0

To kto wypadł lepiej?
Nawrocki czy Batyr?

7

Właśnie po to powstała LaRambla, by umilać oglądanie takich ,,zwykłych" rzeczy.
Dziękuję

5

Teraz czekać tylko na jaką przeróbkę na yt

2

To była wersja demo
Co to będzie się działo z Zandbergiem, Braunem i Mentzenem ło panie

1

Stano: oddajcie głos, byle nie na mnie.
Wait what?

3

Ja nie chcę mieć takiej matki

2

Seneszyn co odwaliła XDDDD

11

Maciak: Potrzebujemy silnego prezydenta. Spasiba

1

Ale tu brakuje jeszcze tylko tego od menelowe plus :D

1

@Kgorecki2500 ty lepiej uważaj bo od dzisiaj jesteś wrogiem publicznym na LaRambli

9

X KO: Trzaskowski wygrał debatę
X PIS: Nawrocki wygrał debatę
Pierwyj kanał: Maciak wygrał debatę

3

Ostatnio jak oglądałem 1 z 10 to trochę inaczej to wyglądało...
W szczególności poziom inteligencji uczestników był większy

0

Dzień kiedy Nawrocki odpowie na pytanie będzie dniem kiedy Vini przestanie dyskutować z sędziami

4

Ta debata to chyba będzie trwać do dnia wyborów

16

Ona powinna siedzieć cicho i dbać o porządek debaty, a nie wyrażać swoją opinię na temat zadawanych pytań przez kandydatów.

7

Tego Maciaka to nie powinni wpuścić na następną debatę

5

Pewne w życiu są tylko 4 rzeczy:
- śmierć
- podatki
- Nawrocki i Trzaskowski zadadzą sobie wzajemnie pytania
- Nawrocki nie odpowie na zadane pytanie

0

@tomek8756 tak, ale w debatach nie zadaje się sensownych i ważnych dla Polski i Polaków pytań

0

Będzie jakieś fame mma na koniec tej debaty? :D

2

@John_Doe dla fabuły ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Największy problem Polski dzisiaj: alkohol na stacjach

1

No nie wierzę pytanie o alkohol na stacjach

5

Nie wiedziałem że w UK obowiązuje złotówka

19

Trzaskowski: ja też mam dość mówienia o PiSie
Też Trzaskowski: mówi o PiSie

0

Ja tam całej debaty nie obejrzę, ale to dobrze.
Poczekam na przeróbkę na yt to więcej się dowiem :D

1

@Batys proszę, miłego słuchania ;)
https://ntpd.eu/jW85Q

1

@Batys cóż jeśli chcesz starsze to musisz się ,,przeklikać" przez moje poprzednie propozycje, bo u mnie jest już 2017 rok :P
Chyba że poczekasz trochę to postaram się wrzucić dzisiaj całą listę (na pewno nie pożałujesz :) )

0

Laporta wiesz co robić

1

@Batys technicznie rzecz biorąc to w 2011 roku (tak wiem czepiam się), ale pik popularności oczywiście przypada na te lata 2014-2018
Swoją drogą będziesz mógł, tak jak reszta, zobaczyć jak kanał się zmieniał bo moja playlista to ponad 400 kawałków (i wciąż rośnie). Od najstarszego Disfigure - Blank do aktualnego roku, więc będzie tego dużo :D

2

@Batys ja akurat poznałem tę wytwórnię w 2021 roku więc znaczna większość jest dla mnie nowa i nie mam poczucia nostalgii jak pewnie większość którzy kojarzą te stare utwory.
Czy to szczęście czy nie - nie wiem. Wiem na pewno że mi się to podoba :)
Edit: chcesz żebym cię oznaczał?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?