz realu fauluje to jest karny dla realu.

Jeśli faulują piłkarza Barcelony to jest rzut wolny dla przeciwnika.

Czego nie rozumiesz?

2

Złota zasada laligi:
Sędziowie mylą się na dwa sposoby
Raz na korzyść realu, a drugi na niekorzyść Barcelony

2

Z każdej decyzji się obroni moim zdaniem
Edit: no dobra jednak nie XD

5

Karny dla realu

3

Muzyczna propozycja #130

Ephixa & Jim Yosef - Everlasting
Gatunek: Euro-Trance/Melodic Dubstep



Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15457585#comment-15457585

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium

0

tO JEsT teN MeNTaL

0

@Kuba_6 kolega nie zrozumiał żartu :)

1

Gdybym nie szanował realu madryt to bym powiedział że jest on żałosnym, farciarskim, złodziejskim i najgorszym klubem na świecie, ale że go szanuję to nic nie powiem.

1

@pt9 no i co żeś zrobił

5

Ale fajnie się bawię tymi 3 dronami.
Już chyba godzinę to trwa :D

3

Dopiero teraz zobaczyłem sytuację z karnym.

No i powiedźcie mi teraz jak ludzie mają się nie śmiać ze słynnego ,,penalti para el real madrit" albo nie oskarżać białych o pomoc że strony sędziów.

W dobie VAR-u powinien być odgwizdany faul na zawodniku Leganes, a oni jeszcze tę decyzję podtrzymali.

Skandal, żałosny skorumpowany klubik.

1

A co tu takie nastroje jakby real przegrywał w pierwszej połowie z leganes 1-2

2

Muzyczna propozycja #129

Paul Flint - Savage
Gatunek: Brostep



Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15455236#comment-15455236

@Konradowskyy @esem91 @macio_944

2

@July_6_BcN Duo Spoko na LaRambli :D

2

@July_6_BcN więc mnie kochaj o mój miły, z ciebie płyną moje siły, a ja do grobowej deski będę wierna jak ten pies ci

3

@July_6_BcN
Czy w pościeli, czy na sianie, w głowie tylko mu kochanie, ale im jest ciągle mało, niech wyczuje jego ciało!

3

@July_6_BcN s*x ma w głowie s*x ma w ciele, s*xu nigdy nie za wiele, ciągle ściska swą dziewczynę, za nią nie chce żadnej innej!

3

@July_6_BcN ...nogi, dusza oraz biust, wszystko super na 6+...

0

@DragonxNF
Kolejny wielki powrót.

NCS właśnie udostępnił utwór od Warriyo, czyli autora słynnego ,,Mortals". Wrócił po ponad 8 latach


2

Muzyczna propozycja #128

Different Heaven & Sian Area - Feel Like Horrible
Gatunek: Dancefloor DnB/Melodic Drumstep



Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15451454#comment-15451454

@Konradowskyy @esem91 @macio_944

3

Pablo Escobar dał dobrą zmianę

5

Wy to widzieliście?
Gavi Fermina uspokajał
Piekło zamarzło

0

Polska Gurom !!!

24

Karny dla realu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?