DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To kto wypadł lepiej?
Nawrocki czy Batyr?
7
Właśnie po to powstała LaRambla, by umilać oglądanie takich ,,zwykłych" rzeczy.
Dziękuję
5
Teraz czekać tylko na jaką przeróbkę na yt
2
To była wersja demo
Co to będzie się działo z Zandbergiem, Braunem i Mentzenem ło panie
1
Stano: oddajcie głos, byle nie na mnie.
Wait what?
3
Ja nie chcę mieć takiej matki
2
Seneszyn co odwaliła XDDDD
11
Maciak: Potrzebujemy silnego prezydenta. Spasiba
1
Ale tu brakuje jeszcze tylko tego od menelowe plus :D
1
@Kgorecki2500 ty lepiej uważaj bo od dzisiaj jesteś wrogiem publicznym na LaRambli
9
X KO: Trzaskowski wygrał debatę
X PIS: Nawrocki wygrał debatę
Pierwyj kanał: Maciak wygrał debatę
3
Ostatnio jak oglądałem 1 z 10 to trochę inaczej to wyglądało...
W szczególności poziom inteligencji uczestników był większy
0
Dzień kiedy Nawrocki odpowie na pytanie będzie dniem kiedy Vini przestanie dyskutować z sędziami
4
Ta debata to chyba będzie trwać do dnia wyborów
16
Ona powinna siedzieć cicho i dbać o porządek debaty, a nie wyrażać swoją opinię na temat zadawanych pytań przez kandydatów.
7
Tego Maciaka to nie powinni wpuścić na następną debatę
5
Pewne w życiu są tylko 4 rzeczy:
- śmierć
- podatki
- Nawrocki i Trzaskowski zadadzą sobie wzajemnie pytania
- Nawrocki nie odpowie na zadane pytanie
0
@tomek8756 tak, ale w debatach nie zadaje się sensownych i ważnych dla Polski i Polaków pytań
0
Będzie jakieś fame mma na koniec tej debaty? :D
2
@John_Doe dla fabuły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Największy problem Polski dzisiaj: alkohol na stacjach
1
No nie wierzę pytanie o alkohol na stacjach
5
Nie wiedziałem że w UK obowiązuje złotówka
19
Trzaskowski: ja też mam dość mówienia o PiSie
Też Trzaskowski: mówi o PiSie
0
Ja tam całej debaty nie obejrzę, ale to dobrze.
Poczekam na przeróbkę na yt to więcej się dowiem :D
1
@Batys proszę, miłego słuchania ;)
https://ntpd.eu/jW85Q
1
@Batys cóż jeśli chcesz starsze to musisz się ,,przeklikać" przez moje poprzednie propozycje, bo u mnie jest już 2017 rok :P
Chyba że poczekasz trochę to postaram się wrzucić dzisiaj całą listę (na pewno nie pożałujesz :) )
0
Laporta wiesz co robić
1
@Batys technicznie rzecz biorąc to w 2011 roku (tak wiem czepiam się), ale pik popularności oczywiście przypada na te lata 2014-2018
Swoją drogą będziesz mógł, tak jak reszta, zobaczyć jak kanał się zmieniał bo moja playlista to ponad 400 kawałków (i wciąż rośnie). Od najstarszego Disfigure - Blank do aktualnego roku, więc będzie tego dużo :D
2
@Batys ja akurat poznałem tę wytwórnię w 2021 roku więc znaczna większość jest dla mnie nowa i nie mam poczucia nostalgii jak pewnie większość którzy kojarzą te stare utwory.
Czy to szczęście czy nie - nie wiem. Wiem na pewno że mi się to podoba :)
Edit: chcesz żebym cię oznaczał?